Şimdi Ara

Yıl olmuş 2016 Turkcell Hala Çekmiyor. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
0
Favori
8.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    31 12 2017 e kadar kurulum tamamlancakmış sözde ama görcez bakalım
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    bide turkcele saydırıyordun vodafone bedava arsa verdik gelin baz istasyonu kurun diye gelip kurmuyorlar 400 haneli yerde hiç vodafone çekmiyor
  • mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    hocam bu dedıgım yerde 2014 yılından beri aynı ve benım taleplerimle böyle oldu 3 senedir hiç bişe yapılmamış
    he şu da doğru geç de olsa eğer gerçekten yatırım yapılması gerekiyorsa ve baz ıstasyonu kurulması gerekıyor turkcell bu konuda daha fazla dıkkate alıyor
    vodafone nun sorunları saymakla bıtmez 3g dekı ısınma sorunu şarj sorunu sistemleri hep çöker ufak hava olaylarında bıle sinyal gider vsvs turkcell e saydırmamın sebebı aynı yerde 3 senedir aynı sekılde duruyordu bu yuzden bide il olarak ufak yer o yuzden ama 150 tane talep açınca böyle oldu
  • Bulunduğum bölgede Turkcell çekmiyor. Turkcell'e mail attım incelenmesi için adamlar 2 aydır cevap vermiyor bana.

Edit : Yeni bir şikayet kaydı oluşturdum. Zaten şikayeti Turkcell hesabıma girip "Tüketici Şikayetleri" başlığından bildiriyorum hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 27 Kasım 2017; 0:28:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki aydır nasıl cevap vermiyorlar? Sizin mailiniz ulaşmamıştır, ya da yanlış bir yere göndermişinizdir. Müşteri hizmetlerini arayın ya da sosyal medya kanallarından ulaşın onlar arasın. Birkaç gün içinde döner ve bilgi verirler normalde, bir ay sonra da daha detaylı bilgi verirler olacak mı olmayacak mı, planda var mı diye.
  • ben mail atıyorum en fazla 2 gun veya 3 gun sonra 532 den aranıyorum
    hangi mail adresi
    hizmet@turkcell.com.tr mail adresinden ulaşın mail de konuyu yazın mesajı yazın en altada numarınzıı ısmınızı soy ısmınızı yazmayı unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 27 Kasım 2017; 0:20:59 >
  • 7570770 kapsama hayatıydı arayın bakalım kim Çölaşan

Selocan açar belki 😀

• DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    baz istasyonu kurdular mi

• mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    Henüz değil ama inanmıyorum taleplerin sayısı belli değil sözde 31.03.2018 e kadar kurulcakmış sözde 31 12 2017 e kadarda kurulcaktı ama yok

• quote:

Orijinalden alıntı: DaggeredByRuhtan

Henüz değil ama inanmıyorum taleplerin sayısı belli değil sözde 31.03.2018 e kadar kurulcakmış sözde 31 12 2017 e kadarda kurulcaktı ama yok

Nerde oturuyordunuz?

Kocaeli'deyim ben, 2 ay önce Turkcell hat ve Vınn aldım. 4,5G ile ilgili kapsama sorunu yaşıyordum mail attım 06.01.2018 tarihinde. Sürekli müşteri hizmetleriyle iletişimdeyim, bana söyledikleri şey normalde çalışma 31.12.2017 tarihinde tamamlanacaktı fakat 31.03.2018 tarihine ertelendi. Bu sürece kadar da çalışmanın tamamlanacağını söylediler hep. Geçen gün aradım, daha net bir bilgi olarak bölgemde ki çalışmanın (kocaeli bölgesinde genel bi çalışma yapılacağı planlanmış ve ancak sıra geldi sanırım) 22.02.2018 tarihinde başladığını söylediler. Şimdilik 31.03.2018 e kadar beklemekten başka çarem yok maalesef, ama evimde ara ara 3 diş sinyal görmeye başladım desem yeridir ve buda direk bağlantı hızımı en az 2 katına çıkartıyor fakat uzun süreli olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 27 Şubat 2018; 13:12:35 >

• Kırklareli avuç kadar il kör noktalarla dolu burası işyerim ve bir kullanım yok ne 3g ne 4.5g tek diş bir kullanım sağlamıyor ve sinyalin arttığı da yok.. 31 03 2018 e kadar olcağıda meçhul

onların söylediği çalışma mevcut baz istasyonlarında ki çalışma yı söylüyorlar normalde kurulumun ne tarihi belli ne başlangıcı ne de bitişi
    il de zaten 3 tane tim var oraya giren insanlara acıyorum..
    il küçük ve çok sıkıntılı yıllardır yatırım yapılmamış
    2014 yılında ki hattımla operatör operatör dolaşıyorum 2014 yılında a noktasın da 3g iş yapmıyorsa şu an 2018 yılın da hala aynı değişen bişe yok bu kadar nası kalmış anlamıyorum lanet olsun bunlara benim taleplerimle iş yapcaklar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 28 Şubat 2018; 19:41:35 >
  • noldu sizin kurulum bizim hala olmadı 31.03.2018 e de az kaldı
  • quote:

noldu sizin kurulum bizim hala olmadı 31.03.2018 e de az kaldı

2 günde 1 mutlaka arıyorum ve çalışmanın devam ettiği 31.03.2018 de tamamlanacağını söylüyorlar.

Bağlantı hızım 4.5G de 4-5mb iken 18-21mb gibi sonuçlar alabiliyorum şuan. Ay sonunda tam düzelir inşallah

Ayrıca yeni bir baz istasyonu kurulumu değil, mevcut istasyonda revize yapılacağı söylendi. 31'inden sonra gelişme olmazsa farklı bir işlem yapılabilmesi için talep oluşturursunuz dediler. Sanırım yeni bir baz istasyonu demek istedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 24 Mart 2018; 6:47:36 >
  • Az önce tekrar görüştüm müşteri hizmetleriyle, 31.12.2017 de bitmesi planlanan çalışmanın 31.03.2018 e ertelenmesinin sebebi yeni bir baz istasyonu kurulumuyla ilgili izinlerin vs alınamamasıymış ve bu ayın 31inde sinyal sorununun yeni baz istasyonuyla giderilmiş olacağını söyledi. Daha önce bir yetkili daha yeni baz istasyonu kurulumundan bahsetmişti ama diğerleri hep revizyon yapılacak dedi. Hangisine inanacağımı bilemedim açıkcası.

Evim rampanın dibinde kalıyor, arada 50 mt var yok. Rampayı çıktığımda sabit 3 diş ve en az 40mb hız alıyorken 50mt aşşağıda genel olarak tek diş, ara ara 2 diş ile 10mb hız alıyorum.. bu kadar da etkilemez ki arkadaş.

Ayrıca evimden hangi yöne doğru en çok 100 mt gitsem 50-60 mb hızları rahatlıkla görüyorum, buna rağmen baz istasyonu kuracaklarsa hakkaten helal olsun derim ama hiç sanmiyorum.

Ayın 31ini beklemekten başka çare yok ne yazık ki.

• merhaba hocam ben her gün arıyorum nerdeyse hafta içi öğlen yemeğe çıktığımız da 1 saat süre zarfında yemek yedikten sonra işten çıkışımıızda 18.00 den sonra en az yarım saat konusuyorum kanser olcam artık bu kadar acizane bir durum olamaz burası avuç kadar bir il ve bana 31.12.2017 öncesin de dahil birçok tarih verildi hiç birin de olmadı şimdi 31.03.2018 denıyor ama olmayacak 2016 ağustos ayından beri olmayan 31.12.2017 den sonra 3 ay içinde hiç olmaz kaldı şurda 10 gün falan hiç bişe olmaz . Hocam revize işe yaramıyor güçlendirme vs bilmem ne zaten sallıyorlar. direk istasyon kurulumu gerekiyor çekim probleminin ortadan kalkması için
    bana da aynı şeyi söylüyorlar olmazsa tekrar talep oluşturabilirsiniz diye biri birinin dediği tutmuyor kimi istasyon kurulcak kimi revizyon yapılcak diyor 31.12.2017 içinde aynısını dediler şimdi de aynısı olacağından hiç şüphem yok ama artık küfür basıcam böyle olmaz bunlar bence düpedüz çözmek istemiyor. 31.03.2018 e kadar umarım ya birimizin yada 2mizin ki de çözülür 2016 ağustos ayından beri beceremiyorlar.

hocam bizde bir kullanım yok kırklareli gibi avuç kadar il de göbek bir lokasyonda 3g ve 4.5g kullanım sağlamıyor hız mız yok bazı enayi yerine koyan mh ler hız testi yapın diyor ulan sebeke cekmıyor diyorum ne hızı armut gibi beni dinliyor bazılarına sövesim geliyor harbiden ama bir gün yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 24 Mart 2018; 16:7:30 >

• quote:

merhaba hocam ben her gün arıyorum nerdeyse hafta içi öğlen yemeğe çıktığımız da 1 saat süre zarfında yemek yedikten sonra işten çıkışımıızda 18.00 den sonra en az yarım saat konusuyorum kanser olcam artık bu kadar acizane bir durum olamaz burası avuç kadar bir il ve bana 31.12.2017 öncesin de dahil birçok tarih verildi hiç birin de olmadı şimdi 31.03.2018 denıyor ama olmayacak 2016 ağustos ayından beri olmayan 31.12.2017 den sonra 3 ay içinde hiç olmaz kaldı şurda 10 gün falan hiç bişe olmaz . Hocam revize işe yaramıyor güçlendirme vs bilmem ne zaten sallıyorlar. direk istasyon kurulumu gerekiyor çekim probleminin ortadan kalkması için
    bana da aynı şeyi söylüyorlar olmazsa tekrar talep oluşturabilirsiniz diye biri birinin dediği tutmuyor kimi istasyon kurulcak kimi revizyon yapılcak diyor 31.12.2017 içinde aynısını dediler şimdi de aynısı olacağından hiç şüphem yok ama artık küfür basıcam böyle olmaz bunlar bence düpedüz çözmek istemiyor. 31.03.2018 e kadar umarım ya birimizin yada 2mizin ki de çözülür 2016 ağustos ayından beri beceremiyorlar.

hocam bizde bir kullanım yok kırklareli gibi avuç kadar il de göbek bir lokasyonda 3g ve 4.5g kullanım sağlamıyor hız mız yok bazı enayi yerine koyan mh ler hız testi yapın diyor ulan sebeke cekmıyor diyorum ne hızı armut gibi beni dinliyor bazılarına sövesim geliyor harbiden ama bir gün yapıcam

31.03.2018 tarihi tüm baz istasyonlarında yapılacak çalışmaların bitiş tarihi olarak söylendi, sadece benim bölgemle alakalı değil.

2 mesaj önce dediğim gibi, hizda bir artış var ama yeterli değil. Eğer alabileceğim hız bu şekilde kalacaksa, sanırım bende epey uğraşacağım.

4 bir tarafım baz istasyonuyla çevrili, evden ne yöne gidersem gideyim maximum 100 mt sonra rahat 50+ ları görebiliyorum.

• evet bana da söylediler birçok bölge için sizde hız düşük galiba
    bizde düpedüz şebeke kullanılmıyor
    herhangi bir sinyal artışı veya kullanım da söz konusu değil
  • quote:

evet bana da söylediler birçok bölge için sizde hız düşük galiba
    bizde düpedüz şebeke kullanılmıyor
    herhangi bir sinyal artışı veya kullanım da söz konusu değil

Sizin ki çok daha kötü bir durum.

Ama 2016'dan beri birşey yapılmaması tuhaf.

• bende böyle diyorum zaten 2016 ağustos ayından beri çözülemeyen hiç birşey olamaz diyorum cevap veremiyorlar
  • Yıl olmuş 2018 ve hala 2016'nın sorunları çözülememiş.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.