Şimdi Ara

Yıkıklar için Alfa Erkekliğe Geçiş Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
2
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıkık arkadaşlarımızın gelişimi için alfalığa geçiş rehberi hazırlamak istiyorum elbette bir anda alfalığa geçiş yapamazlar ama alfalığa geçmeleri için birkaç ipucu vereceğim gerekli olan şeylerden Bahsedeceğim

1. Diş Fırçalama
    Elbette yıkıklar ın bu ne? Diyecekleri şey ama bilmiyorlar sınıftakiler ağız kokusundan ona yaklaşıyorlar aslında çok basit bir diş fırçası alıp üstüne macun sürerek dişlerimizi fırçalıyacaksınız eğer bunu bilmeyen yıkıklar varsa annelerine sorabilirler ama diş fırçalarken dişlerini kazıyormuş gibi değil daha nazik bir şekilde diş fırçalama videolarına öğrenebilirsiniz gerekli bilgiyi

2. Şaç tarama
    Yıkıklarımızın düğüne giderken bir ton jöle sürüp yaptığı şey ama jöle pek sağlıklı bir şey değil pek tavsiye etmem ve tabii şaçları apaçi gibi değil daha güzel bir şekilde taramak gerekir ben sağa yatırmayı seviyorum eminim sağa yatırmak bir çoğunuzun kafa yapısına uyacaktır

3. Sosyalleşme süreci
    Elbette bir yıktığın böyle birşey yapması zor ama yinede zorluklara olsa başarılabilir sosyal medyadan kurtulmanın lazım ilk öncelikle ama tabii silerek deği telefon bir kenarda dursun biraz etrafa açılmak gerek

4. Ödevler
    Yıkıklar genellikle ödev saatlerinde bilgisayarda veya telefonda olduğundan bunu gerkli buldum en ideal ders yapma saatleri bana göre akşam 5 6 7 ödevlerin yapılması ve çantanın düzülmesi cidden önemli bir unsur sonuçta kızlar dersleri 40 olan bir çoçuğu beğenmezler

5. Sivilceler
    Çoğu yıkık ergen olduğu için sivilceleri olacaktır elbette bir dermatolojiye görünülebilir bu durum sakın internet ten gördüğünüz aptal teknikleri veya devlet hastanesindeki dermatolojiye gitmeyin özel hastanelerdeki dermatoloji ücreti zaten 50-60 lira durum kötü parasızsanız biriktirerek de gidebilirsiniz sıkıntı yok

6. Kilolar
    Bir yıkık arkadaşımıza olmazsa olmaz bir şey sabahları 2 yumurta yersiniz akşama kadar acıkmazsınız eğer acıkılırsa simit ayran yenilebilir sakın ayran dışında bir başka içeçek kullanmayın ya ayran ya su hem paranız gider hem sağlığınız bu yüzden ayran ile su diyet için en ideal içeçeklerdir zaten 40 gün diyet yapılsa 10 kilo gibi kilo kaybedileceğinden çok uzun sürmez diyet

7. Deodorant
    Üstünüzde biraz koku oluşabilir bu yüzden deodorantta alfaya geçiş te gerekli

8. Kızlarla iletişim
    Kızlarla konuşurken dikkatli olunmalı gönüllü olunması gereken bir şeyde hemen gönüllü olun nazik olun odun olmayın

9. Karşıdakini dinleme
    Karşıdaki insanla empati kurulması dinlenmesi ve konuşmalarını ciddiye alınması gerek karışaki kişinin sizi hiç dinlemeden laf atması ne kadar sinir bozucu olurdu değil mi?

10. Alfalık taslama
    Birazcık güçlü görünün Alfalık taslayın biraz ama sakın kavgaya girmeyin sinirlendiğinde insanı psikolojisiyle yenin karşınızdaki kişiden daha güçlü görünün çoğunlukla güç gösterisi yapın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yıkıklar için Alfa Erkekliğe Geçiş Rehberi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alfalık falan fistan hikaye tek gerçek kalfalık

• alfa sonradan olunmaz sonradan olmuş gibi gözükenler ise kendini geç farkettiğinden dolayıdır şimdi beta görünümlü bir birey insanların içine girdiğinde toplum ona direk bir yıkık rolü verecek ve bu rol sınırları öyle güçlü olacakki belli bir süreden sonra pes edeceksin cool davranmaya çalışsan bu senin rolün değil diyecekler,vücut yapmaya çalışsan boşa yapıyor gözüyle bakacaklar,güneş gözlüğü taksan acınası gözlerle bakacaklar,bir grupta öne çıkmaya çalışsan bu işte bir yanlışlık var diyerek hevesini öldürecekler,kızlarla konuşmaya çalışsan bu yapıyorsa ben havada kaparım diye düşünüp rızkına çalacaklar veya ortak olmaya çalışcaklar,bir başarı elde ettiğinde kendilerininde bir payı olduğunu hisedecekler elde ettiklerine ortak olmaya çalışacaklar böyle bir ortamda yaşayan insan yavaş yavaş yaptığı hiç bir şeyin değerini bulmadığını görünce hayata dair gösterdiği tüm çabaları teker teker bırakacak saçını yapmayı bırakacak,parfüm kullanmayı kesecek,sosyaleşmek için çaba göstermeyecek,insanlarla konuşmak ona yük gelecek,üniversitedeyse derslerine çalışmayı azatıcak veya kesecek çünkü geleceğe olan inancını yitirmiştir yaşayabilmesi için toplumun ona verdiği rolü oynamak zorunda olduğunu kabbullenir en son;

benim yıkık insanlara tavsiyem kendi yolunuzu çizmeniz hayatınızın merkezine kendinizi koymanız ve yapabiliyorsanız sürekli mekan değikliği yapmanız başka diyecek bir şey yok

• Alfalik genetiktir

• Alfalik demeyin abi suna, baya ortalama insanin yapmasi gerekenler zaten bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet annenin babanın çoçuğa eğitimide önemli

• Yirikalische kullanıcısına yanıt
    İşte yapmadıkları için yazdım zaten

• mojman kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var yıkık insanlar kendi yolunu çizemez o özgüvenin bulamaz arkadaşı kendi yolunu çiz dese amaaan diyecek tipler bunlar en azından benim dediklerim biraz kendini geliştirmesi amacından iyi olacaktır

• Türkçe'yi düzgün kullanmak pek gerekli değil galiba.

• keymert K kullanıcısına yanıt
    Degil

• Bu alfalık değil ılıklık rehberi olmuş bu ne lan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.