Şimdi Ara

Yılbaşı Sepetleri 2012 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
9
Favori
72.032
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Armada Kipa'da 129'luk sepet var mı bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavera71

Türkiyede herhangi bi yerde bacardi breezer satılan yer gören var mı?

Bursada bir iki yerde gördüm. Ayrıca eristoffunda benzer ürününü gördüm.

Ama simdi tam yerini hatırlamıyorum.

Metro vede kipaya bir bak. Sanki bu ikisinde gormuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hard Rock

Bu Metro'daki Charles House viskisi hakkında bilgisi olan var mı? Yurtdışında 10 sterlin gibi bir miktarda satılıyor da. Gebermeyelim.

http://store.makro.co.uk/p-24688-charles-house-whisky-1x70cl.aspx

Yurtdışında viskilerin alayı 10-12euro civarına satılıyor. Yani çarlinin ekstra bir ucuzlugu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krafoe

Arkadaşlar Kipanın 129 luk paketini almak istiyorum en güzel o geldi bana..Bursa'da korupark avm de kipa var..Aradım müşteri hizmetleri yılbaşına 1 hafta kala satışa çıkar dedi..Giden alan var mı veya başka biyerde kipa var mı Bursa da sitesinde göstermiyor

Büyük kipa sanırım bir tane var.

Ama bir ara ufak olan kipaekspress'lerden görüyordum. Belki ekpresslerde vardır
  • BU sene hiçbir sepet beni tatmin etmediği için almadım...Zaten marketlerde pek satamadılar, hangisine gitsem ortada yığılı bekliyor...Dün Kipadaydım...129 luktan dağ gibi yığmışlar ortaya...
  • http://www.real.com.tr/Yilbasi_Sepetleri.html

real sepetlerini de ekleyebiliriz ilk mesaja
  • Bu arada aklınızda olsun metro marketlerde 20 X 500ml sise bira 43tl. Yani 1 sise 2.15tl.

Siseler depozitosuz. Biranin Markası Baltika. Rusya birası. 7 numara yani %5.4

Ben daha once almıştım vede tadı hiç kötü degil. Hatta iyi diyebilirim. Eksisozlukteki yorumlarda iyi bir bira olduğu yönünde.

Normalde tuborg içen biri olarak biranın tadını kesinlikle yadirgamadim..

Hatta yarın metroya gittiğimde bir koli daha baltika alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueway83

Migrosun premium sepeti iyi gibi ama biraz beklemekte fayda var.

Rakı olmasın Votka olsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Bu arada aklınızda olsun metro marketlerde 20 X 500ml sise bira 43tl. Yani 1 sise 2.15tl.

Siseler depozitosuz. Biranin Markası Baltika. Rusya birası. 7 numara yani %5.4

Ben daha once almıştım vede tadı hiç kötü degil. Hatta iyi diyebilirim. Eksisozlukteki yorumlarda iyi bir bira olduğu yönünde.

Normalde tuborg içen biri olarak biranın tadını kesinlikle yadirgamadim..

Hatta yarın metroya gittiğimde bir koli daha baltika alacağım

Baltika'yi bende tavsiye ederim, aromatik bir tad birakiyor insanin agzinda, adet olarak 2,15TL + %5.4 alkol.
    Efes ile karsilastirilamaz (seker+pirinc katkili bira olmaz) zaten.

Ayrica Felsgold diye alman bira markasida var, koli aliminda adet olarak 2,25TL'ye geliyor olmasi lazim, icimi daha hafif ve guzel bir bira.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

BU sene hiçbir sepet beni tatmin etmediği için almadım...Zaten marketlerde pek satamadılar, hangisine gitsem ortada yığılı bekliyor...Dün Kipadaydım...129 luktan dağ gibi yığmışlar ortaya...

Hocam hangi kipa'ya gittiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornban

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

BU sene hiçbir sepet beni tatmin etmediği için almadım...Zaten marketlerde pek satamadılar, hangisine gitsem ortada yığılı bekliyor...Dün Kipadaydım...129 luktan dağ gibi yığmışlar ortaya...

Hocam hangi kipa'ya gittiniz ?

Pardon yazmayı unutmuşum...Adapazarı Kipa...
  • real in tam sepetler daha iyiymis kipadan bence...
  • Cikmaz demeyin, sansinizi deneyin :)

http://www.facebook.com/kipa?sk=app_206150466135116

Buyuk ihtimal alkolsuz yilbasi sepetidir.
  • Arkadaşlar yılbaşında alkol ürünlerinde indirim ikili paket vs. fırsatlar oluyordu bu sene varmı bilgisi olan link yada bilgi verebilirmi konu bulamadım bununla ilgili
  • quote:

bulursanız bana mutlaka haber verin! günde 5 şişe içiyordum yurt dışındayken. soda niyetine sindirime de yardımcı

şu memlekette işe yarar bir şey olmaz ki.
  • Çoğunuz beğeniceği bir sepet çeşidi daha sanırım son nokta olur özellikle absolut arıyanlara yanında Jameson viski şarap 119 tl

Özdilek sepetleri linkte

http://www.domatez.net/wp-content/uploads/2011/12/ozdilek_sepet.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda28 -- 23 Aralık 2011; 3:33:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

quote:

bulursanız bana mutlaka haber verin! günde 5 şişe içiyordum yurt dışındayken. soda niyetine sindirime de yardımcı

şu memlekette işe yarar bir şey olmaz ki.

Ah üstad bi bulsam o kadar sevinecem ki..
    Yani 5 liralık bişey maksimum yurtdışında, burda 10 liraya bulsam alırım.. :)
    Hele limonlusu deli ediyor beni.. :)
    Nasıl olur da satılmaz Türkiyede benim hiç aklım almıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arda28

Çoğunuz beğeniceği bir sepet çeşidi daha sanırım son nokta olur özellikle absolut arıyanlara yanında Jameson viski şarap 119 tl

Özdilek sepetleri linkte

http://www.domatez.net/wp-content/uploads/2011/12/ozdilek_sepet.jpg

http://www.ozdilek.com.tr/katalog/ burada farklı gösterilmiş Özdilek sepeti. 70cl JB 35 cl Smirnoff var. 109 liraya

Edit: Özdilek'in 100tl'ye çeyrek bilet kampanyası yılbaşı sepetleri içinde geçerlimi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyanali -- 23 Aralık 2011; 11:02:43 >

• Şu Kipa paketlerine iki paket de sigara atıverselerdi tadından yenmezdi. Şimdi en iyi sepet 129luk kipa heralde değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.