Şimdi Ara

yıl 2050 forumdaki volkwagen fanları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    - 0.4 tsi varken dizel alınır mı?
    - dsg şanzıman neden ömürlüktür?
    - volkswagen varken japon araç kullananları anlamıyorum
    - kapı sesi tok olmayan var mı?
    - doğuş oto neden başarılı?

• 3 kurus verip bir urun alinca onu deli gibi goklere cikarma rahatsizligi. Ya da parasi yetmedigi icin alamadigi bir urunu de yerin dibine sokma rahatsizligi.

Bu firmalar, kulupler, futbolcular, televizyoncular vs. akliniza ne gelirse; senin benim ruyamizda bile goremeyecegimiz, hayalini dahi kuramayacagimiz paralar kazanirken kalkip onlar hakkinda olumlu ya da olumsuz taraftarlik yapmak issizliktir, cahilliktir.

Bu forumda bile futbol, survivor, otomobil, siyaset, din gibi konular en cok ilgi goren konular. Kavga olsun, assagilama olsun, yargilama olsun, taraftarlik/fanatiklik olsun yeterki! Bu konulara ilgi gosteren, amacsizca tartisan bir nesilden hic bir sey beklemeyin, net!

Biraz genel bir yorum oldu ama anlayan anladi.
  • 2047 den sonra üretilen dsgler arıza yapmıyor
  • Şu forumda VW fanlarından daha itici bir şey varsa o da her gün VW alehine saçma sapan konu açanlardır.
    Hiç mi işiniz gücünüz yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAJU

Şu forumda VW fanlarından daha itici bir şey varsa o da her gün VW alehine saçma sapan konu açanlardır.
    Hiç mi işiniz gücünüz yok?
    Bunlarda hondaci apaçi grubu hocam vw tayfasının işi gücü mesleği var yine bunların işi gücüde yok tabi 90 model arabalarını ferrari sanıyor garibanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 17 Eylül 2019; 12:25:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herhangi bir markaya aşırı sevgi veya aşırı nefret duygusu besleyenler arasında bir fark yok. Hangisi daha kötü derseniz "sizin gibiler" derim...
  • Tsi varken hibrit motorlu araç alan da ne bileyim yani...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tsi varken bisiklete, uçağa gerek yok diye konular bence 2050 ye kalmaz. Forumdaki trollerden bekliyorum bir iki sene sonra. Hele bir tanesi var, biraz daha yakıt kasarsa seneye o kafaya gelir.
  • 3 kurus verip bir urun alinca onu deli gibi goklere cikarma rahatsizligi. Ya da parasi yetmedigi icin alamadigi bir urunu de yerin dibine sokma rahatsizligi.

Bu firmalar, kulupler, futbolcular, televizyoncular vs. akliniza ne gelirse; senin benim ruyamizda bile goremeyecegimiz, hayalini dahi kuramayacagimiz paralar kazanirken kalkip onlar hakkinda olumlu ya da olumsuz taraftarlik yapmak issizliktir, cahilliktir.

Bu forumda bile futbol, survivor, otomobil, siyaset, din gibi konular en cok ilgi goren konular. Kavga olsun, assagilama olsun, yargilama olsun, taraftarlik/fanatiklik olsun yeterki! Bu konulara ilgi gosteren, amacsizca tartisan bir nesilden hic bir sey beklemeyin, net!

Biraz genel bir yorum oldu ama anlayan anladi.

• Bu hemserim 110 bin tlye sifir egea aliyodu noldu almadinmi kardes.. :)

• Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.

• y.e.c. kullanıcısına yanıt
    Hemşerim corolla gibi bir arabaya egea demek hakaret. Az yeter daa

• Hafta sonu Bursa bayide makyajlı Passat gördüm.
    Fiyat 385.000TL
    İnceleyen dayı sürekli sürücü kapısını sürekli açıp kapıyordu.
    Sebebini anlamak zor değil.
    Kapı sesi tok mu? Tok.
    O zaman eder 385 bin.
    Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtkn -- 18 Eylül 2019; 14:5:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • siz şimdi gerçekten kaliteli arabadan anladığınızı falan mı sanıyorsunuz ? :)

vw bu işi premium segment araçlardan sonra yapan en iyi firmadır. 18. arabama binmekteyim şuanda bütün markalara bütün modellere sahip olup 1 yıl deneyimledim. Vw açık ara herşeyiyle önce. Çekemeyen anten taksın. Hadi Güle Güle
  • VW yeni içten yanmalı motor geliştirmeyecek. Konu kilit.

• Bizim millet parası yetmediği araç hakkında sallamayı çok sever. Test sürüşü yapsa kendi aracını benzin döküp yakacak ama Vw e binmeden yorum yapmayı çok sever.
  • Volkswagen olmasa açacak konu bulamayacaktınız
    Aylaklık zor iş diye boşuna söylemiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zed -- 18 Eylül 2019; 15:31:44 >
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Golf test ettim, 60binlik araca olan sevgim, saygım daha çok arttı. Golf alanlar hakkındaki düşüncelerim çok değişti
  • ülkemizdeki genel kalitesizlik,forum da da artık kendini gösteriyor.yazık oluyor donanım habere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Golf test ettim, 60binlik araca olan sevgim, saygım daha çok arttı. Golf alanlar hakkındaki düşüncelerim çok değişti
    2019 Golf test edip hemen ardından 2019 Civic testine çıkın ben yaptım harika oluyor
  • emrtkn E kullanıcısına yanıt
    Mercedes logolu kardeşim Passat c serisine kadar ki c de dahil tüm mercedeslerden iyi ve ferah bir arabadır arka koltuğuna oturman yeterli olacaktır anlaman için.
    Mercedes e serisinden baslar.
    Dsg araçlar efendi adam aracıdır kokleyip makas atıp egzoz taktiracaksan dsg tabiki sana göre degildir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.