Şimdi Ara

Yılın en iyi akıllı telefonlarını Canlı Yayında değerlendiriyoruz! Bu Akşam 20:30'da Donanım Haber'de (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
3
Favori
9.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yayın çok takılıyor tekrarnını izleriz artık
  • Yayın bittikten sonra izlebilecek miyiz ? Ona göre aceleci olmayalım :D

• LG G2 Fail oldu. Erdi abinin gözler güldürdü
  • iyi yayınlar htc one 4.3 güncellemesi ne zaman gelecek

• Eğlenceli bir yayın oluyor :) Erdi bey şarjını bitirecek kadar kullandığına göre en iyisi LG G2 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

LG G2 Fail oldu. Erdi abinin gözler güldürdü

• HOCAM g2 sarja tak ltfn. hemen doluyor zaten ltfn

• Abi lumia 925 1 numara bu telefon neden konusulmuyor tasarımsa tasarım performansı da harika 1020 çok kaba birazda bu telefonu konuşun androidlerde 4 çekirdeğin yaptığı işi 2 cekirdekle bu sistemde yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir arkadaş yukarıda sormuş bende sorayım htc one için 4.3 güncellemesi hakkında bir bilgi varmı acaba ?
  • abi böyle uzaktan uzağa olmuyor davet ederseniz donanım habere gelelim yüz yüze ve telefonlara dokunarak inceleyelim çok güzel olacak lütfen en kısa zamanda bir araya gelelim. arkadaşlar siz de destek olun

• insunwetrust kullanıcısına yanıt
    çöp dediğim fiyatı çok fazla,o fiyatı hak etmiyor
  • Tamam düzeldi şimdi, sayfayı yeniledim önce görüntü gelmedi sadece ses geldi. İki üç kere tekrar deneyince düzeldi. İlgilenen arkadaşa teşekkürler, Ender'e de teşekkürler ilettiği için.
  • Pc de takılıyor ipadde sıfır takılma.İşin garip olanı ipadde ttnet modemine bağlı pc de

• mesut abi note 2 için 4.3 ile note 3 deki s pen yetekenekleri gelirmi

• abi böyle uzaktan uzağa olmuyor davet ederseniz donanım habere gelelim yüz yüze ve telefonlara dokunarak inceleyelim çok güzel olacak lütfen en kısa zamanda bir araya gelelim. arkadaşlar siz de destek olun

• quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Video'yu 10sn kesintisiz izleyemiyorum. 10sn'de 10 kez donuyor.

Mesajdan bir kaç dakika sonra düzeldi gibi. Dakikada 1-2 donmaya düştü.
  • birşeyi çok çok merak ediyorum kaç müslüman 32 gbyi dolduruyor ki micro kart takmak çoğu zaman neden dert olyur

• sonylerin android arayüz tasarımı çok güzel,samsungki çok kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: sombie

birşeyi çok çok merak ediyorum kaç müslüman 32 gbyi dolduruyor ki micro kart takmak çoğu zaman neden dert olyur

O ney la?
  • Modemi resetlememe rağmen hala kesik kesik yayın (TTnet) !
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.