Şimdi Ara

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2017 GİRİŞLİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
6.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richardfeynman -- 21 Ocak 2018; 23:27:2 >

• Keşke önce bi açıklansaydı da %95 ihtimalle kontrol ve otomasyon mühendisliğindeyim
  • myKryptonitee kullanıcısına yanıt
    Kaç bindesiniz hocam? Ayrıca %100 mü %30 mu?
  • Metalurji ve Malzeme Müh. 71k imiş ama önüne İTÜ Meteoroloji yazdım o 64k ben 66kdayım. Kumar oynamış gibi hissediyorum :D
  • Saraswatichandra kullanıcısına yanıt
    Hocam Meteoroloji hakkında pek bir bilgim yok ama Malzeme ve Metalurji bölümü çok kaliteli bir bölümdür.
  • richardfeynman kullanıcısına yanıt
    Meteoroloji İTÜ de ama tutar mı bilmem 2k var arada
  • Saraswatichandra kullanıcısına yanıt
    Meteoroloji gelir hocam
  • Ytü elektronik haberleşme gelmezse ytü elektrik gelcek

Mf4 24892 ehm ise 23693

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatalay kullanıcısına yanıt
    Hocam umarım elektronik haberleşme bölümü gelir. Gerçekten kaliteli bir bölüm.
  • Ne zamandır bu konunn açılmasını bekliyordum

2k düşerse ytü elektrik deyim

• xasger kullanıcısına yanıt
    Ben de %80 ihtimalle ya Kontrol Otomasyon ya da Matematik Mühendisliğindeyim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: richardfeynman

Ben de %80 ihtimalle ya Kontrol Otomasyon ya da Matematik Mühendisliğindeyim hocam

Ins bekledgimiz gibi gelir

• Sizlere verebileceğim en iyi tavsiye hazırlıkta dersleri dinlemeniz. her 2kisiden 1 kişinin kaldığı bir sınav iys ve eğer biraz cabalarsaniz ingilizcenizin A seviyesinden C seviyesine çıkartabilirsiniz.Hocalarin cogu Boğaziçi mezunu o yüzden kalite konusunda sıkıntı yok.

• xasger kullanıcısına yanıt
    İnşallah. Hazırlık için bir çalışma yapmayı düşünüyor musun hocam?
  • Turevin2.geometrikyorumu T kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bir kaynak önerebilir misiniz? Proficiency tarzı kitap önerdi bir hoca mesela.
  • richardfeynman kullanıcısına yanıt
    Sınavı geçmek için mi ? Kendini geliştirmek için mi ? Sınavı geçmek içinse ekstra bir kaynağa gerek yok.Aldirdiklari kitapta zaten bütün gramer konuları filan oluyor.Speaking ve listening te size kalmis.okulun writing packi var bana kalırsa kaliteli ve iş yapar.Ama eğer benim İngilizcem 0 diyorsan okulun ilk haftalarinda hocalar kaynak öneriyor zaten.Ama biraz İngilizce birikimin varsa ders dinleyerek geçebilirsin.

Kendini geliştirmek içinse ben ekrem uzbayin kitabını kullandım, kullanıyorum da.İcinde kelime gramer test çözme taktikleri olduğundan aldım bi kenarda duruyor.Zaten iys yaklaştiginda herkesin elinde sıkça göreceğiniz bir kitap.

• quote:

İnşallah. Hazırlık için bir çalışma yapmayı düşünüyor musun hocam?

Nasio bir calisma yapilir bilmiyorum ingilizcem nerdeyse 0 sifir

Sizin bana tavsiye niz var mi

• Turevin2.geometrikyorumu T kullanıcısına yanıt
    İngilizcem B1 en kötü ihtimal A2.2 sayılır. Reading/Listening konusunda sıkıntım hiç yok dizileri genelde ingilizce alt yazıyla izliyorum.

Benim hazırlıkta kendimden beklentim, bölümüm için gerekli olan en çok bilgi yabancı kaynaklarda olduğu için hiç sıkıntı çekmeden çevirmek/yazmak/okumak istiyorum.

Cesur Öztürk'ün kitabını önerdiler ODTÜ'nün hocasıymış sanırım.
  • Makine

• quote:

İngilizcem B1 en kötü ihtimal A2.2 sayılır. Reading/Listening konusunda sıkıntım hiç yok dizileri genelde ingilizce alt yazıyla izliyorum.

Benim hazırlıkta kendimden beklentim, bölümüm için gerekli olan en çok bilgi yabancı kaynaklarda olduğu için hiç sıkıntı çekmeden çevirmek/yazmak/okumak istiyorum.

Cesur Öztürk'ün kitabını önerdiler ODTÜ'nün hocasıymış sanırım.

hocam merhaba ben de ingilizceme çok güvenirim dizileri genelde altyazısız veya konuşulanları anlaması zor bir dizi ise ing. altyazılı izliyorum ama o seviyeler hakkında bi bilgim yok nasıl tespit edebiliriz seviyemizi?Lys ingilizce sınav sonucu işe yarar bir şey mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.