Şimdi Ara

Yılın en iyi yeni dizileri (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
6
Favori
2.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke birden fazla dizi seçme imkanımız olsaydı. Wayward pines ve Narcos arasında kaldım mecburen Narcos'u seçtim ki WayWard Pines haricinde diğerleri Narcos'un yanında çocuk oyuncağı gibi kalıyor.

• Acilen Fargo'yu ekleyin

İlk 3 net bu şekildedir:

1- Fargo
    2- Narcos
    3- Mr. Robot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 29 Aralık 2015; 11:38:32 >
  • Fargo dizi olarak Narcos dahil buradaki dizilerin hepsine on basar ama 2014'ün dizisi.
  • Bu konu sayesinde çoğu dizi severin izlediği dizilerin ne zaman başladığını bilmediğini görmüş olduk

Hadi Fargo neyse de; Supernatural, Game of Thrones diyenler bile var
  • Saul Goodman lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: argat44

Neden Amerika da yayınlanan dizileri burada oyluyoruz ? Ben bu dizilerin hiçbiri izlemedim ve bunun bir eksiklik olduğunu kimse iddia etmezse sevinirim.İllaki bir oylama yapılacaksa bu Türk dizileri arasında olması gerekmez mi ? Hepsi bir kenara, Dizi sektörünün Teknoloji ve donanımla ilgisi nedir ? İlgisi var ise oylamak mı gerekir araştırma yazısıyla birlikte tanıtmak mı ?
    Tğrk dizileri beş para etmez dostum ne oyunculuk ne teknik ne yaratıcılık ne senaryo... gerçek sanatseverler bunu bilir haykırmak ister ama kalpler kırılmasın diye sessiz kalırlar... :)

• Mr.Robot'un ilk bölümü 9/10 alır benim için ama kalanını toplasan 9/10 almaz
    Fear TWD bile var
  • Bir lost izlemiştim zamanında bir de Heros ve Sarah Connor Chronicles. Başka da dizilerle işim yok benim. Lost zaten 2010'da bitti. Heros da 2 sezon sonunda cıvıdı onu bitirmedim bile. Sarah Connor Chronicles tabi ki unutulmaz. Başka da dizi işiyle hiç işim olmaz.

• bence narcos. mr robot 2.sıra. daredevil 3.sıra.
  • Mr. Robot - ilk bölüm iyi de çevresi kötü :) devamında o etkiyi, havayı yakalayamadı gibi.

Daredevil - marvel, dc.. milletin sidik yarıştırdığı şu evrenlere uzak olan biri olarak benden geçer not aldı. bilhassa o karanlık atmosferi iyiydi, ağır bir havası vardı dizinin laçka değildi.

Better Call Saul - henüz ilk bölümün yarısındayım no comment :)

Sense8 - konu iyi aslında ama işleniş açısından kesik kesik, biraz daha şans tanımak lazım.

The Last Kingdom - olmuş bu, dolayısıyla izlediğim diziler arasında oyum buna :)

Edit:

Narcos'u merak ettim.

Into the Badlands var ayrıca şimdi geldi aklıma, o da yılın iyilerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macabre -- 29 Aralık 2015; 21:02:09 >
  • Bence supergrily muhteşem bir dizi 8 bölüm oldu.
    http://www.imdb.com/title/tt4016454/

• mr.robot şavas çıkarır öyle bi dizi
  • Yılın en iyi yeni dizelleri diye okudum gidiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diriliş ertuğrul yılın en iyi dizisi

• Bende yabancı izleyecek dizi ne var diye bakınıyordum iyi oldu bunları gördüğüm :)
  • Çoğunu izledim Mr Robot Daredevil Sense8 falan baya iyiydiler ama Narcos açık ara tokatlar hepsini çok kaliteli bir yapım olmuş herkese tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr robot oy verdim fakat wayward Pines dehsetti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Narcos çok iyiydi.

• mr.robot da neymiş arkadaşım bir robottur tutturulmuş gidiyor, izleyelim bakalım
  • Fargo niye yok listede ya. Herhalde listede olsa hepsine uzak ara fark atar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.