Şimdi Ara

Yılın en iyi akıllı telefonlarını Canlı Yayında değerlendiriyoruz! Bu Akşam 20:30'da Donanım Haber'de (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
3
Favori
9.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1000-2000 arasi Lg G2
    +2000 Note3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TElefonlar hakkında 0-700 tl arası General Mobile Discovery, 700-1300 tl arası Samsung s3,1300 1700 tl arası Lg G2 1700- 2200tl arası Samsung Note 3 iiii geceler..?
  • nexus 5 i neden beklemediler?Gerçi o pille ne olacaksa
  • HTC ONE ı ayrıntılı olarak incelemediniz ben one almak istiyorum tekrar dönebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: samwithwiki

Bence

1+LG G2 (Nedeni note 3'den s-pen ve +1 gb ram dışında fark yok)
    1-.Note 3 (G2'den kötü yanı erkan kalitesi )
    2+.Xperia Z ultra (Z1'den kötü yanı flashı olmaması)
    2- Xpreia Z1 (Gereksiz genişlikteki çerçeve ve fiyatı )
    3 İphone 5S-5C (fiyatı çok fazla ve ekran boyutu (benim için) çok küçük)
    4 Lumia 1020 (Windows app'larının hala az olması ve itibarını kaybetmesi.)

Usb 3.0 ? Ve guncel yazilim?

• Kisa ozeti ben cok para veremem ama iyi olsun gm orta maliyetli olsun donemini yakalasin s4 g2 param bol en iyisi olsun note3:)

Sahsen iphonu bi derecelendirmeye sokamadim donanim ozelligi cok belirgindeil ve cok dusuk bu telefona android kursalar cok dusuk kalir apple hem donanimi hem yazilimi ozel yaptirdigi icin optimizasyon mukemmel buyuzden iyi gibi gorunuyor ama bana kalsa iphone 5s e o parayi vermek biraz mantiksiz neyseki 5c biraz daha imanli :)

Benim onerime gelirsek s4 mini donemin f/p kirali 4cekirdek 1.5 gb ram 4 inc ekran kamrrasi iyi herseyini karsilar 900~1000 tl arasi

• 1500 tl üstünde telefon almam o nedenle Fiyat+Performans=LG G2 olurdu...

• Of.. kaçırdım. Ne zaman tekrarı yayınlanır?

• LG telefonlara sıcak bakmazdım ama S3 ile çıldırma noktasına gelince LG G Pro aldım.Gerçekten inanılmaz bir telefon.Daha 1 kere bile takılma yaşamadım , donma aksama vs hiç bir şey yok.Stabilite konusunda iphone ile yarışır.Ekran boyutu büyük gelirse G2 alınabilir.O fiyata G2 gibi bir telefon almak inanılmaz cidden
  • Samsung ekranlarda(amoled) özellikle siyah görüntülerde pixel tembelliği oluşup pixel yanığı gibi renk değişmesi durumu oluşuyormuş. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, bu gibi bir durumda pixel yanığının/tembelliğinin çözümü illa servise vermekmi, yazılım ile düzeltilemezmi?

Teşekkürler.

• Haklı çıktım Nexus 5 en geç 31 Ekim demiştim.

Sıralamada formule edersek : performans*özellik*destek/fiyat oranı en yüksek olan şüphesiz Nexus 5 32 GB modeli .

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

Bence açık ara G2 çünkü bu aleti şu an kullanan insanların çoğuna birkaç ay önce Lg alır mısın diye sorsaydınız herhalde dönüp kıçlarıyla gülerlerdi.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Samsung ekranlarda(amoled) özellikle siyah görüntülerde pixel tembelliği oluşup pixel yanığı gibi renk değişmesi durumu oluşuyormuş. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, bu gibi bir durumda pixel yanığının/tembelliğinin çözümü illa servise vermekmi, yazılım ile düzeltilemezmi?

Teşekkürler.

Evet doğrudur hocam.Galaxy nexusta navigasyon bar yüzünden dediğin bir durum oluşuyor.Tam ekran videolarda çok dikkatli bakarsan anca farkedersin.Yani göze batan bir durum kesinlikle yok.Amoledler beyaz renk ve parlaklık konusunda biraz sıkıntı çektirsede(ips ekranlara oranla) şimdiye kadar hiçbir ekranda görmediğim emsalsiz,bildiğin kömür karası mükemmel bir siyah gösterme yeteneği var ki insan hayran kalıyor resmen..

• -Z1 saçma kalın kasa, ekran içi bulunan menü,fiyat
    -1020 WP olduğu için az oyun-app sayısı, arkadaki koca siyah kamera(bana göre tabiiki)
    -HTC One pembe kamera, kasa açıklığı,ölü piksel (hepsinde yok tabiikide)
    -S4 plastik kasa daha ne olsun bea
    -G2 plastik kasa,kamera problemi,arkada bulunan ses tuşları
    -i5s bazılarında pil problemi varmış (ancak Türkiye'de olacağını sanmam), bellek sorunu olabilir 32-64 alamayacaklar için

fiyat olarak G2 diğerlerine göre ucuz ancak ben One'cıyım şimdiye kadar kamera dışında bir problem çıkmadı.(4.3'le sorun giderileceği iddaları var)
  • HTC One max, HTC One, HTC One mini.

• quote:

Orijinalden alıntı: midnightnexus4

quote:

Orijinalden alıntı: samwithwiki

Bence

1+LG G2 (Nedeni note 3'den s-pen ve +1 gb ram dışında fark yok)
    1-.Note 3 (G2'den kötü yanı erkan kalitesi )
    2+.Xperia Z ultra (Z1'den kötü yanı flashı olmaması)
    2- Xpreia Z1 (Gereksiz genişlikteki çerçeve ve fiyatı )
    3 İphone 5S-5C (fiyatı çok fazla ve ekran boyutu (benim için) çok küçük)
    4 Lumia 1020 (Windows app'larının hala az olması ve itibarını kaybetmesi.)

Usb 3.0 ? Ve guncel yazilim?

Usb yerine wifi depolama kullandığım için ve çoğu kişi tercih ettiği için gereksiz gördüm.Güncel yazılım olayı zaten doğal olarak olan birşey arada 2 ay gibi çıkış farkı var..Ama Android 4.4 güncellemesiyle hangisinin daha önce geliştiğini görücez...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

LG telefonlara sıcak bakmazdım ama S3 ile çıldırma noktasına gelince LG G Pro aldım.Gerçekten inanılmaz bir telefon.Daha 1 kere bile takılma yaşamadım , donma aksama vs hiç bir şey yok.Stabilite konusunda iphone ile yarışır.Ekran boyutu büyük gelirse G2 alınabilir.O fiyata G2 gibi bir telefon almak inanılmaz cidden

BEN EŞİME g2 ALDIM MİLLETİN SAMSUNG ÇILGINLIĞI BENİ ÖLDÜRDÜ
    heleki bir yılda raflarda duran telefonarın acaip fiyat düşüşü geçen sene 2300 busene 1000 tl civarı gibi
    beni g2 direk yönlend,rdi ama süper bi telefon samsung falan halt et
    miş ben de kendime uzun bi süre sonra z veya z1 alacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: byaahmet

TElefonlar hakkında 0-700 tl arası General Mobile Discovery, 700-1300 tl arası Samsung s3,1300 1700 tl arası Lg G2 1700- 2200tl arası Samsung Note 3 iiii geceler..?

Xperia Sp cihazı s3 'e tercih edilmez mi hocam ?
  • 1000 TL altı çok geniş bir rakam. Anlamadığım nokta GM diyenler , Nexus 4'ü neden görmezden geliyorlar ? Şuan 1000TL altina alinabiliniyor ?

• doğru.okuyana kolay olsun diye 5" yuvarlatarak söylemiştim.phablet de denebilir bence sakıncası yok :) telefon ebadı ekrana oranla ufak olduğundaun 5"lerle yarışıyor genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 31 Ekim 2013; 23:43:54 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.