Şimdi Ara

Yıkılan Paket Başvuru Süresi Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayın 11 inden beri bekliyorum bir hat taşımak için başvuru süresi uzatılsın diye. Bugün yani 14 temmuzda süreyi üç gün uzatarak 18 temmuz yapmışlar. İyi de 14 temmuzda numara taşıma yapsak ancak 20 sinde geçiş tamamlanır. Numara taşımak için yapılan başvuru tarihi mi esastır? Neden hiçbir yerde net bilgi yok anlayamadım. Hem üç gün uzatmak ne demek ya. Sinirlendim sabah sabah.

• Ya ndn bu kadar sorun yaratti bu konu? Son basvuru tarihi o tarih.. Sen o gune kadar basvurunu yap.. Hattin ne zaman gecerse gecsin o onemli degil.. Diger turlu olsa mantikli olurmu bi dusunun rica ederim..

Edit:

"Yıkılan Paket'ten faydalanabilmek için son katılım tarihi 15 Temmuz 2012'dir, bu tarihten sonra Yıkılan Paket'e kayıt olunamayacaktır. 15 Temmuz 2012 öncesinde Yıkılan Paket'e kayıt olan müşteriler, Yıkılan Paket'ten faydalanmaya devam edebileceklerdir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 14 Temmuz 2012; 12:26:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Ya ndn bu kadar sorun yaratti bu konu? Son basvuru tarihi o tarih.. Sen o gune kadar basvurunu yap.. Hattin ne zaman gecerse gecsin o onemli degil.. Diger turlu olsa mantikli olurmu bi dusunun rica ederim..

Edit:

"Yıkılan Paket'ten faydalanabilmek için son katılım tarihi 15 Temmuz 2012'dir, bu tarihten sonra Yıkılan Paket'e kayıt olunamayacaktır. 15 Temmuz 2012 öncesinde Yıkılan Paket'e kayıt olan müşteriler, Yıkılan Paket'ten faydalanmaya devam edebileceklerdir."

Hat açılmadan nasıl başvuru yapacak?

• Ben uzatirlar diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: behchat

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Ya ndn bu kadar sorun yaratti bu konu? Son basvuru tarihi o tarih.. Sen o gune kadar basvurunu yap.. Hattin ne zaman gecerse gecsin o onemli degil.. Diger turlu olsa mantikli olurmu bi dusunun rica ederim..

Edit:

Hat açılmadan nasıl başvuru yapacak?

haa ben direk o pakete geçiliyor sandım bi an başvuru sırasında.. doğru açıldıktan sonra mesaj atıp kayıt olunuyor pardon
  • @ bdurmus

Anlayıp dinlemeden artislik yaparsan, böyle mesaj silmek zorunda kalırsın.

@ behchat

İşte bütün mesele de orda. Neden sadece üç gün uzattılar süreyi anlayamadım. Üç günde numara taşınmayacağını bilmiyor mu Avea?

@ fusem

Uzattılar da üç gün uzattılar. Yine geçiş yapamadık.
  • bende bekliyorum uzatılmasını bakalım ne olacak
  • Peki arkadaslar neden son gunu beklediniz? 1 hafta onceden yapsaydiniz keske

• Keyiften beklemedik. Cayma bedelli paketimiz vardı.
  • Turkcell'in stratejisini kullanmaya baslamis avea da. Bende kampanyanin bitecegini sanmiyorum. 31 temmuza kadar uzatirlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

@ bdurmus

Anlayıp dinlemeden artislik yaparsan, böyle mesaj silmek zorunda kalırsın.

@ behchat

İşte bütün mesele de orda. Neden sadece üç gün uzattılar süreyi anlayamadım. Üç günde numara taşınmayacağını bilmiyor mu Avea?

@ fusem

Uzattılar da üç gün uzattılar. Yine geçiş yapamadık.

Hocam yapacak bir şey yok. Ben de aynı durumdayım, risk alıp bugün taşırsan hattını daha sonra yine 3 gün uzatırlarsa geçebilirsin. Ben uzatılmasını bekleyip öyle taşıyacağım ama:))

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Turkcell'in stratejisini kullanmaya baslamis avea da. Bende kampanyanin bitecegini sanmiyorum. 31 temmuza kadar uzatirlar.

31 Araliga kadar yolu var.

• hep bi tarih koyarlar ama o tarihte bitirmez uzatırlar ama bellide olmaz tabi..

forumda sürekli bu tip konuşmalar olunca bende unutmuşum geçtikten sonra mesaj atılıp kampanyaya katılım olduğunu.. o yüzdende şimdi geçerseniz sıkıntı olmaz dedim..

sonuç olarak avea yı suçlamamak lazım bu durumda neden uzatmıyolar, neden sadece 3 gün uzatmışlar diye.. çünkü adamlar bi tarih vermiş ve bu tarihten önce geçin demiş.. artık geçecek kişiye kalmış gerisi.. eğer önceden geçerse geçer, keyfinden son günleri beklemişse geçemez.. yada başka nedenlerden son günleri beklemek zorunda kaldıysa yine geçemez.. bu aveanın sorunu değilki.. yani demek istediğim avea yı kimse suçlayamaz bu konuda

Edit: bu konu için konuşmuyorum genel olarak konuştum diğer konularda da avea ya biraz sitem edilmişte o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 14 Temmuz 2012; 14:47:36 >
  • quote:

Merhaba;kampanya bitiş süresine kadar hattınızın taşınmış olması gerekmektedir.

Cevaba bak. Yahu o zaman neden üç gün uzatıyorsun. Bugün hattı taşısam sanki 18 ine yetişecek.
  • sakin olun millet
  • vodafone da paketlere mesaj atarak kayit oluyorsun ama yine de vodafone numara tasinamaya basvurdugun gunu esas aliyor... Yani kampanyanin son gunu vodafone a numara tasimaya basvurmussan yeterli oluyor... Ancak avea da oyle degil diye biliyorum...

• Avea 18'inden sonra 3 gün daha uzatabilir süreyi. Ancak uzun süreli bir uzatma beklemiyorum çünkü sadece 3 gün uzattılar, 1 aylık uzatma olmadı. Her an bitebilir, bakalım nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Merhaba;kampanya bitiş süresine kadar hattınızın taşınmış olması gerekmektedir.

Cevaba bak. Yahu o zaman neden üç gün uzatıyorsun. Bugün hattı taşısam sanki 18 ine yetişecek.

Dostum sanki senin gecis surene gore uzatmak zorundalar.. Uzatmayabilirlerdide, yani senin icin 3 gun uzatmadilarki..

Daha onceden numaranizi tasisaydinizda diyebilirlerdi

• Bende 9 Temmuz da hat taşımak için başvurdum.Hala bir mesaj gelmedi.Tuhaf ..İnternetsiz kalmak var işin ucunda ..:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1yolcu

Bende 9 Temmuz da hat taşımak için başvurdum.Hala bir mesaj gelmedi.Tuhaf ..İnternetsiz kalmak var işin ucunda ..:)

Sana verilen simkartı telefonuna takıp açılmış mı diye baktın mı? Eğer açılmamışsa avea müşteri hizmetlerini arayıp numaranı taşıdığını söyle, ne zaman açılır diye sor. Normalde hattın açılması gerekiyordu, büyük ihtimalle bayinin hatası vardır, eğer belgeleri avea'ya geç göndermişse hattın geç açılması da normaldir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.