Şimdi Ara

YIL 2020 HUKUK MU KALDİ AHAHAHHAHAHA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
2.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu insanların aklı mantığı var anayasayı açıp hakkını savunan atacak kadar aptal bir insan var mı hala? Avukatlar hala bulabilecegini sanıyor mu hangi yuzyuldayiz sanki ortaçağda rahiplerin katibi gibi.... Millet anayasayı açıp kendini savunmayacak kadar aptal değil artık kimse avukatlık dolandiriciligina kanmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam sanki EA Türkiye 1.si gerçekten EA öğrencisi ve 1.olmasına rağmen EA'yı değersiz görüp sayısaldan tercih vermiş gibi yazmışsınız. Ümitcan 3 alanda da derece yapan bir sayısal öğrencisi. 2019 1.si Boğaziçi Siyaset, 2018 1.si Bilkent İşletme, 2017 1.si Boğaziçi Ekonomi yazdı.
    EA, Türkiye birincisinin bile kendi alanında tercih vermediği bir yer. O yüzden pek bi yükselmenize gerek yok.

3.6K EA / 16.8K say sıralamam vardı.
    Diş yazdım. Fakat denildiği gibi Boun - Econ vs gelse yazardım EA ilk 500 gibi. Onun dışı cazip gelmedi/gelmez de. Bu demek değil ki EA’cılar SAY’dakileri bölümleri isteyip de kazanamadığından fakat acı gerçek ki çoğu SAY’ı beceremediğinden EA’cı..

İstanbul / Ankara Hukuk bla bla zıbab tutuyordu yani ama üstü kalsın abi istemedük de istemezük de.

Geri kalan muhabbete gelelim, bölümleri eleştirmek vs inanılmaz absürt duruyor bunu da fakülteye girmeyen insanlar yapıyor genelde.

Kaşınanların kim olduğu belli. Desturu çekmeden yine mesleğimizi ağzına alanlar var aldıkları tek şey bu olmayacak.

Fena kaşıyacağız, müsterih olun :)

• Arkadaşın hedefi belli oldu ne diyelim hocam inşallah kazanırsınız seneye hukuku.

• Muhammed0123 M kullanıcısına yanıt
    Ben sayisalim hedef dis hocam. EA da ilk 500e girmedigin sürece uniye gitmenin manası yok bence.

• O zaman sana Bir akıl kimsenin mesleğine böyle bok atma çünkü bende diş 1 e başlıyorum forumda dişe bok atanlar oluyor onlarla mücadele ediyoruz şimdi birisi başlık açsa diş bitmiş okunmaz dese senin hevesini şevkini kırsa hoşuna gider mi güzel kardeşim

• bıyığı yeni terlemeye başlamış çocuğun yaptığı yoruma bak sanki yıllardır piyasanın içinde ne kadar da net
  • Muhammed0123 M kullanıcısına yanıt
    Dişe bok atanlar ilk 30k ya bile girememis kişiler distebok atılacak bir şey yok. Ben hukuk a da atmadım farkındaysan hala avukat tutanlara attım. Bu bağlamda avukatligin öneminin yitirdigine dikkat çektim.

• EA 34k = Say 100k
    Zorluk bakimindan

• Bende diyorum neden bu kadar karsisin fikrime. O bataklığa sende düşmüşsun.

• Robin Hood. kullanıcısına yanıt
    Bu kanalda hermeslekte iş bulamayanlar var. Eminim hukuk okuyan avukatlar da vardır.

• zorluk bakımından say 10k=ea 500 de diyebiliriz ama ea 500 deki bölümler daha mantıklı aynı şekilde ea 3k=say 30k da diyebiliriz ama ea 3kdaki bölümler daha mantıklı senin verdiğin örneklemde de ea 34k ile yazabileceğin yerler daha mantıklı yani şu puanlara göre ea ve sayısalın sıralamalarını karşılaştırmayı bırakın komik bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MarioGomez33 -- 21 Eylül 2020; 15:39:26 >
  • Her meslek yok.evet oda var.Sadece başkasının bölümüne bok atmadan önce kendi halini düşün diye attım :)

ki senin daha diş kazanacağın bile kesin değil :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin Hood. -- 21 Eylül 2020; 12:42:14 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.