Şimdi Ara

YILDIZ OTOGAZ ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE LPG HAKKINDA HERŞEY .... (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.528
Cevap
37
Favori
91.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi gelen kablo siyah,bobinin sarı kablosuna bağlı sizin sorunuza yetti mi acaba peki bu durum silkeleme yaptirirmi .abi enjektorlere debi ayarı ve diger ayarları daha yeni istanbuldan Harun bey uzaktan bağlanarak yaptı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lutfi106

Abi gelen kablo siyah,bobinin sarı kablosuna bağlı sizin sorunuza yetti mi acaba peki bu durum silkeleme yaptirirmi .abi enjektorlere debi ayarı ve diger ayarları daha yeni istanbuldan Harun bey uzaktan bağlanarak yaptı.

ayarlarını harun bey yaptıysa başarılı bir ayar olmuştur bundan şüphem yok .sadece enjektör debi ayarlarını yaptırın bu ayar uzaktan olmaz:)
  • Abi peki bu gelen siyah kablo ile bobin deki sarı kablonun ek yapılması silkeleme yaptırır mi.dediginiz debi ayarını yaptıracam sağolun

• quote:

Abi peki bu gelen siyah kablo ile bobin deki sarı kablonun ek yapılması silkeleme yaptırır mi.dediginiz debi ayarını yaptıracam sağolun

ekte temassızlık varsa ve bu kablo devir kablosu ise yaptırabilir .
  • sönmez usta-yıldız otogaz kullanıcısına yanıt
    Sönmez ustam selamlar, bir adet 2008 E60 5.30i N52K B30A motor kodlu aracımız var 200kw'lık olan 272HP'lik motor. Buna uygun dönüşüm, kit mevcut mudur acaba? Saygılar..
  • Tabiki dönüşümü mümkün en son bir ay kadar önce yaptım .%100 LPG uyumu olan bir araç sıfır hata kullanırsınız .yanlız şunu altını çizerek belirtelim herşeyden önce doğru usta ve serviste karar KİLİN hangi kıt değil hangi usta en önemli KRİTER işçilik montaj ve ayarlar. Doğru usta da montaj yaptırip bu aracın hakkını vermek lazım .

• Abi birsey daha sormak istiyorum .eğer bu devir kablosu ise bunun başka yerden alınma imkanı varmı.abi Arabamız üstündeki nozUl 1.8 mm aracim 1.6 123 beygir bu nozUl yeter limi acaba?yardımlarınız içün tsk ederim keşke izmirde olsaydınız

• quote:

Abi birsey daha sormak istiyorum .eğer bu devir kablosu ise bunun başka yerden alınma imkanı varmı.abi Arabamız üstündeki nozUl 1.8 mm aracim 1.6 123 beygir bu nozUl yeter limi acaba?yardımlarınız içün tsk ederim keşke izmirde olsaydınız

evet farkı bir devir kaynağından alınabilir fakat bunu siz tek başınıza yapamazsınız .ayrıca bu enjektörlere ve araca 2 mm gerekirse 2.2 mm nozul kullanılmalı .
  • BMW 1.20 2007 MODEL PRİNS DÖNÜŞÜMÜ YILDIZ OTOGAZ ....

YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY ....

YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY .... YILDIZ OTOGAZ  ''PRİNS SÖNMEZ USTA ''İLE  LPG HAKKINDA  HERŞEY ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sönmez usta-yıldız otogaz -- 24 Mart 2016; 9:19:46 >

• KIA SPORTAGE 2014 ROMANO DİREKT ENJEKSİYON MONTAJI

Bu mesaja eklenen görseller:

• Ustam merhaba. Benim 2003 2.0 accordumda kme oldugunu yeni ogrendim. Hic bakmamistim. Bir ayar yaptirmak istiyorum ama servisi bulamadim. Kimse anlamiyor ve programi yok diyorlar. Bana yardimci olursaniz sevinirim. Yoksa lpg sistemini degistirecegim. Ayar bile yaptiramadim daha.

• ustam merhaba.

2012 C180 1.6 kompressöre prins taktırmayı düşünüyorum. Bursa'da prins konusunda ustalığını önereceğiniz bir yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drsnrky -- 9 Nisan 2016; 1:22:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasaygili

Ustam merhaba. Benim 2003 2.0 accordumda kme oldugunu yeni ogrendim. Hic bakmamistim. Bir ayar yaptirmak istiyorum ama servisi bulamadim. Kimse anlamiyor ve programi yok diyorlar. Bana yardimci olursaniz sevinirim. Yoksa lpg sistemini degistirecegim. Ayar bile yaptiramadim daha.

www.akl.com.tr adresine girip ordan yetkili servsilere ulaşıp size yakın olan serviste ayar ve kontrollerini yaptırabilirsiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsnrky

ustam merhaba.

2012 C180 1.6 kompressöre prins taktırmayı düşünüyorum. Bursa'da prins konusunda ustalığını önereceğiniz bir yer var mı?

beşyol otogaz ve tomurcuk otogaz ile ivedi olarak görüşün size güven veren serviste montaj yaptırın .bizde size çok uzak sayılmayız :)
  • peugeot 407 2,0 138 hp otomatik arcıma ne tavsiye edersiniz. akl marka uyumlu olurmu. siz diyorsunuz lpg kiti önemli değil işin ehli önemli diye. bu akl marka kit bu araca sıkıntı yaparmı güzel usta bulursak, arıza ışıgı gibi sıkıntı yapıyormu veya yüksek devirlerde kesiklik yaparmı bu tip markalar. yardımcı olursanız sevinirim. teşkkürler allah razı olsun
  • merhaba ustam
    Hyundai ix35 aracımı yeni aldım. sıvı sistem lpg taktırmak istiyorum. Mersin yada çevre illerde (Adana, Gaziantep) tavsiye edebileceğiniz usta var mı?
  • Ustam Merhaba Z16XER motor kodlu astra almak üzereyim.araç için ne önerirsiniz acaba motor lpg ile uyumlu mudur Teşekkürler

• Arkadaşlar benim 2011 c180 kompresör 5 ileri aracımda prins kıt takılır.2-3 gün önce trafikte hafiften titreme falan sorunları göstermeye başladı umursamadım.bugun aracıma bindim prins yazısı ve altında sarı bir ünlem
    İşareti yanıp yanıp sönüyor araç lpg e atmıyordu.lpg bitmis olabileceğini düşünüp depoyu doldurdum.artik prins yazısı devamlı yanıyor(normalde olduğu gibi) ama altında hala sarı bir ünlem işareti yanıp yanıp sönüyor?sorun neden kaynaklanabilir tahminen?

• Ustam selamlar.

Benim de araçta bir sorun var, usta regülatörü de değişti tekrar oldu. Anlatayım bir fikir verebilirsiniz iyi olur valla.

Aracım 2010 Skoda Roomster 1.2 HTP. silverline tüp taktırdım 8 ay önce. Son zamanlarda rolantide fazla titreme ve gaza geçince stop etme gibi durumlar oluyordu. Ustaya gittim, ayar yaptı ve düzeldi. Ancak kısa bir süre sonra tekrar başladı. Bir iki hafta sonra birgün eve gelip arabayı park ettiğimde arabadan bir hava borusunda çatlak olmuş ve hava kaçırıyor gibi bir ses geldi. Kaputu açtım, etrafı bir gaz kokusu sardı. Kısa bir süre sonra ses kesildi ve gaz kokusu dağıldı.

Ustaya gittim, baktılar ve regülatörün arizalandigini, sistigini ve tahliyesinin kapanmadigini söyledi. Değişmesi gerekiyor dedi sipariş vereceğiz birkaç güne gelecek dedi. Malzeme geldi. Ama silverline kitinin değil vsi kitinin regülatörü geldi. Ama gelen regülatör kullanılmıştı, sordum servisten içi ve bağlantıları değiştirilip bu şekilde geliyor dediler ve değiştirdiler.

Gaz kaçağı kesildi, ayar yapmayacak mısın dedim gerek yok dedi ve ayrıldım. Birkaç gün sonra arabayla biryere gittim, park ettikten yaklaşık 20 dk sonra bindim, çalıştırıp gaza geçmesini bekledim. Gaza geçince yine stop etti. Tekrar çalıştırıp bekledim yine stop etti. Sonra eve geldim. Arabayı park edip indiğimde yine hava kaçağı sesi geldi ve yine gaz kaçırdı.

Durum böyle, Yarın yine ustaya gideceğim. Sizce sorun nereden kaynaklanıyor olabilir ve ustayı değiştirme vaktim geldi mi? :)

Umarım okuyup cevaplarsiniz. Teşekürler...

• Amosis kullanıcısına yanıt
    Print kitlerde filtre değişim zamanı gelince sanırım böyle oluyor. Ne zaman taktırdınız? Eğer Taktirdiktan sonra 30000 km olmuşsa ondan olabilir.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.