Şimdi Ara

Yılbaşı İkramiyesi 80 milyon TL Çıkarsa Uğursuzluk Getirirmiş ? Gülerim ben bunlara Ha Ha Ha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Yılbaşı İkramiyesi 80 milyon TL Çıkarsa Uğursuzluk Getirirmiş ? Gülerim ben bunlara Ha Ha Ha

(En Son Oy Tarihi: 21.12.2019)
Giriş
  • Arkadaşlar bu yılbaşında 80 milyon TL olarak açıklanan yılbaşı ikramiyesinde çeyrek biletinize bile vuracak rakam 20 milyon TL

Yıllardır yok işte 10 yıl önce büyük ikramiye vuran adam şimdi herşeyini kaybetti sürünüyo yok işte piyango vurdu hayatı mahvoldu, yok işte aile saadetini kaybetti gibi bir yığın fukara tesellisi kedi uzanamadığı ciğere mındar der hesabı kıskanç yorumlar yapılır felaket haberleri uydurulur

Ben şahsen çeyrek bilete 20 milyon vurursa o parayı en profosyoel şekilde değerlendiririm tek bi hata yapmam ! salakmıyYılbaşı İkramiyesi 80 milyon TL Çıkarsa Uğursuzluk Getirirmiş ? Gülerim ben bunlara Ha Ha Haım ben beeeeee

Çok parasızlık çekmiş gençken gelinlikçi vitrinlerinin camına dalıp dalıp mahalledeki manitamı o gelinliğin içinde hayal etmiş sonra bir gün bir mütahitin oğlu zengin çocuğunun manitamı ayartıp babasının aldığı üstü açık kırmızı bmw ye atıp götürdüğünü görüp sabahlara kadar teybi açıp ferdi ve orhana bağlayıp bayramlarda çakma nikce ayakakabı giyerek kendini avutmuş acılarla kederlerle ezilerek bugünlere gelen bir toplum insanı olarak diyorumki büyük yılbaşı ikramiyesi bana çıkarsa ben o paranın anasını ağlatır dünyayı avuçlarıma alır hayatla oynarım

Bulmuşum 20 milyon lirayı yermi anadolu çocuğu ne uğursuzluk ne kötü şans dinlerim o paranın .....a .....rım

Sizde o paranın size uğursuzluk getireceğine inanıyomusunuz arkadaşlar gerçekten bu kadar saf ve salak olunabilirmi ? yani o piyango vuran ve sonra batan hayatı mahvolan andavallar nasıl o parayı batırabiliyorlar yav ? dünyanın bütün kerizliklerini mahsus yapsan gene bitmez o para ?

ben iddia ediyorum o büyük ikramiyebana çıksın o parayı bir kaç senede katlarım kardeşim

şimdi gidip hemen hatunu boşayıp mankenlere takılıp gece alemlerine akarsan mutlaka kurtlar alır sendeki para kokusunu hemen çözerler seni ve bişekilde çökerler

akıllı oluceksın, hemen aston mmartini çekmicen altına akrabalarını bile uyandırmadan tavuğu ürkütmeden alıceksın yımırtaları,

yavaş yavaş hissettirmeden uzuycaksın buralardan, bodrumun tepesine ingiliz mahallesine dikecen havuzlu villayı yabancıyım ayağına her hafta sonu "cmon barbie lets go party" hayatını yaşıyceksın ordan aşağıda koyda demirli 16 metrelik yatın olucek ver elini malta ver elini ibiza ver elini monaco ver elini marsilya

hanıma alıceksın bir lüks rezidans daire döşiyceksin içini bide çekicen altına jipi vericen kredi kartını limitlidiyecenki hatun bana karışma seneye uğrarım hergün altın günü yap sponsorun benim ararsan ben kanarya adalarındayım

ooooohhhh beyaaaaaaaaaa bana ne geçim sıkıntısıymış hayat pahalıymış arab emirates prensleri gibi yaşıycam aga, dünya vatandaşı olucem olay budur beyaaaaaa Yılbaşı İkramiyesi 80 milyon TL Çıkarsa Uğursuzluk Getirirmiş ? Gülerim ben bunlara Ha Ha Ha

• hadi şimdi biraz dışarı çıkıp bisikletine bin.
  • şu para bana çıksa varyaaaa
  • ana parayı çarçur etmeyeceksin. ben olsan risksiz iş olarak piyasadaki satılık dükkan yeri varsa alırım. sonra esnaflara kiraya veririm gelen kira ücretleriyle gül gibi geçinip gider insan.
    500 bin tl lik 40 tane dükkan kirası ayda 80 000tl eder.
    80 000tl aylık kazanç ile ülke ülke gezerim.
  • Risk parada değil senin parayı yönetme yeteneğinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

ana parayı çarçur etmeyeceksin. ben olsan risksiz iş olarak piyasadaki satılık dükkan yeri varsa alırım. sonra esnaflara kiraya veririm gelen kira ücretleriyle gül gibi geçinip gider insan.
    500 bin tl lik 40 tane dükkan kirası ayda 80 000tl eder.
    80 000tl aylık kazanç ile ülke ülke gezerim.
    esnafa kiraya verirsen bişey alamazsın esnaf bitik esnafmı kaldı , kurumsal firmalara bankalara a101 e filan kiraya verilecek şekilde büyük mağazalara uygun dükkanlar alırsan olur

bugün bi şok marketin verdiği kira aylık en kör sokakta en az 10 binliradan başlar yerine semtine göre yükselir bugün bi banka şubasinin kirası en az ayda 20 bin liradır tahminim

• Kim diyorsa siktirsin.Bizim başımıza ne geldiyse sarışın sevdamızdan geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.