Şimdi Ara

Yıkılan Paket Başvuru Süresi Sorunsalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasin613

vodafone da paketlere mesaj atarak kayit oluyorsun ama yine de vodafone numara tasinamaya basvurdugun gunu esas aliyor... Yani kampanyanin son gunu vodafone a numara tasimaya basvurmussan yeterli oluyor... Ancak avea da oyle degil diye biliyorum...

Olması gereken de bu diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

Orijinalden alıntı: 1yolcu

Bende 9 Temmuz da hat taşımak için başvurdum.Hala bir mesaj gelmedi.Tuhaf ..İnternetsiz kalmak var işin ucunda ..:)

Sana verilen simkartı telefonuna takıp açılmış mı diye baktın mı? Eğer açılmamışsa avea müşteri hizmetlerini arayıp numaranı taşıdığını söyle, ne zaman açılır diye sor. Normalde hattın açılması gerekiyordu, büyük ihtimalle bayinin hatası vardır, eğer belgeleri avea'ya geç göndermişse hattın geç açılması da normaldir.

Benim kullandığım hat aktifken diğeri nasıl aktif olucak şimdiye kadar hep once mesaj geldi.Sonra taşıma gerçeklesti.Biraz önce mesaj geldi avea dan 04:12 de geçiş yapılacakmış.İlginiz için teşekkürler..

• son katılım tarihi 18 Temmuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

quote:

Bende 9 Temmuz da hat taşımak için başvurdum.Hala bir mesaj gelmedi.Tuhaf ..İnternetsiz kalmak var işin ucunda ..:)

Sana verilen simkartı telefonuna takıp açılmış mı diye baktın mı? Eğer açılmamışsa avea müşteri hizmetlerini arayıp numaranı taşıdığını söyle, ne zaman açılır diye sor. Normalde hattın açılması gerekiyordu, büyük ihtimalle bayinin hatası vardır, eğer belgeleri avea'ya geç göndermişse hattın geç açılması da normaldir.

Benim kullandığım hat aktifken diğeri nasıl aktif olucak şimdiye kadar hep once mesaj geldi.Sonra taşıma gerçeklesti.Biraz önce mesaj geldi avea dan 04:12 de geçiş yapılacakmış.İlginiz için teşekkürler..

Eğer kullandığın hattı taşıyorsan dediğin gibi şu anki hattın kesilmediği sürece diğeri açılmaz. Onun için avea hattını takıp kontrol etmeye gerek yok. Mesaj geldiyse iyi o zaman

• benimde taahütüm ayın 17 sinde bitiyor.yarın bu tarifeye geçsem bu tarifeden yararlanamıyormuyum?
  • Ben dün bu paket için aveaya geçmeye karar verdim ve avea bayisi tarihin sorun olmayacağını söyledi.Umarım yalan söylememiştir.Çünkü 25ine kadar ancak geçeriz aveaya
  • Avea merkeze bayi müracaat almayınca şikayet ettim. Her bayi ayın 18 ine kadar almaya devam etmek zorunda. Almazsa hemen aveayı arayın: Bugün hattın müracaatı bu sayede yapıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeravalar

Avea merkeze bayi müracaat almayınca şikayet ettim. Her bayi ayın 18 ine kadar almaya devam etmek zorunda. Almazsa hemen aveayı arayın: Bugün hattın müracaatı bu sayede yapıldı.

Nasıl yani?
  • http://www.alsay.com.tr/contact.aspx
    Ist. Anadolu yakasından olup başvuru yapamıyorum diyenlere
    yukarıdaki bayi aveanın bana başvuru için önerdiği bayidir. Sizde gidip başvuru yapabilirsniz. Malum bugün son gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 18 Temmuz 2012; 12:58:43 >
  • quote:

http://www.alsay.com.tr/contact.aspx
    Ist. Anadolu yakasından olup başvuru yapamıyorum diyenlere
    yukarıdaki bayi aveanın bana başvuru için önerdiği bayidir. Sizde gidip başvuru yapabilirsniz. Malum bugün son gün.

Arkadaş anlamadım şimdi ben.Bugün başvuran kişiler "Numarasını taşıyanlara özel yıkılan paket"'e kayıt olabilecek mi?
    Buna kayıt olacağız diye " Avealılarla 1.000 dakika + HERYÖNE 1.000 SMS + 1 GB internet" olana kayıt yapmasın bizi?

• bana öenmli olanın başvuru olduğunu. Başvuranların ise problemsiz kayıt olacağını bildirdiler.
  • quote:

bana öenmli olanın başvuru olduğunu. Başvuranların ise problemsiz kayıt olacağını bildirdiler.

bana da aynısı söylendi umarım öyle olur aksi takdir de 19TLye her yöne 500dk yerine sadece avealılarla 1000 dk olur.Böylece saçma bir geçiş yapmış oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baycall

quote:

bana öenmli olanın başvuru olduğunu. Başvuranların ise problemsiz kayıt olacağını bildirdiler.

bana da aynısı söylendi umarım öyle olur aksi takdir de 19TLye her yöne 500dk yerine sadece avealılarla 1000 dk olur.Böylece saçma bir geçiş yapmış oluruz.

basvuru tarihi esas aliniyor..musteri hizmetlerini de aradim. bayiide tekrar aradim teyit etti. hatta ses kaydi bile yaptim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugun avea ile görüştüm.başvurunu yap gerisini düşünme dediler.ses kaydınıda yaptım.bakalım ne olacak :)
  • İstediğiniz kadar ses kaydedin, paketin kuralları neyse o geçerlidir. Benim bildiğim bugünden sonra yeni abone alımına kapatılacak. Müşteri hizmetlerindeki görevli yanlış bilgi verebilir ve sizin avea'ya geçmeniz için öyle demiştir.

Umarım yanılan biz oluruz ve yıkılan paketi alırsınız. Gelişmeleri buraya yazın arkadaşlar
  • Hayırlısı artık.p.tesi hat tasima sonuçlanır.yazarım buraya sonucu.

• P.tesi dediğiniz gibi herşey belli olur. Ben mail atınca müşteri hizmetleri değil tarife hazırlayan yetkiliyle görüştüğüm için muhatabım müşteri hizmetleri değil direk ilgili kişi olacağı için aksilik yaşanmaz diye düşünüyorum.
  • paket detaylarinda soyle bi madde var:
    Yıkılan Paket'ten
    faydalanabilmek için son
    katılım tarihi 18 Temmuz
    2012'dir, 18 Temmuz tarihine
    kadar (18 Temmuz da dahil
    olmak üzere) Avea'nın
    belirtilen faturasız tarifelerine
    numara taşıma talebinde
    bulunan müşteriler Yıkılan
    Paket'ten faydalanabilecektir.
    18 Temmuz 2012 öncesinde
    Yıkılan Paket'e kayıt olan
    müşteriler, Yıkılan Paket'ten
    faydalanmaya devam
    edebileceklerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

paket detaylarinda soyle bi madde var:
    Yıkılan Paket'ten
    faydalanabilmek için son
    katılım tarihi 18 Temmuz
    olmak üzere) Avea'nın
    numara taşıma talebinde
    18 Temmuz 2012 öncesinde
    faydalanmaya devam
    edebileceklerdir.

sorun yok o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

paket detaylarinda soyle bi madde var:
    Yıkılan Paket'ten
    faydalanabilmek için son
    katılım tarihi 18 Temmuz
    olmak üzere) Avea'nın
    numara taşıma talebinde
    18 Temmuz 2012 öncesinde
    faydalanmaya devam
    edebileceklerdir.

Bu madde yeni eklenmiş Daha önce yoktu çünkü
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.