Şimdi Ara

Yıldırım: Türkiye'nin itibarına 15 yıl içinde itibar kattık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sanal84

Yok günün fıkrası Tayyip'ten.

"İnsanların sokakta yürümesi şuan ki hükümetin bir lütfu."

Bakalım Anayasa şeysi kuzu dan ilerleyen saatlerde daha iyisi gelecek mi?

Ben matematikçiyim. Pek anlamam ama psikolog ve psikoloji okuyanlar şu adamın bir ruh halini ve hareketlerini analiz yapsa keşke. Son zamanlarda iyice sıyırdı gibi
  • Nerde bi teror saldirisi olsa terorist istsnbuldan ucakla o sehre gitmis. Valla cok buyuk itibar sahibiyiz tum teroristler mutlaka turkiyede belli sure ikamet etmis cikiyir hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binali Allah aşkına sus. Konuştukça saçmalıyorsun.
  • "öyle bir sokayım ki kalmasin disarda hiç

düşmanın bağrına hançerimi nagıhan.

eğer arzu edersen ben ağzına vereyim,

yeter ki sen kulundan lokum iste her zaman"

• quote:

Orijinalden alıntı: Celas Victoria

quote:

Orijinalden alıntı: REV0

quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

quote:

Orijinalden alıntı: Şantano

Adam kesinlikle haklı. 20 yıl önce Amerika'dan emir alan bir Türkiye varken şimdi Amerika'ya emir veren bir Türkiye var. Evet.

CB Korumaları ABD'de daltonlar gibi "wanted" diye aranıyor sen ne diyosun.

Ben bunu yazdigim icin uyari cezasi aldim, aman diyim dikkat et.

uyarı sebebi neydi ? nefret suçu mu ? çünkü aynı durumda ben de almıştım

"Duzeysiz mesaj"

Katara yardim konumu da ucurmuslar, konu disi icerik diye.

AKP'li modun actigi "ekonomi iyiye gidiyor, hersey cok guzel" konularindan dolayi da, anasayfa haberleri bolumune mesaj atamiyorum, erisimimi kisitlamislar.

AKPHaber diye degistirseler iyi olacak aslinda forumun ismini. Ama **** da her halt da acik, sirtimdan kurus kazanmiyorlar icim rahat.

• itibarı demedim atabarı dedim

• Sewkter loo

Kafamiza poşet geçirmeler ucagimizin vurulması mavi marmara olayları hayali konusmalar,yok gemide bu sefer bende olucam naraları bakalim napicaklar demeler felan hani niye gitmedin,ve avrupa birliginin peşinden utanmadan sıkılmadan koşan bir ülke,bu mu kattiginiz itibar? Ülkeyü rezil ettiniz,kime sorsanüz türkiyede yarginşn bagimsız olmaması,son seçimlerde sayılmayan oylar,bunlatmi kattiginiz,

Konuşmasını bilmeyen bir adami başbakan yapiyorsun, barii hdpnin sülhosu gibi komedi siyaseti yapan cinsten olmayaydı..yani binaliyide.katmak zorundamiydin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 19 Haziran 2017; 12:54:34 >
  • REV0 R kullanıcısına yanıt
    Yalan mi hocam olmadı mı böyle bişey. Sanki hataları ile buna sebep olan biziz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanal84

Yok günün fıkrası Tayyip'ten.

"İnsanların sokakta yürümesi şuan ki hükümetin bir lütfu."

Bakalım Anayasa şeysi kuzu dan ilerleyen saatlerde daha iyisi gelecek mi?

Hem öyle diyor sonrada yürüyenlerin 15 Temmuz'u yapanlardan ne farkı var diyip yürüyenlere resmen darbeci diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Yalan mi hocam olmadı mı böyle bişey. Sanki hataları ile buna sebep olan biziz.

DH'ye gore olmamis.

AKPnin sosyal medya sitesine cevirdiler burayi, agzini acan ya ban yiyor ya ceza aliyor ya erisim kisitlamasi yiyor. DH'nin alternatif Turkiyesi ile AKPnin Turkiyesi ayni. Sorsan ikisine de hersey iyiye gidiyor.

AKP Hayranlari grubu kurup, istege gore uye konu ucuran adminler modlar olduguna gore cok da sasirtmamasi lazim.

Ozel grupta attigim mesajdan ban yedim burada, ozel mesajlar ve gruplar bile izleniyor forum yonetimi tarafindan, ben buradaki muhaliflerin yerinde olsam attigim her mesaja dikkat ederim, bir gun bakarsiniz IP adresiniz polisin elindeymis.
  • Zarrab hırsız Abd'de yargılanıyor, bu ülkede kahraman oldu.

Rus uçağını düşürdün, bir daha düşürürüz dedin sonra fetöya suç attın.

Ülke terörist yuvası haline geldi. İşid topluca namaz kıldı kimse bir şey yapmadı. Hatta bir takım akpliler sempati ile yaklaşıyordu forumda ben unutmadım o günleri.
  • '' Sevgili '' bile yazamayan başbakanımızın itibarın ne anlama geldiğini bilmediğine eminim. O yüzden pek konuşulabilecek bir konu değil.
  • Agam bizimle eyleniyi

• O da bir şey mi AKP den önce hepimiz dinsizdik. Sağolsun AKP ile müslüman olduk...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.