Şimdi Ara

Yılbaşı eventi ve ft

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eventi anladık battle medallion veriyor ama, bazı kişiler var cdsiz giriyor ftye bu nasıl oluyor??

• Ft nin cd si zaten yarım saat (gp basılı ise) ayrıca sadece bm vermiyor bir cok faydalı item veriyor.
  • çocuğun biri 2 dakikada bir girip çıkıyordu.pm atıpta sordum cd yok mu diye yok dedi.şuan yararlı olarak 15 günlük pembe bulut çıktı birazda bm.
    bmler 15 15 çıksaydı çok iyi olurdu da
  • ft nedir zindan mı
  • Fire Temple diye bılıyorum 30 lvl zındanı olması lazım ... Eltnende kyola temple ın ıcındeydı sanırım...
  • Bana saat başı çantanıza gelecektir denen meretten gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pepeee

Bana saat başı çantanıza gelecektir denen meretten gelmiyor

Öyle birşeyi ilk defa senden duyuyorum.Link var mı?
  • Artık gelıyor dunku bakımda yapamamıslar bugun bır sure kapalıydı server onu halletmısler artık gelıyor...
  • evet geliyor alchemy essenceler iyi para ediyor
  • ne oluyo ft de tam olarak anlamadım ne yapmamız gerekiyo ? bu arada kutu açtım 10 tane 130 enchant stone verdi iyimiş :)
  • fire temple de alchemy essence drop oluyormus saat bası gelen torbadan dusen metal cubukla kombıne edınce buyuk kasaları acan anahtarmı cıkıyormus yoksa o sekılde mı acılıyormus ne oyle bıseyler var hıc dusuremedım daha... o yuzden tecrube edemedım olayı.
  • Ft'ye giriyorsun 2 3 kişiyle kromedeyi kesiyorsun sadece içinden Heavy Alchemist's Experiment Bag çıkıyor.
    Bunu açıyorsun Piece Of Lead ya da Alchemy Essence çıkıyor.Üstünde Alchemy Essence ve Piece Of Lead varsa Alchemy Essenceyi açıyorsun yeşil bir kutu çıkıyor.Sonra o kutuyu açıyorsun içinden anahtar çıkıyor sarı olanla büyük kutuları yeşil olanla küçük kutuları açıyorsun.
    Kutular sanctumda, asmolarda da pandeomiumdadır.Tiamarantada var o kutulardan.
    Bende 3 tane char 2 tane 60 1 tane 51 biriyle giriyorum ftye relog yapıp öbür charlada giriyorum.
    Yan charı olan çoğu kişi benim gibi yapıyor
  • peki pt de sadece 1 kişimi alabiliyor itemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemete

peki pt de sadece 1 kişimi alabiliyor itemi ?

herkes alabiliyor
  • son olarak Alchemy Essence nerden buluruz en çok nereden drop olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemete

son olarak Alchemy Essence nerden buluruz en çok nereden drop olur :)

Heavy Alchemist Experiment Bag çıkıyor FT'deki bossdan (Kromede) onu açıyorsun ikisinden biri çıkıyor
  • evet ilk key imi aldım teşekkürler yardım için :)
  • Fire temple önünde iğne atsan yere düşmeyecek heralde... benim iki tane 65 karakterim var ikisiylede süre doldukca giriyorum arada theobomos daki zindalara da gidiyorum, ordaki bosslarda fire temple kadar olmasa da kolayca kesilebiliyor, ama ne yaızkki 30 zindan girişinden sadece 3 tane essence düşürebildim :) 1 tanesi gold key verdi içindde damage godstone çıktı, millet 10 ar adet L110 L120 hatta L130 düşürüyor brokerda taş fiyatları dibe vurdu resmen, godstoneler keza öyle, oyundaki dengeleri inanılmaz derecede değiştirecek bir event yapılıyor, dropları azalırsa hiç şaşırmam
  • 2 karakterimle sürekli anahtar biriktiriyordum ve sonunda yan karakterimle karşılığını aldım.bir önceki kutumdan da mitril coin kesesi çıkmıştı.
     Yılbaşı eventi ve ft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lofer_freud -- 6 Aralık 2013; 14:36:44 >
  • bakır anahtar çıktı bana 3 tane :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.