Şimdi Ara

Yıl olmuş 2016 Turkcell Hala Çekmiyor. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
0
Favori
8.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    reis ben basvurdum turktelekoma 10gb 39 tl olani onume 100 tl cayma bedeli cikartilar onu veririm ustumdeki 4 hattida tasidim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    keşke taşıyabilsem salaklık yaptık cihaz aldık 1 senesi daha var artık ya kurulacak yada böyle geçireceğim taahhüt dolana kadar bir yolu yok mudur avuç kadar ilde 3g ve 4.5g sorunlu hep inceleniyor kurulacak deniyor vs bilmem ne fakat birşey olduğu yok baz istasyonu kurulum tarihleri sürekli uzuyor neden diyorum bölgesel etkenlere göre değişebilir bilmem ne diyor banane ya avuç kadar il de çekmiyorsunuz siz önce onu sorgulayın kendinize diyorum bir sürü edebiyat yapıyorlar biz de biliyoruz bir sürü prosedür var ama dediğim gibi bu soruyu kendilerine sorsunlar ayıptır 1 senemiz heba oldu hiç birşey yok bi daha turkcelle geçenii....

mecbur elim kolum bağlı bekliyorum.
    gerçekten çok reziller turkcelli kimse savunmasın % 99 çekiyorda %1 avuç kadar il de çekmeyen yer bize mi denk geliyor

• neden sürekli türkiye nin 81 illerinde turkcelle ilgili birçok çekim problemi şikayeti görüyorum anlamıyorum bir operatör bu kadar düşemez
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Çekmediği yerler her zaman vardı ve şuanki teknolojilerle de daha uzun süre olacak. :D
    Niye düşemezmiş Tüm Türkiye Türkcell in mi heryerde çekecek diye bir kaide mi var?gerçi forumdakilere sorsan Türkcell heryerde çekiyor Hepsi heryeri karış karış gezdi ya la biliyorlar

Olur böle sorunla imkan elverdiği sürece düzelir

• sis651 kullanıcısına yanıt
    hocam şehir merkezinde olan bir konumu çekmiyor diye kabul edilemez ve böyle rezalet olamaz olmaması gerekiyordu bir de bana böyle cevap veriyorlar

hattın mobil ses hattı oluğu belirli bir bölgede kullanma kısıtlaması olmadığını belirtmek isteriz diyor ve ben bunu diyenı saygıyla andım o arkadaşa geçmiş olsun hayatım da bildiğim bütün küfürleri yedi kulağı çınlamıştır öyle dediği yer benim iş yerim ben 10 12 saat burdayım neyin kafasını yaşayarak böyle konuşuyor anlamış değilim ne yani konuşma yapmak için internete girmek için kurumun dışına başka sokaklara caddelere mi gideyim btk dan email olarak canlı hizmet mh aranaarak ağustos 2016 dan beri şikayetler iletiliyor onlarca şikayet olması rağmen düzeltemediler daha gerçekten yazıklar olsun diyorum ben böyle bir rezalet olamaz bir de üste çıkmaya çalışıyorlar.

• Aslen İstanbul/Bahçeşehirde oturuyorum ama tatil nedeniyle memleketteyim.

Kayseri Develi -Adana Saimbeyli arası;

Turkcell 2g 3g ara ara 4g,

Avea sadece 2g çok nadir 3g

Vodadone 2g çok çok nadir ge elde yok gibi ayrıca edge üzerinden internete girmiyor.

Şu an ben Toros dağı eteklerinde bir dağ köyünde tcell hattlı telefon üzerinden hotspot ile nete girebiliyorum 3g üzerinden.

Bu turkcell çekim olayı tamamen operatörlerin yatırımlarıyla ilgili bazı noktalarda da sadece Avea 2G var ve nete edgeden ağırdan girilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 4 Ağustos 2017; 21:47:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara Mamak lalahan hakimler sitesinde tek 4g vodafonenin Turkcell 3G girmiyor hiç burada Avea çekerse 3G 1-2 diş giriyor sinyali hasanoğlandan alıyoruz fiber desteği var 50 mb hızı geçti çoğu testte ayrıca vodafonenin burada bazı var onda 3G var 20-25 mb hız veriyor inşallah inada 4g gelirde temelli uçarız yalnız dikkatimi çeken bir nokta var Ankara'da etimesgut gimsa tarafında 4g vardı 4g+ olmuş ayrıca Mamak yonca market 4g idi oda 4g+ olmuş bu ara vodafone çalışıyor mu ne en çok kayıtı ben ederdim şikayet noktasında bu ara nazar değmesin maşallah

• m398 M kullanıcısına yanıt
    hocam ben turkcelle bu sorun için gecen sene ağustos ayından beri açıyorum bir sene oldu hala düzeltemediler 1 seneden beri çalışma var denip duruyor 3g ve 4.5g çekmiyor belirttiğim konumda tek diş çekiyor oda herhangı bir veri aıkışı sağlayamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 4 Ağustos 2017; 23:1:13 >
  • Yaa bunların hepsi kan emici bunlara basacak cezayı devlette devlet hangi işe baksın valla devekuşu gibi kafalarını yere gömüp bedenleri açıkta kalıyor al birini vur ötekine olduğun lokasyonda hangisi iyiyse onu kullan hocam

Devlet parayı peşin alıyor, bakarmı hiç. :D
    hocam vodofone 4g band don dolayi menzili baya genis o yüzden vodofone 4g cekmesi gayet normal

• sis651 kullanıcısına yanıt
    bence 3 operatör de iyi degil ucuza bol paketten dolayi telekom kullanıyorum simdi köydeyim tatillerde geliyorum vodofone 3g,4g cekiyor,telekom ve türkcell 2g cekiyor turkcellin 2g si bile %40_50 cekim gucune sahip düşünün

vodofone tamam koyde cekiyor ama universiteye giriyorsun internete dahi giremiyorsun,cohaz 3g de inanilmaz şarj yiyor ve asiri isiniyor (bunu telekomda yapmiyor) vodofone 4g çektiği surece iyi ama 3g ye dustu mu yandin

köyümde cekse turkcelle gecicem ama hem o kadar para verip bir de 2g gireceksem.ne anlami var ki

• Vodafonenin sıkıntısı şehir merkezleri ve ana yollar mesela Hopa sınır kapısı yoluna bakın iğrenç kapsama rize sahil yolu ben iskilipliyim Çorum iskilip iskilip Ankara yolunda da 7 yıldır 3g 4g yatırım yok anlıyorum ekmek köfte meselesi ama şebeke yaygınlığı ve nüfus internet. Kapsaması için artık yıl 2018 olmuş yapmaları lazım. Çorum iskilip ilçesi eskiköy köyüne ilk Vodafone geldi sonra Turkcell amma ilk 3g yi Turkcell getirmiş bı yaz gittim voda hala 2g avea ise kayaağzı köyüne bir Yan köye koymuş oda 2g yalnız o zor çekiyor durum bu

• her yerde her operatörün çekmediği yer illa ki vardır elbette ama her operatörün kendine göre bazı sorunları çekmediği alanlar olsa da şehir merkezlerinde çekmemeleri hangısı olursa olsun cok sacma

bana göre sıralama olarak
    turkcell tt ve vodfafone turkcell de belirttiğim bölge konum haricin de çekmediği birkaç bölgeye rastladım fakat gene diğerleri göre genel olarak iyi ama şehir merkezinde olan bu konumda böyle olması çok saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 5 Ağustos 2017; 16:3:7 >
  • Merhabalar yeni faturalı hat alacağım da ne alayım bilmiyorum

Eskiden turkcell en iyi diye bir şey vardı şimdi durumlar nasıl bilmiyorum

Yani önceliğim kaliteli iyi bir hizmet vermesi böyle ucuz olsun değil de iyi olsun 10 lira fazla olsun diyorum

Aradigim hatta ozellikler dakika ve sms az internet çok olsun istiyorum (500 dk 500 sms 6 gb internet bana cok ideal mesela)

Yaşım 19 bu arada yani gnc vs gibi seylere girebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yer sivas şarkışla
    Telefon açık olduğu halde kim aramış mesajları gelmeye başladı. İnternet 4,5 g hızı da berbat.

• turkcell neden bu kadar çok şikayet almaya başladı
    hocam ne oldu duzeldi sorunun

• Yaklaşık 10 yıl Turcell kullandıktan sonra diğerleri arasında uçurum olmadığını (çekim kalitesi) anlamamla birlikte Türk telekoma geçtim.
    Emekli olduğum için eşimle devamlı yurt içi turlardayız, şunu tespit ettimki benim hattımında zayıf olduğu yerler var diğerlerinin de.
    Sonra neden fazla para vereyim ki diyerek Türk telekomda kalmaya karar verdim.

En çok bulunduğunuz yerde kalite hangisinde ise onu kullanın üçün beşin hesabını yapmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.