Şimdi Ara

Yıl 2020 6s almak, Kredi kartı çıktı se 2020 haftaya alıyorum resim atacam. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
1
Favori
10.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günü kurtaran bir cihaz 4 seneye yakındır kullanıyorum ancak 5 sene sonrasını çıkarmaz.0 buna vereceğiniz parayla birkaç aylık 7 yada 8 alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek mantıklı bir hareket değil.

• alınmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İOS moruQ amdroid qasıyoR moruQ

• Yavas yavas güncellemeleri cekiyorlar seneye gelmez herhlade 6s ve alt modellere

• sifir 6s yerine ikinci el 8 bakin. ikinci el se 2 bile bakabilirsiniz eger dustuyse..

• evde 6 plus ve 6s telefon var 6 plus emekliye ayrıldı öyle oyun oynayan biri değilim bazı uygulamalarda takılmalar mevcuttu batarya günü çıkartmadığından emekliye ayırdım yoksa kullanırdım 6s bir nebze ondan iyi ama oda emeklilik için beklemede 7 alın

• Bence Nokia 3310 al çok seri bataryası iyi gidiyor. En kötü Nokia androidden iyidir

• net alınmaz.
    16gb hafıza artmayan telefon 3300 lira.
    Xiaomi note 9 pro 3000 liraya alınıyor. normal model 2500 lira.
    Ben 3 yıla yakındır mi 6 kullanıyorum. 5-6 ay önce anneme 2000 liraya redmi note 8 pro aldım.
    bu telefonlar iPhone 6s ile karşılaştırma dahi yapılamaz. Her yönüyle çok daha iyi.
    6s 5 yıl dayanır diyen neye göre diyor?
    aynı mantıkla senin 5s'in bataryasını değiştirsen en az 3-4 sene dayanması lazım. telefon almana gerek yok o zaman.

• alınmaz. telefonun sarjı cidden çok kötü. ios sürümü ne zaman artsa daha da berbat oluyor. ben de 6s kullanıyorum, 3 sene olacak. 10 ay önce pilini akasya appleda değiştirttim ve hala sarj çok büyük sorun.

• Adam özellikle Android istemiyorum demiş, arkasına Mi önerilmiş, yüceltilmiş. Tamam en kral telefon Mi. En iyi siz biliyorsunuz.

Sevgili arkadaşım maalesef ki 6s seni götürmez. 6s’in ömrü yaklaşık 1-2 yıl kadar. Ben çözümü ikinci el X alarak buldum. Birazcık kovalamak gerekiyor. Bütçe ayarlanabiliyorsa kesinlikle amoledli modellerden öneririm.(X-XS-XS Max- 11 Pro)

Bütçe düşükse en düşük alacağın telefon 8 olmalı kanaatindeyim. Güncelleme desteği ve işlemcisi sebebiyle daha rahat seni götürebilecek bir telefon. Ama daha uzun ömür istiyorsan da SE 2 tabi.
    Diyeceğim o ki 6s alınmaz.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Mi6'nın kasası iyi güzel ufak da, xiaomi'nin derdi ne anlamıyorum telefonları uzattıkça uzattı büyüttükçe büyüttü, bir taraflarındaki eksikliklerinin acısını telefondan mı çıkarıyorlar anlamadım.
    Yap 730'lu küçük ekran telefon alayım be xiaomi.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam çok büyüyor.
    Mi6'nın ekranı 5.15" ve gayet yeterli. şuan 6.5"ten aşağı ekran yok.

• Hocam 6S Plus bile mantıklı değil iPhone 8 falan bakın

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Telefonda dizi film izlenmiyorsa 16 ya 9 5.5 inch üst sınır, en ideali 16:9'daki 5.2 inch'in 18:9 olması bence.
    S10e'ye o konuda adeta bayıldım ama o kadar bütçem yok, o yüzden xiaomi'den bekliyorum fakat yapmaya niyeti yok.

• ilk çıktığından beri SE 2016 kullanıyorum, özellikleri 6s ile aynı, daha önce 5s kullandığım için se ye geçişim çok kolay oldu, hızından maşallah halen memnunum, ios 14 geldiğinde şaşırmıştım bu son güncellemedir diyordum kendi kendime ama yakında 14ü de alacak :) 6s ile Se yi kıyasladığımızda 6s ağır kullanımda bir tık daha yeniyor se. Bence se yi bir incele.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s kullanıyorum ama sıfır alınacak telefon değil artık. 5 yıl oldu. İkinci elde 7/8 bakmak daha mantıklı. İlla 6s diyorsanız da 1300-1400 lere temiz denk geliyor. Ama telefondan çok memnunum yalan yok. Mi 5s vs mi8 se de kullandım onlar bunun kadar akıcı değil. Eksi olarak da batarya ve ekran boyutu var tabi.

• 6s kullanıyorum tek sıkıntı şarj süresi. Performans olarak gayet memnunum.

• hiç mantıklı değil
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 11:27:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.