Şimdi Ara

Yıldız Teknik Üniversitesi 2014 Girişliler #ANAKONU# [Whatsapp Grubu] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
11
Favori
8.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kozmic Blues -- 8 Ocak 2016; 15:40:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelledim.
  • Gıda müh. Kimse de yokmuş ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp grubumuz dolmuştur.İsteyen yinede PM atsın çıkan falan olur yedeğe alırız sizi

Elektrik Mühendisliği alt grubumuzda aktif ve 12 kişi.PM atabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLu3BLooD -- 5 Ağustos 2014; 0:16:39 >
  • Ahaha çok yalnızım

• İnşaat
  • güncelledim arkadaşlar.
  • bugün birisi aradı pek oralı olmadım yanlış hatırlamıyorsam akasya danışmanlık türü bir yerden arıyorum dedi. yıldız tekniği kazanmışsınız konaklayacak yer filan ayarlayalım dedi. ben de gerek yok dedim bilgilerimi nereden öğrendiniz dedim. yıldız otomasyon sistemi filan dedi de salladı sanırsam inandırıcı gelmedi konuşması. sizleri de böyle arayan oldu mu?
  • BNSF kullanıcısına yanıt
    beni de dün aradılar.şuan meşgulüm falan dedim yarın ararız dediler aramadılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kontrol ve otomasyon benide ekleyin
  • Kontrol ve otomasyon ekle
  • Merhaba, inşaat mühendisliği(tr)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekledim arkadaşlar
  • bölümlere göre kazananlar ve öğrenci numaraları açıklanmış, görmeyen varsahttp://www.ogi.yildiz.edu.tr/ogi/3/Yeni-Kazananlar/24
  • sonuncuyla aramda 5 puan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 11 Eylül 2014; 1:20:06 >
  • Sorusu olana yardım etmeye çalışırım.
  • Sevgili arkadaşlar sayfamız dışında muhabbet ve yeni gelen arkadaşlarınızla tanışma kaynaşma geyik muhabbet ve bilgilendirme grubumuza mutlaka katılınız.Tüm herkesi bekliyoruz.Ayrıca gerekli İYS ÇIKMIŞ SORULAR VE ÖZEL DÖKÜMANLAR, BURS REHBERİ, YATAY GEÇİŞ REHBERİ, gibi döküman paylaşımları sadece bu grup üzerinden yapılacaktır...

https://www.facebook.com/groups/yildiz2014

• makine
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.