Şimdi Ara

Yılbaşı Çam Ağacı 152 CM 29,89TL HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
6.661
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsi Home Yılbaşı Çam Ağacı 152 cm SYCT-1604https://www.hepsiburada.com/hepsi-home-yilbasi-cam-agaci-152-cm-syct-1604-p-HBV000008OOVE?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aaa sen pagan değil misin? Biz hepimiz pagan'ız ya, ondan kutluyoruz. Bir bitmediniz... Hani çoluk çocuk eğlensin, rutin hayatlara biraz değişiklik olsun, her ne kadar yobazlar için özentilik olsa da bir yıl bitiyor yeni bir yıla giriliyor, bundan sebep yeni bir yıla mutlu bir şekilde girmeye çalışmak olsun. Ülkemizde türlü türlü etkinlikler yapılıyor, ateşin üzerinden atlama olsun, dilek tutup bir yerlere bağlama olsun, zinciri sırta vurma olsun, hiç biri bir yılbaşı kadar tepki çekmiyor, evine plastik bir çam ağacı koyup cips kola çerez yapan aileye özenti yaftasını yapıştırıyorlar. Neyse daha fazla kendimi doldurmak istemiyorum, alan alır almayan almaz, gelip burada boş boş özentilikti pagandı diye konuşmayın, işinize bakın.

• Küçücük sürahi kadar

Yılbaşı Çam Ağacı 152 CM 29,89TL HB

• 152 cm nasıl sürahi kadar olur

• CJ11 C kullanıcısına yanıt
    Çektim bi tane. Sağol dostum. Boş beleş konuşanlara takma 👍

• Ağacı alırsam kola cips çerez tavuk falanda alıp yılbaşını kutlamam gerekir. En iyisi yılbaşı günah deyip, Victoria secret defilesini izleyerek uyumak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben de aldım bir tane 22 si teslim gözüküyor, sevdiğim kadın çok istemişti geçen sene pahalı diye almamıştık. Mutlu olsun bu sene iki gözümün çiçeği

• Kimsediil kullanıcısına yanıt
    Kötü haber. Geçen seneden beri Victorias Secret Yılbaşı Defilesi yapılmıyor...

• Alev alev yanan fırsat

• 180 cm lik aldım bende.

• Zevk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EAF827F87

Bu mesaj silindi.

ötügenden çıkışın yıldönümü

• quote:

Bu mesaj silindi.

Aaa sen pagan değil misin? Biz hepimiz pagan'ız ya, ondan kutluyoruz. Bir bitmediniz... Hani çoluk çocuk eğlensin, rutin hayatlara biraz değişiklik olsun, her ne kadar yobazlar için özentilik olsa da bir yıl bitiyor yeni bir yıla giriliyor, bundan sebep yeni bir yıla mutlu bir şekilde girmeye çalışmak olsun. Ülkemizde türlü türlü etkinlikler yapılıyor, ateşin üzerinden atlama olsun, dilek tutup bir yerlere bağlama olsun, zinciri sırta vurma olsun, hiç biri bir yılbaşı kadar tepki çekmiyor, evine plastik bir çam ağacı koyup cips kola çerez yapan aileye özenti yaftasını yapıştırıyorlar. Neyse daha fazla kendimi doldurmak istemiyorum, alan alır almayan almaz, gelip burada boş boş özentilikti pagandı diye konuşmayın, işinize bakın.

• radko kullanıcısına yanıt
    Sen sürahi görmemişsin

• radko kullanıcısına yanıt
    Kaç tane 152 cm sürahin var ?

• Yıl başında cam agacı süslemek caiz mi diyerek pimi çekeyim

• her sene evde zaten var diye bu fırsatları kaçırıyorum, aralıkta da 3 katı fiyata çıkıyor almıyorum.

ne yapsam bilemedim.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Kurban ve oruç da pagan.

• Şey olarakmı düşündün batı geleneğine saldırdı kesin müslümandır bende onun dinine saldırayım zavallısın

• quote:

Orijinalden alıntı: AwJeezRick

Aaa sen pagan değil misin? Biz hepimiz pagan'ız ya, ondan kutluyoruz. Bir bitmediniz... Hani çoluk çocuk eğlensin, rutin hayatlara biraz değişiklik olsun, her ne kadar yobazlar için özentilik olsa da bir yıl bitiyor yeni bir yıla giriliyor, bundan sebep yeni bir yıla mutlu bir şekilde girmeye çalışmak olsun. Ülkemizde türlü türlü etkinlikler yapılıyor, ateşin üzerinden atlama olsun, dilek tutup bir yerlere bağlama olsun, zinciri sırta vurma olsun, hiç biri bir yılbaşı kadar tepki çekmiyor, evine plastik bir çam ağacı koyup cips kola çerez yapan aileye özenti yaftasını yapıştırıyorlar. Neyse daha fazla kendimi doldurmak istemiyorum, alan alır almayan almaz, gelip burada boş boş özentilikti pagandı diye konuşmayın, işinize bakın.

Alıntıları Göster

Niye bu kadar yükseldiniz anlamadım kendim de yılbaşı kutlarım ama çam ağacı süslemek yani tamamen başkaları yaptığı için yaptığımız birşey pagan dememin sebebide paganlıktan hristiyanlığa geçmesi birde başkasının hayatına karışmak benim ne haddime herkes başkasının özgürlük alanına girmedikçe istediğini yapabilir buna kimse karışamaz neyse sakin olmanızı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EAF827F87 -- 20 Ekim 2020; 10:59:34 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.