Şimdi Ara

Yılbaşı Sepetleri 2012 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
9
Favori
72.045
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kipa çeşit ve hacim bol, fakat hiç içmediğim markalar var.
    Gerçi öldürmez ama içimi nasıldır

Carrefour Prestij benim ağız tadıma çok uygun, sevdiğim alkoller var ama fiyat bütçemi aşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Kipa çeşit ve hacim bol, fakat hiç içmediğim markalar var.
    Gerçi öldürmez ama içimi nasıldır

Carrefour Prestij benim ağız tadıma çok uygun, sevdiğim alkoller var ama fiyat bütçemi aşıyor.

Tahminimce cutty shark ve stolichnaya kullanmadığınız markalar. Cutty Shark'ı geçen yıl Metro'nun sepetiyle almıştım içimi güzel bir viski. Stolichnaya'yı da hiç içmedim fakat hakkında çok iyi yorumlar okudum. Kipa'nın sepetten alacağım sanırım bir ara bulabilirsem.

• İcki satisi yasak katledip durmayin konuyu
  • Güncel bir şeyler yok mu? Birazdan çıkacağız hangisini alıcaz kararsısız.
  • Ben sonunda sepet isini hallettim.gunlerdir kipaya gidiom adamlar ggelmedi diyip duruyorlardi.en sonunda dedilerki parasini odeyin baska subeden getirelim.dun odeme yaptim,bugun sepettim geldi,aldim.bence en karlisi kipanin 129lugu.

Bu arada yer ; beylikduzu
  • manisa turgutlu da kipanın sepetleri aynen duruyordu, pek talep yoktu gördüğüm kadarıyla.içerik olarak da beni açmadı. nerde geçen yılki sepetler.
  • uzaktan izliyorum konuyu. bir ihtimal son hafta rağbet görmeyen sepetler indirime girermi diye umutlanıyorum :D

carreforun durumu ic acici degil herkesin malumu; cok guzellik yapması lazım bize, hem de cok :D
  • 70 cl Ballantine's 64 tl (chivas regal 84 tl) (jb 72 tl)
    70 cl Absolute mode 54 tl (smirnoff red 44,5 tl)
    70 cl Tekirdağ rakı 46 tl
    Ivır zıvır 20 tl

Alın size 184 liraya mis gibi sepet alternatifler çoğaltılabilir ben carrefourun 119 liralık ve 99 liralık paketini aldım bonus kartın yılbaşı kampanyası için yoksa alınacak sepet yok piyasa da
  • Bu saatten sonra Carrefour' dan sepet tüketecek olan var mı hala...
  • carfurla ilgili sorunlarınızı siyaset bölümünde yapın...burası sıcak fırsatlar forumu...işime gelirse carfur alırım...siz boykot edin ben etmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak[Alper]

Bu saatten sonra Carrefour' dan sepet tüketecek olan var mı hala...

evet ben varım. bir fransız arsızı ve takipçileri oy kaygısı ile bize leke sürmeye çalışıyor diye

- yerli istihdama zarar vermem, stabilitenin çok hassaslaşacağı bir döneme girerken camcı dükkanına elimde kazma ile girmem.

Ne yaparım?

-fransız menşeili hiçbir malı almam

-ancak piyasadan dah uygun olduğu taktirde ve mümkünse yerli yoksa fransa dışı malları carrefourdan satın alırım

-carrefourun zararına satış yapmasını, beni pohpohlamasını, Türkiyeye özel kampanyalar yapmasını beklerim.

-Türkiyedeki ekonomi için fransız sermayesinin elini daha da taşın altına sokmasını, ileriye dönük yatırımlarda etkin rol almasını beklerim.

• Son haftaya giriyoruz.Bende aynen nicknick 'le aynı durumdayım bir ümit bekliyorum indirime girer diye :DD.Şu kipanın paket dediğiniz gibi hacmen güzelde fiyat pahalı.En azından içinde paket sigara olsa süper olurdu.(1 adet değil tabiki :D) Bir bakmışız 30'unda kipa paketi 99TL yapmış...
  • Kavaklıdere Selection 75 Krımızı okuzgozu bogazkare sarabı her yılbası ındırıme girer 22 Lira olurdu, indirimde satan yer bilen varmı, şimdi 45 TL, Olmeca Teqilada 45 TL idi geçen sene Migrosda, onuda alıcam bilen varsa yardımcı olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akalay

Kavaklıdere Selection 75 Krımızı okuzgozu bogazkare sarabı her yılbası ındırıme girer 22 Lira olurdu, indirimde satan yer bilen varmı, şimdi 45 TL, Olmeca Teqilada 45 TL idi geçen sene Migrosda, onuda alıcam bilen varsa yardımcı olabilirmi?

Geçen sene ile bu seneki fiyatları karşılaştırmak yersiz..Kimse beklemesin öle şeyler
  • Paketleri begenmedim ya. 70lik vodka ve rakili paket yok ki olsa da sarap falan var onlar da isime yaramaz. En iyisi teker teker almak zaten 10-15 tl anca oynar.
  • Carrefour Gurme aldım.
    119 fiyat etiketi kasada 110TL oldu. CarrefourSa kartın yararı mı bilemiyorum.

İçinde ;

70cl J&B
    35cl Binboa
    1 adet şarap
    1 adet bira
    1 adet Red Bull
    5 paket L&M Blue Label
    (Nescafe 100gr, 3in1, ufak cips vs. vs.)

5 paket sigara minimum 25TL.
    35 cl Binboa 25TL
    J&B 65 TL.

parası çıktı paketin.
    Şarap ve ıvır zıvırlar bedava gelmiş oldu.

Düzeltme : 100 değil, 110TL.
    Yanlış yazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 25 Aralık 2011; 21:08:48 >
  • Bu arada ben içkilerini aldım. Cok uygun fiyata geldi.

Bursa, istanbul yada izmirdeyseniz Bulgaristan göçmenlerinin yogun olarak yaşadığı mahallere gidin.
    Oralarda mutlaka gıda ürünlerinin satıldığı tezgahlar olur.

El altından içki verirler :)
  • Beyler Bornova Küçükpark Gündüz Tekel Shop: (Pio Bar karşısı) tanımam etmem ama fiyatları iyi gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

Beyler Bornova Küçükpark Gündüz Tekel Shop: (Pio Bar karşısı) tanımam etmem ama fiyatları iyi gibi

Guzelyali tarafina gelecek olanlar olursa, el altindan verecek birilerini buluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Carrefour Gurme aldım.
    119 fiyat etiketi kasada 100TL oldu. CarrefourSa kartın yararı mı bilemiyorum.

İçinde ;

70cl J&B
    35cl Binboa
    1 adet şarap
    1 adet bira
    1 adet Red Bull
    5 paket L&M Blue Label
    (Nescafe 100gr, 3in1, ufak cips vs. vs.)

5 paket sigara minimum 25TL.
    35 cl Binboa 25TL
    J&B 65 TL.

parası çıktı paketin.
    Şarap ve ıvır zıvırlar bedava gelmiş oldu.

CarrefourSa kart kredi kartı olan mı yoksa basit indirim kartı mı ? Bir de normal Carrefour'dan mı yok Expres'ten mi aldınız ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.