Şimdi Ara

Yılbaşına Özel Büyük PSN İndirimi - 12. Teklif > Who Wants To Be a Movie Millionarie (15,50 TL) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
714
Cevap
5
Favori
20.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 saat önce aldı arkadaşım.Cuma bende indiricem.Bu arada Rdr 8 gb Undead 9gb
  • Beyler bu bundle(RDR +Undead) a tüm dlcler eklimi indirenler söyleyebilir mi , yoksa sadece oyunlar mı?
  • Simdi oyunu aldim kardesligi de yaptim oyunlar iniyor bakalim yarin sabaha inmis olur yarinda mgs4 gelecek vay arkadasim super olacak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Simdi oyunu aldim kardesligi de yaptim oyunlar iniyor bakalim yarin sabaha inmis olur yarinda mgs4 gelecek vay arkadasim super olacak :)

mgs4 nerden geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein was here

quote:

Simdi oyunu aldim kardesligi de yaptim oyunlar iniyor bakalim yarin sabaha inmis olur yarinda mgs4 gelecek vay arkadasim super olacak :)

mgs4 nerden geliyor

Onu da almistim :) buda sans oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oalbilir bi mesaj at teline at bakalım
  • quote:

quote:

quote:

mgs4 nerden geliyor

hocam mgs4 hiç yoktu psnde kaça aldın
  • arkadaşlar rdr ye ortak olucam var mı alan
  • quote:

quote:

quote:

quote:

mgs4 nerden geliyor

hocam mgs4 hiç yoktu psnde kaça aldın

Mgs yi psn den degil kutulu aldim hocam. Rdr ile undead I aldim indiriyorum bile :)

• takip
  • Rdr için ben de alan birini arıyorum.
  • ben aldım hocam şu hesaptaki işlerimi hallettikten sonra istersen ortak olabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 22 Aralık 2011; 0:19:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

ben aldım hocam şu hesaptaki işlerimi hallettikten sonra istersen ortak olabilirsin

PM attım.
  • rdr yi alabilirimde alana ortakta olurum arkadaşlar.. bilginize. ortak olacak varsa pm atsın sabaha cevaplarım.
  • Beyler indiren biri cevaplasın bu bundle da tüm cıkan dlcler ekli mi ?
  • RDR kardeşlik isteyen varsa oyunu alabilirim yada oyunu almış olan vara ücreti bende gönderebilirim. Konuyla ilgilenen arkadaşlar pm ile ulaşabilirsiniz
  • beyler selam
    şu an işteyim ancak akşam 7de evde olurum. bu oyunu zaten alıcaktım psnden bi de indirime girmiş hayatta kaçırmam. hemen oyunu satın alıcam. zaten almış olana ortak olabilirim ya da kendim alıp hesabıma parayı yatıranla paylaşırım. akşama kadar pmlerinizi bekliyorum.
  • rdr alalım kredi kartım var garanti hesabım var ortak olmak isteyen pm atsın hatta başka 1-2 oyunda alırız istersek...
  • RDR oynadım Ps3 ün en güzel oyunlarından biri tavsiyemdir... heleki goty
  • Evet Sony indirimde bombayı patlattı. Gelsin kardeşlikler :D
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.