Şimdi Ara

Yılbaşına Özel Büyük PSN İndirimi - 12. Teklif > Who Wants To Be a Movie Millionarie (15,50 TL) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
714
Cevap
5
Favori
20.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hdblack35

Cuboid : 7,70 TL

Bu oyun için bu fiyat süper! Uzun süredir almayı düşünüyordum. Hemen dün akşam aldım.
    Oyun asla bitmiyor. Oyun içerisinde ki bölümleri tamamladığınızda bu seferde diğer oyuncular tarafından yaratılan bölümleri oynuyorsunuz. Onbinlerce farklı bölüm mevcut.
    Çok keyifli ve bir o kadarda zor bir oyun...
    Tavsiye ediyorum.

Oyunu inceledim gerçekten güzel pc üzerinde olsa tercih ederdim.
  • arkadaşlar ben hiç daha önce almadım nasıl yapılıyor bende ortak olabilirim arkadaşlarıma isteyen varsa pm atsın hesabına para geçerim direk online olarak saygılar.
  • fifa 12de var mı ortaklık felan =)
  • Arkadaşlar yardım!
    "Mortal Kombat Arcade Kollection" ve "Renegade Ops"oyunlarını bir arkadaşım ile paylaşmak istedim. Arkadaşa hesap bilgilerini verdim ama indirmeye çalıştığında 2 makineden indirildiği uyarısı çıkıyormuş. Ama oyunları sadece ben indirdim.
    Böyle birşey nasıl olabilir?
  • BEYLER FİFA 12 ALAMADIM ALMIŞ BİRİSİ VEYA ALMAMIŞ BİRİSİYLE KARDEŞLİK YAPMAK İSTERİM
  • quote:

Arkadaşlar yardım!
    "Mortal Kombat Arcade Kollection" ve "Renegade Ops"oyunlarını bir arkadaşım ile paylaşmak istedim. Arkadaşa hesap bilgilerini verdim ama indirmeye çalıştığında 2 makineden indirildiği uyarısı çıkıyormuş. Ama oyunları sadece ben indirdim.

Oyunları aldığın hesabı önceden başka bir kardeşlikte kullanmışsan, yeni oyun alsan bile başka biriyle paylaşamazsın onu. Daha açıklayıcı olursam. Misal A1 adlı bir hesabın olsun. Bu hesapla X şahsıyla kardeşlik yapıp Red dead aldın diyelim. Daha sonra A1 hesabıyla renegade ops alıp Y şahsına vermeye kalkarsan, oyun yeni olsa bile X şahsıyla A1 hesabını paylaştığın için Y kişisine veremezsin renegade ops'u. Yeni bir kardeşlik için yeni hesap açman gerekiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkneXX

quote:

Arkadaşlar yardım!

Oyunları aldığın hesabı önceden başka bir kardeşlikte kullanmışsan, yeni oyun alsan bile başka biriyle paylaşamazsın onu. Daha açıklayıcı olursam. Misal A1 adlı bir hesabın olsun. Bu hesapla X şahsıyla kardeşlik yapıp Red dead aldın diyelim. Daha sonra A1 hesabıyla renegade ops alıp Y şahsına vermeye kalkarsan, oyun yeni olsa bile X şahsıyla A1 hesabını paylaştığın için Y kişisine veremezsin renegade ops'u. Yeni bir kardeşlik için yeni hesap açman gerekiyordu.

Şöyle söylüyeyim o zaman.
    Bu hesap ile daha önce 5 kişi olarak BF3 almıştık. ve bu hesap hala aktif durumda. Beraber aldığım kişiler iş arkadaşlarım.
    İçlerinden sadece bir tanesi ile bu 2 oyunu paylaşmak istedim. Diğerleri ile tek tek konuşup oyunu indirmemelerini rica etim ve sonrasındada teyid ettim.
    Ayrıca bu hesap ile 2 kişi olarak BF3 haritası satın aldım ve diğer arkadaş rahatlıkla indirdi.
    Şuan neden bu 2 oyunu diğer arkadaş indiremiyor hala çözmüş değilim.
    En son olarak SONY'e e-mail yazıp açıklama isteyeceğim galiba.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarkneXX

quote:

Arkadaşlar yardım!

Şöyle söylüyeyim o zaman.
    Bu hesap ile daha önce 5 kişi olarak BF3 almıştık. ve bu hesap hala aktif durumda. Beraber aldığım kişiler iş arkadaşlarım.
    İçlerinden sadece bir tanesi ile bu 2 oyunu paylaşmak istedim. Diğerleri ile tek tek konuşup oyunu indirmemelerini rica etim ve sonrasındada teyid ettim.
    Ayrıca bu hesap ile 2 kişi olarak BF3 haritası satın aldım ve diğer arkadaş rahatlıkla indirdi.
    Şuan neden bu 2 oyunu diğer arkadaş indiremiyor hala çözmüş değilim.
    En son olarak SONY'e e-mail yazıp açıklama isteyeceğim galiba.

Bu durumda sorunsuz halletmeniz gerekirdi aslında. Bı arkadasınız yanlışlıkla indirmediyse başka bir sebep aklıma gelmedi. Bir tek sunu deneyebilirsiniz sanırım. Diğer 3 arkadas deaktif etsin sonra renegade'i arkadas indirmeye başlayınca yeniden aktif etsin 3 kisi. Ama bu sefer de başka sorunlar çıkabilir tabi:)

Sony kardeşlik konusuna sıcak bakmayacağı için maille çözüm biraz sorunlu görünüyor.
  • bu arada kardeslik ile alinan oyunlar sadece 1 hesapta mi oluyor yoksa 2 ayri hesaptada oluyor mu. Bir olumsuzlugu var mi bu 2li almalarin
  • dırt 3 alınıcaktır psnden var mı kardeslık kurmak ısteyen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

dırt 3 alınıcaktır psnden var mı kardeslık kurmak ısteyen..

PM atıldı.
  • Aknyldz kullanıcısına yanıt
    Bunlar PS4 için mi PS3 için midir?
  • Hort :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.