Şimdi Ara

Yıl:2009 Kamer Genç:Bu Fettullah Gülen Kimdir? Bunu Araştıralım. Türkiye'de rejim gidiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
6
Favori
20.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
193 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gene birileri başlamış ısıtmaya konuları, millette yiyor ya artık bunları, Rejim kurtuldu Türkiye 'de artık 60 'lardan beri var olan o Fetö ortaya tam çıktı da ülke de kim ak kim kara çıktı ortaya yoksa kriptolu oldukları için kim nasıl haklı haksız belli değildi ve işin garibi o birileri sıkıştıkça 80 96 ve diğer darbeleri peş keş çeker gibi meydana iniyordu ama son kez indiler ve milletimiz bastırdı bu rejim ayağına yatanları ama esas rejim artık şimdi ortaya çıktı rejim bir yere gitmedi aksine özüne kavuştu. Ama tabi birileri bunu ısıtacak işe yarayacak mı yooooo yarasa idi 16 senedir yarar idi, asıl esas bu rejim gidiyor diyenlere sormak lazım 60 'lardan beri fetö vardı akp fetö yü bu hale getirdi diye edebiyat yapacaklarına ben sorarım bir kesime 60 'lardan beri var olan bu fetö yü neden yok edemediniz neden bitiremediniz nedeni çok basit ortaya çıkmadıkları için fetö kötü fetö böyle şöyle demekle yetindiniz amaaa akp bunları bir bir ortaya çıkardı işte olan ülkeye oldu ve 250 şehidimize oldu gazilerimize oldu. Çok şükür onlar sayesinde ülkemiz her sıkıştığında darbeye başvuranlardan kurtulmuş oldu.

Ama birilerinin işine bunlar gelmez bu soruya cevap veren çıkmaz iki de bir de akp yüzünden fetö böyle oldu şöyle oldu derler ama yılanı bile deliğinden çıkarmak için deliğinin yanına süt koymak gerekmiş diye boşuna dememişler işte bu da bunun benzeri ha ne oldu kendini kullandıran bir Dünya fetöcü var soruları önüne koyup kısa yoldan memur olanlar şimdi kafalarına vuruyorlardır keşke yapmasa idik diye.

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Yahu Erdogan bile kabul etti "evet bizim zamanimiz da guclendiler diye" Siz hala yok 60 lar da vardi da ortaya cikmadi da vs vs.Cikmadi degil cikamadi cunku cikacak gucleri yoktu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fethullahın "fetö", erdoğanın ise "kahraman" olmasının sebebi birisinin devlet ve propaganda gücüne sahip olup diğerinin olmamasıdır. Hangisi güçlüyse savaşı o kazanmıştır. İkisinin de Türkiye Cumhuriyeti üzerindeki emelleri birebir aynıdır. Bunu bizzat tayyip erdoğan itiraf etmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BF8E9B238 -- 14 Ocak 2019; 1:50:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stranger.

Yahu Erdogan bile kabul etti "evet bizim zamanimiz da guclendiler diye" Siz hala yok 60 lar da vardi da ortaya cikmadi da vs vs.Cikmadi degil cikamadi cunku cikacak gucleri yoktu.
    Ak parti başarılı bir politika yönetti kabul edersin etmezsin, ama akp zamanında cumhuriyet tarihinde alınan öğretmen sayısının en büyük olduğu dönem akp zamanıdır bunu açar öğrenirsin ve memur alımı da en çok akp döneminde oldu bunu sizin akp döneminde torpil çok arttı demeniz zaten ispatlamış oluyor bu iddiayı atıyorsanız ortaya akp döneminde en çok memur öğretmen mühendis alımı yapıldığı da kesindir neyseeee bu kadar memur kadrolaşması fazla olunca da haliyle o kriptolar da iyi sızdılar ortalığa ama siz bunu yine kendi işinize geldiği gibi çevirmesini de biliyorsunuz neymiş iddia akp zamanında güçlendiler diye bıdı bıdısı, bana edebiyat yapmayın madem akp den önce bu yapılanma vardı eskiler akp öncesi olanlar el sıkışacaklarına boy boy fotoğraf sergileyeceklerine gidik inlerine çöksünlerdi ama bunu yapan akp oldu inlerine çöktü siz de burada bunu akp ile ortaklık bitti işleri ters gitti düşman oldular ve inlerine çöktü diye kendinizi aklamaya çalışın ben bakarım bu fetö yü kim bitirdi diye ben bakarım bu ülke de pkk yı kim bitirecek diye öyle 2000 yılında pkk bitmişti zaten naraları atanlara sizler inanın bitse idi hala pkk lı öldürüyor olmazdık bitmiş mişşşş yesinler sizin bitmiş dediğiniz hayalleri eğer akp pkk yı da bitirirse ve hep dedim bitirirse 5 10 yıl daha arkasına bakmaz muhalefet hayal eder diye ki adamlarda kafaya koymuşlar ki bitirmek için ordu profesyonelleştirildi üstüne sihalar ihalar droneler altaylar yapıyor bugün ülke. O yüzden biriler bu ülke de icraat yapar birileri de onlara kulp takmak için siyaset yapar. Milletin gördüğüne göre gidiyor oyunu basıyor eğer o gün 2000 'lere kadar fetö bitirilse idi bugün 2016 'da bunları yaşamazdık akp diye de bir şey olmazdı dsp leri anapları dyp leri seçiyor olurduk üstüneeeeee 2002 'de madem akp geldi neden fetö gelmedi bunu kimse açıklayamıyor fetö akp den önce kaçtı gitti abd ye ve gelmedi akp kazanınca gelse idi ya madem akp yi onlar bugüne getirdi madem akp abd projesi neden akp başa geldikten sonra fetö ile akp beraber yürümediler meydanlarda haaaa buna kimse cevap veremiyor anca bitsin bu hasret dedi diye algı yapın ama orada verilen mesajı bile idrak edemiyorsunuz ya da işinize gelmiyor çünkü o adam onu derken gel de seni alayım içeri diyor ama sizin işinize gelmiyor çünkü eğer akp fetö ile beraber olsa idi akp başa geldikten sonra fetö nün aranması ortadan kaldırılırdı ve akp ile beraber meydanlarda yürür idiler. O yüzden işinize geldiği gibi biz fetö dedik fetö dedik bizi dinleyen olmadı edebiyatı kimse yapmasın. Akp bunları yapmasa idi o fetö aramızda hala geziniyor olacaktı gizli kaçak sorulara hala yayınlanıyor olacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BF8E9B238

Fethullahın "fetö", erdoğanın ise "kahraman" olmasının sebebi birisinin devlet ve propaganda gücüne sahip olup diğerinin olmamasıdır. Hangisi güçlüyse savaşı o kazanmıştır. İkisinin de Türkiye Cumhuriyeti üzerindeki emelleri birebir aynıdır. Bunu bizzat tayyip erdoğan itiraf etmiştir.
    Nihayetinde bütün İslamcıların amacı laik Cumhuriyet'i yıkmak. Sadece çıkar çatışmaları ve yöntem anlaşmazlıkları var.

Hani şu hocaları Erbakan'ın "kanlı mı olacak, kansız mı" sözlerinde gizli olandan.
  • Kör ölür badem gözlü olur.,

adam yıllarca dönen dolapları ifşaladı tek başına muhalefet yaptı.

yok sivrisinek sazmış yok çiçekleri sulamış gibi saçmalıkları uydurdunuz adamı ciddiye almadınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    En cok memur nasil alindi onu da aciklasaydin keske Ya da dur ben soyleyeyim Kpss sorulari calinarak Edebiyat yapan ben degilim sizlersiniz Fetoyu bu ulkeninin basina musallat eden sizlersiniz Ben Allah a havale ettim bilip te susanlari gormezden gelenleri cikar pesinde olanlari inkar edenleri bu vatanin ekmeginden yiyip suyundan icen ihanet eden her kimse Rabbim iki cihanda da helak etsin

Ayrica bu feto teror orgutu listesindeydi Chp ne yapti ne etti Fetoyu teror orgutleri listesinden cikartti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stranger. -- 14 Ocak 2019; 2:25:31 >
  • quote:

En cok memur nasil alindi onu da aciklasaydin keske Ya da dur ben soyleyeyim Kpss sorulari calinarak Edebiyat yapan ben degilim sizlersiniz Fetoyu bu ulkeninin basina musallat eden sizlersiniz Ben Allah a havale ettim bilip te susanlari gormezden gelenleri cikar pesinde olanlari inkar edenleri bu vatanin ekmeginden yiyip suyundan icen ihanet eden her kimse Rabbim iki cihanda da helak etsin

Ayrica bu feto teror orgutu listesindeydi Chp ne yapti ne etti Fetoyu teror orgutleri listesinden cikartti :)
    Sondan başlayayım beni ilgilendirmiyor chp 'nin yaptıkları ha ilgilendiriyor şu şekilde yanlış yaptılarsa bedelini bir şekilde öderler aynı şekil akp de yanlış yapıyorsa bedelini öder bu kadar basit, ben ne soru ile bir yere girdim ne de akp üyesi olup iş dilendim kendi hakkımla nereye gireceksem girerim giremezsem de ya kendi işimi kurarım ya da özel sektör var Allah bir şekilde rızkımı bir yerler de bize de verir. O yüzden içim rahat, gelelim akp torpil yapıyor bunu herkes biliyor bilmeyen başka ülke de yaşıyordur neyse amaaaaaa bunu hep dedim diyeceğim de ben Tekirdağ 'lıyım ve burada büyük şehir olunca belediye 5000 e yakın insan alındı belki daha fazla ama alınanları çok iyi içerip girip gördüm belediye de işlerde bulundum ve ne gördüm bir masa da karşılıklı kuzen kuzene işe giren chp 'li meclis üyesi tanıdıkları olan mı dersin üstüne biri işe yani alındı benim zamanımda dayı dayııı bak dayım geldi diye herkese gösteriyordu neden bakın benim dayım bu arkam bu ona göre bilin ona göre benle tartışın demeye getiren kişiler mi dersin resmen racon kesiyor alınan kişi yetmiyor bir aileden sırf chp 'den arkası sağlam diye 9 kişi tek başına aldıran mı derdin sadece aynı aile bu haaaa neden arkası sağlam gelini amcasının oğlu damadı şu bu hepsini aldırmış apartmanımda bile var önce kendi sonra kardeşi işe girdi karşımda önce kendi sonra karısı sonra da sülalesinden aldırdıkları var eeeeee bir sürü chp li arkadaşım var onlar niye giremediler neden mi arkaları sağlam değil kapasite yetmiyor şimdi sorarım akp torpil yapıyorsa chp iktidar olmak istemiyor mu bu ülkeye neden elinde 5 6 7 tane belediye varken ve ilçeler ile 70 100 tane ilçeye sahipken 100.000 kadar insanı kendi bünyesindekileri aldırıp akp lileri mhp lileri hatta ve hatta sadece oy veren chp lileri niye eşit şartlarda almıyor neden hep meclis üyesi olan milletvekili olan tanıdıkların çocukları işe giriyor işte akp bunu yapyorsa kötü ise torpile karşı isek chp neden akp nin yolunda gidiyor gitmese tam tersini yapsa benden bir oy hatta ailemi de ikna ederim 3 oy alacağını bilmiyor mu biliyor amaaaa gel gör ki bu sistem böyle bunu değiştiremediğimiz sürece de akp de aynı yolun yolcusu chp 'de şimdi iyi partili bir tanıdığım var bir şey bir şeysi oldu kendisi olurda chp ile ittifak yaptılar ya kazanırsa chp burada iyi parti de bir şeyler alacak o da demeye başladı şimdiden müdürlük bakıyorum kendime diye şimdiden havalara girdi haaaaa demek ki herkes yolunu bulma derdinde öyle olmasa idi soruları önlerine koydular ben hak yiyemem deyip o soruları almamayı da seçebilirdi o insanlar fetö den alınanlar amaaaaa onlar kolayı seçti 10 yıl kadar yaşadılar veya 5 yıl kadar yaşadılar şimdi silivri de orada burada kafalarını duvarlara vuruyorlardır. O yüzden ülke yönetmek siyasetçi olmak o kadar basit şeyler değildir kul hakkı ise akp nin olsun chp nin olsun kimin olursa olsun elbet çıkar bedeli kimsenin hakkı kimse de kalmaz sen duanı et bende ediyorum varsa yanlışım bedelini öderiz bir Allah 'a can borcum var ve içim rahat, sadece kızdığım birilerini eleştirirken kesin net deli kanıt olmadan aralarında ne geçtiklerini bilmeden ve siz de aralarında olanlardan değilseniz boşuna insanların hakkına girmeyin çok ağır olur bedeli. O yüzden bir şey derken iki kere düşünerek yazalım.

Fetö akp zamanında çok daha eylem yapacak konuma gelmiştir lafım yok ama musallat eden falan bırakın adamlar mit 180 kişi benim bildiğim var sızdırmışlar ve emniyet istihbaratta alınanların haddi hesabı yok adamlar istedikleri yere bilgi haber uçuruyorlar akp bizim ipimizi çekecek diye talimatlar ilgili yerlere gidiyor evler de toplantılar yapılıyor ümmet günden güne büyüyor bunu da gizlenerek işlerini iyi lerletiyorlar ha iktidarın suçu vardır yoktur üstlerine gidememiştir bazı belgeler imha edilmiştir bazı belgeler akp yi yıkmak için youtubelerde orada burada servis edilmiştir ama bunlar eylem yaptıkça da ortaya çıkmışlardır en sonuncusunada darbeyi ekleyip kimin kim olduğu ortaya çıkıp temizlenmiştir bu kadar basit bunu da akp iyi kötü başarmıştır keşke öbürleri başarsa idi de bugün ben anap a dyp ye dsp lere oy atıyor olsa idim.

Ve diyorum bu akp elbet gidecek o zaman gelenleri çok merak ediyorum bakalım kimi nasıl yargılatacaklar adım gibi eminim çiller içinde dendi yılmaz içinde erbakan içinde oda hapsine çevirildi demirel içinde dendi ama ne oldu hiçbiri bir gün bile yatmadı içeride aynı şey bugün erdoğan ve ona oy verenler içinde deniyor bana diyenleri görüyorsunuz burada ve olacağı söyleyeyim hiçbir şey çünkü ben geçmişe bakarak olasılıkları tahmin edebiliyorum öncesinde elimde bir şeyler var ama sizler ya da bir kesim bilip bilmeden geleceği yazıyor burada resmen komedi diyorum neden mi çünkü o geleceği yazanlar var ya erdoğan yargılanacak diyenler haa onlar akp 16 yıldır hep gidecek diye de diyorlar ama hala başımızda ne hikmetse. :)

Bende sondan baslayayim : ) Simdi uzun sure iktidar da olmasi ,ulke cok iyi mukemmel yonetiliyor anlamina gelmez sayet oyle olsaydi Rahmetli Demirel bu ulke de 9 kez secilmezdi.Ben Chp li degilim o yazdigim mesaj ana muhalafet konumun da oldugu icindir.Ben yanlizca Akp icin yazmadim her kim hak yiyorsa kim susuyor gormezden geliyor ihanet ediyorsa diye yazdim Akp li olur Chp li olur Mhp li Iyi vs Temennim bu sekil de Bu babam da olsa olsa durusum bellidir.Bak mesela gecen emekli bi pasa Akit tv de sunlari soyledi

Ben 96 yilin da emrim de olan 6 subayi fetocu oldugu icin attim Daha sonra emekli oldum yillar sonra ogrendim ki o atmis oldugum subaylar ordu ya geri alinmis ve sonra tekrar ogrendim ki 2017 yilin da fetoculuk tan atilmislar.

• quote:

Bende sondan baslayayim : ) Simdi uzun sure iktidar da olmasi ,ulke cok iyi mukemmel yonetiliyor anlamina gelmez sayet oyle olsaydi Rahmetli Demirel bu ulke de 9 kez secilmezdi.Ben Chp li degilim o yazdigim mesaj ana muhalafet konumun da oldugu icindir.Ben yanlizca Akp icin yazmadim her kim hak yiyorsa kim susuyor gormezden geliyor ihanet ediyorsa diye yazdim Akp li olur Chp li olur Mhp li Iyi vs Temennim bu sekil de Bu babam da olsa olsa durusum bellidir.Bak mesela gecen emekli bi pasa Akit tv de sunlari soyledi

Ben 96 yilin da emrim de olan 6 subayi fetocu oldugu icin attim Daha sonra emekli oldum yillar sonra ogrendim ki o atmis oldugum subaylar ordu ya geri alinmis ve sonra tekrar ogrendim ki 2017 yilin da fetoculuk tan atilmislar.
    O videoyu tam izlemedim de o albayı 'ı az çok biliyorsunuz biraz karışık mevzular var vatan görevi sürekli icraa etmekten sıradan biri gibi konuşamıyor yani askeriyeden emekli insanlara bakın emekli olduktan sonra normal sivil hayata alışamıyorlar intihar edecek konuma bile geliyorlar çünkü adam alışmış sürekli emir vermeye almaya kuralları ugulamaya nizamiyeti sağlamaya ama gerçek hayatta trafikte bile insanlar birbirini dinlemiyor kuralları çiğniyor haliyle de adapte olmak zor insanı katil bile yapar askeriyeden emekli olanları neyse o yüzden bu adam bana biraz garip geldi, olayları farklı algılıyor idrakta biraz gariplik sezdim haliyle askeriyeden emekli olması ve yaşının ilerlemiş olması bunların hepsi bir arada olunca bu gibi davranışlarını normal karşılamak lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=amRMSKu3ytw

Baktım o adam benim adam dediğim adam değilmiş ama ikisi de askeriyeden emekli kişiler ve o iş gerçekten ağır bir iş olduğu için bugün insanlar arasında anlaşmaya çalışırken zorlanmaları biraz garip gelse de anlayabiliyorum kolay değil icraa ettikleri meslek benim dediğim adam da şu idi.

https://www.youtube.com/watch?v=rSDaeBqobyo

İkisinde de aynı şeyleri görüyorum. :)

Yani senin dediğin adam hakkında doğrudur bir şey diyemem burada akp nin yanlışı da vardır ama fetö güçlenirken bu atılan adamları bile tekrar geri alacak kadar feci bir ilerleme yaşamışlar görüyorsun adamlar fetöcü ya da ben attım diyor adamlar bir süre sonra geri alınıyor ve akp nin haberi yok ya da haberi var gizi işler dönüyor sesini çıkarmıyor ve adamlar darbe yapıyorlar ve bir sene sonrasında güm atılıyorlar.

O yüzden ne desemmm daha fazla uzatmanın anlamı yok sonuçta hepimiz aynı yere çıkıyoruz tek fark gittiğimiz yollar farklı o yüzden birbirimizi anlayamadığımız durumlar oluyor sıkıntılar oluyor bende kızıyorum ne uğraşıyorum ki burada diyorum bak işine senin başında bir sürü şey var onları hallet ama bazen yazmadan duramıyoruz. Yaşayarak öğreneceğiz gerçekleri yanlışları hataları sorunları güzellikleri iyilikleri ne diyeyim, iyi geceler.

• Algı yapmaya çalışanları bir kenara bırakırsak bir akpli çıkıp da mantıklı şekilde savunamaz şu konuyu. Forumda sadece bir akpli çıkıp "evet iktidar olmak için gerekli bir ortaklıktı" diyor, o da hala ergenekonu falan savunuyor yani. Ama en azından akpnin ne olduğunu biliyor.

Ama şu bir gerçek. Eğer çıkar çatışması olmasaydı bugün hala fetöye "hocaefendiye laf söyletmeyiz, din düşmanısınız" denecekti. Yani konudaki gibi 2009dan farkı başka ne olacaktı ki? Yıllarca fetöyü savunup karşıtlarına demedik bırakmayanlar bir sabah uyanıp "aa aslında çok yanılmışız" mı diyecekti?
  • Zamanında ben fetoye söverken bazı arkadaşlarım "tövbe de tövbe" diyorlardi... Tahmin edin hangi partili tövbe diyeneler???

• Adam doğru söylemiş. Üstüne yürüyenler acaba hangi partinin mensupları? Belli oluyor hareketlerden gerçi.

• Hey gidi günler heey .

Şu ülke bir şu adamın değerini bilmedi birde Aysun kayacının
  • akp - fetö

beraber yürüdük bu yıllarda :)
  • İlk Akp fetönün araları bozulduğu günlerde ünideydim. Malum heryerde bol miktarda bunlara takılan vardı. Kyk da benim odada vardı. Hep dalga geçerdim bu dingillerle. Onlarda ya dur zaten ortalık karışık tayyip para göndermeyi kesti. Bizim evlerinde kira parası arttı yok yardım paraları da bitti diye ağlıyorlardı.

• üniversitedeyken fetullaha "fetoş" dediğim için kavga ettiğim sınıf arkadaşlarım geldi aklıma
    "yılanı bile deliğinden çıkarmak için deliğinin yanına süt koymak gerekmiş"

O süt; intihara sürüklenen, yıllarca suçsuz yere hücrelere tıkılan vatansever subaylar mı? Sabah körü yataklarında basılan vatansever aydınlar mı? Bunlar olurken RTE o savcıyı zırhlı mercedes ile ödüllendirip davanın savcısıyım demekten geri durmuyordu.
  • Orada Kamer Genç'in üstüne yürüyenler şimdi milleti fetöcülükle suçluyor.Huzur içinde yatsın kendisi.
  • Yarın hesaplar değiştiğinde tayyip feto sevici olduğunda sizce nolacak?

Söylimmi nolacağını fetoya şimdi sayan tüm aktroll ve akp oy verenler bir anda feto sevici olacak.Akp çevresi ve oy verenlerin zerre fikri yoktur direk tayyibe bağlılar.O ne dese doğrudur.Beyaza siyah der yarın beyaz diyenler fetocu derler : )

Bunu hala idrak edemeyen muhalifler anca boş boş konuşur dururlar.Oy aldıkları anca çıkar ilişkisi bittiğinde ve cebi boşaldığında beynine kan gidip fikir yürütmeye başlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.