Şimdi Ara

yıl 2050 forumdaki volkwagen fanları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2050'de bütün arabalar Elektrikli olacağı için yok olurlar herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Tipik hondacı diye bahsedene bak, fanatiklik yapıyor. Apaçi diye bahsettiği kişi de kendisi bu arada. Honda kullanmıyorum diye kendisini normal biri zannediyor aklınca. Bir sağlıkçı olarak bahsedeyim miğde değil, midedir o. -de -da bağlaçlarını da ayırmaktan aciz adam gelmiş bana akıl veriyor. Daha öğrenecek çok şeyin var bu hayatta.

Alıntıları Göster
    Allah kahretsin yine bulduk hondacıyı tamam dostum haklısın benim arabam da yok hondan olduğu için sen adamsın hemşire olduğun içinde kral sensib kal sağlıcakla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arabayı 2045 de aldıysan problem yok şanzıman arızasını doğuş karşılıyor. Zaten 7 yıl dolmadan hemen sat hep garantili araca binip doğuş holdinge destek olmamız lazımki fahiş fiyattan biz bakımları yaptıralım, doğuşta patlayan şanzıman arızamızı düzeltsin 🤣🤣 VW kafası ayrı bi kafa ama nasıl güzel bi kafa. Hee birde garantil bitmeden aracı satmak lazım çünkü şeref sahibi bi vw kullanıcısı olmak bunu gerektirir bu arada da hep vw ini övmek lazım ikinci kalite seat a binsen bile 🤣🤣 forumda böyle çok adam var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.