Şimdi Ara

Yıldırım: “Bir gemide iki tane kaptan olmaz” (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

quote:

Orijinalden alıntı: shegenli chingen

yılladrdır tek basına iktidardınız.yoldan baska ne yaptınız cevap:hiç bişey .yaptıkları yol bedavamı hayır .sadece 5€+Kdv .

Yaptıklarını yazsa bunları yapmak zorunda diyorsunuz.Ondan artık size kimse cevap vermemeli.

şakamısın , poliannanın kayıp dölümüsün?

Hadi sana By by Coni...
  • Adamın 20 küsur gemisi var bence bizim ıskaladığımız birşey var , bir gemim bile yok.
  • Tayyip'ten sonra AKP ve Siyasal Islam'in helvasini yeriz zira dusuk profilli basbakanin sozlerinden bu cok net anlasiliyor.

RTE AKP'de oyle bir sistem olusturmus ki, kendisinden sonra ikinci bir adam imkani yok tutunamaz bu partide.
  • kabataş topçular feribotta bile kaptan tek değil
  • YveJhin Y kullanıcısına yanıt
    Ya siz körsünüz ya da dalga geçiyosuz.akp bugün var yarın yok rte dediğin de insan ölücek sonra ne olucak tahmin et bakalım.hangi koalisyon fayda sağlamış bu ülkeye.chp de gelse akp de gelse mhp de gelse gelsin tek başına iktidar olsun.görelim neler yaptıklarını.sistemde yanlışlar yok mu var.millet vekili sayısının 600 olması aşırı gereksiz mesela ya da millet vekili seçilme yaşının 18 olması.Ama düşünce güzel olaya daha geniş açıdan bakmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim.gemide kandiran kaptanlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: frht5382

Ya siz körsünüz ya da dalga geçiyosuz.akp bugün var yarın yok rte dediğin de insan ölücek sonra ne olucak tahmin et bakalım.hangi koalisyon fayda sağlamış bu ülkeye.chp de gelse akp de gelse mhp de gelse gelsin tek başına iktidar olsun.görelim neler yaptıklarını.sistemde yanlışlar yok mu var.millet vekili sayısının 600 olması aşırı gereksiz mesela ya da millet vekili seçilme yaşının 18 olması.Ama düşünce güzel olaya daha geniş açıdan bakmak lazım.

teröristlerle bir olan chp diyorsunuz , fetocu chp diyorsunuz eeee bunlara tek başına iktidar şansı mı vereceksiniz?ülkeyi terör yandaşlarına fetoculara mı bırakacaksınız?

(yukardaki terör yandaşı ve fetocu kısmı akplilerin dedikleridir.şahsi fikrim değildir.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAYIR

• star scream S kullanıcısına yanıt
    Hani halka güveniyoruz diyorlar ya heh işte halkta kör değil. Fetoya zamanında bu kadar imtiyaz tanınmasaydı bu duruma gelinmezdi. Dinimiz işi ehline verin diyor müslümana yandaşına verin demiyor.

eğer söylediğin gibiyse halkta sandıkta göstericektir zaten.

Şahsi görüşüm ülkeyi adam gibi yöneticek bi partinin şuan olmadığıdır. Ama sistemin o kadar da bağıra bağıra karşı gelinicek bi sistem olmadığını düşünüyorum.

• frht5382 kullanıcısına yanıt
    Ulke cokda umrunda olsa, rte adayligini ceker ortak bir isimde karar kilinir.

Bak cozum burada.

Simdi yuru anca gidersin .!

• Yaa bunu diyen güya denizcilik fakültesi bitirmiş biri
  • quote:

Hani halka güveniyoruz diyorlar ya heh işte halkta kör değil. Fetoya zamanında bu kadar imtiyaz tanınmasaydı bu duruma gelinmezdi. Dinimiz işi ehline verin diyor müslümana yandaşına verin demiyor.

eğer söylediğin gibiyse halkta sandıkta göstericektir zaten.

Şahsi görüşüm ülkeyi adam gibi yöneticek bi partinin şuan olmadığıdır. Ama sistemin o kadar da bağıra bağıra karşı gelinicek bi sistem olmadığını düşünüyorum.

fetoya imtiyazı kim tanıdı?

halkta kandırılabilir , sonuçta herşeyi en iyi yapan herşeyin en iyisini bilen akp ve rte herşey de kandırılıyorlar .

bakınız eski seçimlere soyguncu cem uzan kısa zaman da ne kadar oy almıştı:)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kürt ve Suriyeli nüfusu Türklerden daha hızlı artıyor.

Diyorsun ya RTE gidecek ileride. Tayyip'ten sonra gelecek başkanı bu seçmenler seçecek.

O zaman gör bakalım ülke nasıl bölünecek. Gene kandırıldık dersiniz. Biz de uyarmıştık deriz gene.

• quote:

Orijinalden alıntı: supergokhan

Küçük gemiciklerde 1 tane kaptan olur. büyük gemilerde 2 kaptan olabilir. biz türkiye olarak küçük bir gemiciğiz o yüzden 1 kaptan yeterli. Başbakanımız doğru söylüyor.

Hocam otobüste güldürdün

• star scream S kullanıcısına yanıt
    tamam bende onu diyorum zaten bu adamlar tanıdı imtiyazı fetoya haklısınız ama hangi ülke koalisyonla yönetiliyo hani nerede örneği bugün akp tek başına iktidar yarın ne olucak bilmiyoruz ben koalisyondan yarar gören ülke görmedim.sadece sistemin bu özelliğini beğendim o kadar.
  • Geçenlerde bir konu için yüklemiştim atar atmaz konu silinmişti. Şu konuşmaya 50 saniyenizi ayırın lütfen

• Dese ki protokol filan uzun isler ben nasilsa Erdogan ne derse yapiyorum o yuzden bu sistemin kalkmasi lazim Eyvallah.Yok gemiymis iki kaptan olmazmis sanki sehirici vapur seferleri anasini satayim Ulke bu ulke Tek bir kisiye emanet edilir mi ya ne kadar dogru olursa olsun isterse Ataturk gibi biri gelse yinede olmaz netice de insaniz insan !!!

• Başbakanı kandırmışlar , Allah Affetsin.
  • Doğrudur, bildiğim kadarıyla gemilerde 3 kaptan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

Doğrudur, bildiğim kadarıyla gemilerde 3 kaptan olur

Bu adam birde Ulaştırma Bakanlığı yaptı.

quote:

Orijinalden alıntı; mgora

Başbakanı kandırmışlar , Allah Affetsin.

@mgora

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.