Şimdi Ara

YILBAŞI SEPETLERİ 2014 (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
31
Favori
67.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskişehirde Carrefour-Metro 130-140 liralık sepetler bitti mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

Arkadaşlar izmir mavisehir carrefourda prestij sepet kalmamış, gelmesi zor dediler adeta yok olmuş,
    Bende votkayı önemsemeyip migrostan 169luk sepeti aldım mavişehirden ve buradakilere ek şeyler var tam liste şu,

Johnnie Walker Black Label (70cl)
    Tekirdağ Rakı (70cl)
    Vinkara Doruk Kalecik Karası (75cl)
    Bomonti (50cl x 2 adet)
    Marlboro Blue Ice (2 adet)
    Parliament Aqua
    Red Bull Red Edition (250ml)
    Doğanay Sade Şalgam Cam Şişe (1lt)
    Schweppes Bitter Lemon (1lt)
    Cappy Atom (1lt)
    Peyman D'Or Leo Kokteyl Mix (200gr)
    Toblerone Sütlü (400gr)
    Eti Antep Fıstıklı (80gr)
    Milfe Organik Kuruyemiş Akşam (40gr)
    Kocatepe Türk Kahvesi (100gr)
    Nescafe Gold (50gr)
    Doğadan Yeşil Çay (20'li)
    Doğadan Beyaz Çay Armutlu
    Lays Yoğurt ve Mevsim Yeşillik (70gr)

Ekstralar;
    Ekstra coca cola zero 1lt, selpak colşection desenli lüks peçete, sırma schorle elmalı içecek

Johnnie walkerın 12 yıllık black edition olmasıda seçimde etken oldu. Sepette gayet hoş 15-20 lira eder en azından :)

Aynı paketten bende aldım. İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemiyorum ama oldukça karlı gibi geldi. Daha uyguna sepetler var mıydı acaba?
  • erakan kullanıcısına yanıt
    biz aldığımızda dışarıda yoktu , isteyince içerden (depodan ) getiriyorlar.
    migrosta durum nasıl acaba vakit bulup gidemedik daha .geçen yıl ayın 20 sinden sonra fiyatları 20 tl düşürmüşlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuthem -- 15 Aralık 2013; 18:57:13 >
  • migros sepetlerinde ekstralar her sepetten mi cikiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuthem

migrosta durum nasıl acaba vakit bulup gidemedik daha .geçen yıl ayın 20 sinden sonra fiyatları 20 tl düşürmüşlerdi.

ben 1 sepet migros aldım, black label ve tekirdağ olması cezbetti. tekirdağın dün yarısını bitirmeme rağmen hiç başım ağrımadı, güzel rakıymış :)

20'sinden sonra fiaytlar düşerse 1 sepet daha alırım. ayrıca içinden ekstra çıkması ve parliamant aqua olması diğerlerine göre başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuthem

Yarın bir bakayım o zaman, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carrefour prestij paketten bulmak mümkün müdür? anadolu yakası için soruyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: vassel

eskişehir carrefour'dan prestiji almış bulunuyorum. yalnız toplu alıcıları önlemek amaçlı bir sistem yapmışlar zannediyorum. normal reyonda göremeyince görevliden istedim paketi ve kaç tane alacağımı sorduktan sonra depoda üstüste duran 4-5 paketten birtanesini verdi. eğer alacak olan varsa öncelikle görevliye danışsın derim. iyi günler

Diğer 140 lira olan duruyor muydu ?
  • sapanca/sakarya carfur da epey vardı dün bugün ne olmuştur bilmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3_ok

quote:

eskişehir carrefour'dan prestiji almış bulunuyorum. yalnız toplu alıcıları önlemek amaçlı bir sistem yapmışlar zannediyorum. normal reyonda göremeyince görevliden istedim paketi ve kaç tane alacağımı sorduktan sonra depoda üstüste duran 4-5 paketten birtanesini verdi. eğer alacak olan varsa öncelikle görevliye danışsın derim. iyi günler

109 ve 139 liralık olanlar duruyordu, ikisinden de 10'ar paket vardı yaklaşık
  • izmr optimum migros'da her türlü paketten bolca vardı. Almak isteyen arkadaşlar yararlanabilir.
  • o3 kullanıcısına yanıt
    Bugün neomarin carrefour'da 15-20 paket vardı..Bir tanesini ben kaptım
  • volkankaymaz01 V kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
    maltepe'de göremedim.

neomarin çok yakın değil ama kuzene söylerim gebze'ye giderken uğrayabilirse alır bakalım. 1 mi 2 mi diye düşünüyorum şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

Arkadaşlar izmir mavisehir carrefourda prestij sepet kalmamış, gelmesi zor dediler adeta yok olmuş,
    Bende votkayı önemsemeyip migrostan 169luk sepeti aldım mavişehirden ve buradakilere ek şeyler var tam liste şu,

Johnnie Walker Black Label (70cl)
    Tekirdağ Rakı (70cl)
    Vinkara Doruk Kalecik Karası (75cl)
    Bomonti (50cl x 2 adet)
    Marlboro Blue Ice (2 adet)
    Parliament Aqua
    Red Bull Red Edition (250ml)
    Doğanay Sade Şalgam Cam Şişe (1lt)
    Schweppes Bitter Lemon (1lt)
    Cappy Atom (1lt)
    Peyman D'Or Leo Kokteyl Mix (200gr)
    Toblerone Sütlü (400gr)
    Eti Antep Fıstıklı (80gr)
    Milfe Organik Kuruyemiş Akşam (40gr)
    Kocatepe Türk Kahvesi (100gr)
    Nescafe Gold (50gr)
    Doğadan Yeşil Çay (20'li)
    Doğadan Beyaz Çay Armutlu
    Lays Yoğurt ve Mevsim Yeşillik (70gr)

Ekstralar;
    Ekstra coca cola zero 1lt, selpak colşection desenli lüks peçete, sırma schorle elmalı içecek

Johnnie walkerın 12 yıllık black edition olmasıda seçimde etken oldu. Sepette gayet hoş 15-20 lira eder en azından :)

şu yazınız beni direk historival channel - storage wars a götürdü :P

"Sepette gayet hoş 15-20 lira eder en azından"

hergün izliyorum belki ordan etkilenmişimdir :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3_ok

quote:

109 ve 139 liralık olanlar duruyordu, ikisinden de 10'ar paket vardı yaklaşık

Yarın gitmeyi düşünüyorum biter mi hocam ?
  • valla bilmiyorum ne desem boş şimdi :D ama biran önce gitmenizi tavsiye ederim
  • quote:

valla bilmiyorum ne desem boş şimdi :D ama biran önce gitmenizi tavsiye ederim

Bugün gideyim o zaman :)
  • Dün İstanbul Yolu'ndaki Metro'dan aldım. 20-30 tane daha paket vardı. Sigara kullanmadığım için bu paket bana daha mantıklı geldi.
  • İzmirdeki tüm Carrefourları tek tek aradım hiçbirinde prestij yok, geçen sene yılbaşından 2 gün önce sigarayı bıraktığım için gidip Metro'nun 185lik paketini aldım.

Sepeti de çok iyi hemen bi kaç uygulama ile kedime yatak yaptım, herkes mutlu
  • istanbul anadolu yakası carrefoursa da prestıj paket nerede bulabılırım neomarınde kaldımı acaba
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.