Şimdi Ara

Yıl bitmeden Android Oreo ve Pie güncellemesi alacak Xiaomi modelleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ürettiği fiyat/performans odaklı, bütçe dostu cihazlarla global bir popülarite yakalayan Çinli mobil teknoloji üreticisi Xiaomi, aynı zamanda Android güncellemelerini vaktinde kullanıcılarına ulaştırmasıyla biliniyor.

Görünüşe bakılırsa Xiaomi, bu yılın sonuna kadar daha pek çok cihazına Android Pie ve Oreo güncellemelerini ulaştıracak. Şirket, 2018 yılının Android güncellemeleri takvimini yayınladı. Listede bu yıl içerisinde Android Oreo ve Pie güncellemesi almış cihazların yanı sıra, gelecek günlerde güncelleme alacak cihazlar da bulunuyor.

Mi 8 ve Mi 8 Explorer geçtiğimiz günlerde zaten Android Pie güncellemesi almışlardı. Yılın son çeyreğinde de Mi 8 serisinin geri kalan modelleri Mi 8 Pro ve Mi 8 SE de Android Pie güncellemesi alacak. Aynı tarihlerde Android Pie güncellemesi alacak olan bir başka isim daha Mi Max 3.

Yılın son çeyreğinde Android Oreo güncellemesi alacak cihazlar arasında ise Redmi 5, 5A, 5 Plus ve Mi 5X yer alıyor. 

• Ya bu redmi 5 takıntılarıni anlamıyorum ver mi6 ya iste

• Redmi note 4x e vermediler. Gerçi o kadar çok özelleştirme var ki 7 mi 8 mi belli olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redmi note 3 pro MM da kaldı

• İlk mi max android 7'de kaldı.

• Cihaza göre sürüm sınıflandırması yapmak nedir arkadaş? Niye orta seviyeye de Pie vermiyor? Orta seviye diye işletim sistemi sürümünden bile kısıyorlar. Mi 8 serisi üst seviye diye Pie'yı vermiş orta seviyelere ise eskimiş Oreo'yu veriyor. Doğrudan Pie ver geç. Bu Çinlilerden adam olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 26 Ekim 2018; 19:53:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi4 de andorid 6 da kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi Max 2 için Oreo güncellemesi yok, ancak Mi Max 3 bu yıl Pastayı alacak mı? Xiaomi'yi boşver. Sevindim, AOSP'a taşındım. Mi forumunda çok sayıda öfkeli MM2 kullanıcısı var.
    bluestacks.vip/ textnow.vip/ downloader.vip/vpn/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joshbarnes -- 31 Ekim 2018; 22:4:53 >
  • 8.1 ve 9.0 sürümleri hatalarla dolu.

• Redmi 5a oreo gelmicek sadece m10 gelicek diyorlardı. Sevindim bu habere. Bir sürüm ilerlemiş olduk en azından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 6 ortalıkta yok ne varsa ne varsa applede var 5s bile ios 12 verdi bu firmanın sonuda samsung gibi olucak güncelleme konusunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanla değişebilir diye düşünüyorum. Daha çok erken 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o yüzden android one tabanlı cşhaz almak lazım 2 yıl güncelleme garanti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.