Şimdi Ara

Yılda ortalama 140 bin göçmen alman vatandaşlığına geçiyor - Çoğu Türk ve Arap Ülkelerinden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 2012 yılında alman vatandaşlığına geçenlerin ülkesi:

Almanların neredeyse hiç çocuk yapmadığı düşünülürse

Böyle giderse 70-80 yıl sonra almanya abd gibi karmaşık bir ırk yapısında olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 20 Mayıs 2017; 9:52:32 >

• Almanya zaten karmaşık canım kardeşim Berlin gibi bazı şehirlerde Alman'ı zor bulursun. Almanya'da bizdeki gibi etnik kürtçükler yoktur ondan dolayı sorun olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne mutlu almanım diyene
  • Merkel'in oylari nereden geliyor belli oluyor.

RTE'nin almanya versiyonu.
  • Almanya batıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

ne mutlu almanım diyene

Made in Germany
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

ne mutlu almanım diyene

Made in Germany

oh ja wunderbar
  • Arap neden alıyorlar anlam veremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lethapudi

Almanya zaten karmaşık canım kardeşim Berlin gibi bazı şehirlerde Alman'ı zor bulursun. Almanya'da bizdeki gibi etnik kürtçükler yoktur ondan dolayı sorun olmaz.

Tabi tabi hatta büyük Alman tasavvuf adamı Porsche 911 Turbo S şöyle demiştir :

" Gel ne olursan ol yine gel ister 3 ten 2 ye çek yan yan gel ister iskandinav flik atarak gel "

• Keşke o 140 binin arasında bende olsam

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Neden laf soktun şimdi?

Almanya ülkesine fayda sağlayacak, eğitimli ve kalifiye elemanları her zaman ülkesine kabul ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: PresidentBerke

Her ırkın iyisi kötüsü vardır kafatascı olan ülkeler geri kalmış medeniyetten uzak kabile devletlerinin çomar halklarıdır

Avrupalı ırkın bi bok olmadıgını 400 sene önce öğrendiği için zeki kalifiye elemanı alıyor.

Arap arap diyip duruyosun kendi ülkende siktiri boktan bi skagen diesel saat nerdeyse 1 asgari ücret o küçümsediğin ülkelerde 10 da 1 i kadar.

En pahalı arabaya binip en pahalı mazotu iphone u kullanıp bide hala yarrabi şükür diyip başka halkları küçümsemek anca uganda gibi muz cumhuriyetlerine yakışır.

Biz malmıyız ? değiliz zamanında arabada uçakta ürettik ama içimizde ki hainler izin vermediği için bu haldeyiz.

Irk değil eğitim karakter kişilik vs önemlidir.

İzmirde canlı bombaya atlayan poliste kürt

ankarada canlı bomba eylemi yapıp eziliyoz özgürlük rororo diyen teröristte kürt.

yani ırk değil Karakter Eğitim vs önemlidir

Irk önemlidir çünkü ırk dediğin zaten farklı evrimleşmiş beyinlerdir, farklı evrimleşmiş beyinler farklı karakteristik ve düşünmeye yön verir. Kürtle Türkü ayırmıyorum fazla çünkü genetik olarak çok yakınlar coğrafyadan coğrafyaya değişiklik gösterse bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John WICK -- 20 Mayıs 2017; 23:2:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PresidentBerke

Her ırkın iyisi kötüsü vardır kafatascı olan ülkeler geri kalmış medeniyetten uzak kabile devletlerinin çomar halklarıdır

Avrupalı ırkın bi bok olmadıgını 400 sene önce öğrendiği için zeki kalifiye elemanı alıyor.

Arap arap diyip duruyosun kendi ülkende siktiri boktan bi skagen diesel saat nerdeyse 1 asgari ücret o küçümsediğin ülkelerde 10 da 1 i kadar.

En pahalı arabaya binip en pahalı mazotu iphone u kullanıp bide hala yarrabi şükür diyip başka halkları küçümsemek anca uganda gibi muz cumhuriyetlerine yakışır.

Biz malmıyız ? değiliz zamanında arabada uçakta ürettik ama içimizde ki hainler izin vermediği için bu haldeyiz.

Irk değil eğitim karakter kişilik vs önemlidir.

İzmirde canlı bombaya atlayan poliste kürt

ankarada canlı bomba eylemi yapıp eziliyoz özgürlük rororo diyen teröristte kürt.

yani ırk değil Karakter Eğitim vs önemlidir

Irk önemlidir avrupalı ile arap bir değildir.

Arap ne üretmiş o diesel saat araplarda petrol var diye ucuz avrupada da adamlar üretiyor diye ucuz

• 2018 verilerine beni de ekleyin şimdiden :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.