Şimdi Ara

Yılbaşı ağacını nereden alıyorsunuz

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
91
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yılbaşı ağacını nereden alıyorsunuz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    433 Mesaj
    Büyük boy yılbaşı ağaçlarınızı nereden alıyorsunuz?

Evde iki tane var ama ikisi de küçük.

Bu sene salona kocaman bir çam ağacı almayı düşünüyorum ama internetten söylemenin riski var mı bilmiyorun. Yani çam ağacında ne gibi sorun çıkabilir ki?

Veya sizin aldığınız yer var mı migros vb gibi?

|
    |
    |
    |
    Müslüman noel kutlarmı yav, şaka şaka :) Hep noeller ve dini bayramlar çok boş gelmiştir bana. Milli bayramlar dışında, evimde oturup herzaman ki işlerimi yapıcam. Çam ağacı niye hocam evde varmış zaten, ne gerek var ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 8 Aralık 2019; 21:59:20 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Müslüman noel kutlarmı yav, şaka şaka :) Hep noeller ve dini bayramlar çok boş gelmiştir bana. Milli bayramlar dışında, evimde oturup herzaman ki işlerimi yapıcam. Çam ağacı niye hocam evde varmış zaten, ne gerek var ki.
    küçük onlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcdaly -- 8 Aralık 2019; 22:3:53 >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    193 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lovemachine

quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

şu müslümanlar noel ile yılbaşı kutlaması arasındaki farkı bir türlü lan nasıl anlamıyorlar kafamı duvarlara vuracam
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.