Şimdi Ara

Yiğit Volvo Özel servis Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
4
Favori
2.242
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Yiğit Volvo DH üyelerine ve Mehmetcik Vakfına Kampanya yapmaktadır.

Servis ücret detayları aşağıdadır. Yiğit Volvo Çalışanları tanıdığım olduğu için özel sorularınız olur ise gün içerisinde cevaplarım & yönlendirebilirim.

1-) Haritada gözüken bölgelerden ücretsiz araç teslim alınıp bakımı yapılıp tekrar teslim edilir. (Gözükmeyen bölgeler için telefon ile bilgi alınız).
    2-) Bakım yaptıran müşteriler için aşağıdakilerden istediğini ücretsiz yaptıracaktır.
    a-) Rot ayarı
    b-) Lastiklere nitrojen gaz dolumu
    Aracınızın Lastiklerine NITROJEN gazı bastırmanın bazı avantajları şunlardır;

•Şişirme esnasında lastiğin içine yağ ve nem basılmayacaktır.Nitrojen lastik içinde nem oluşturmayacaktır. Böylece gerek lastikte gerekse jantta korozyon meydana gelmeyecektir.Lastik içinde kullanılan çelik kuşak ve topuk çember tellerinin, jant ve supapların kullanılması daha uzun olacaktır.
    •Yapılan laboratuvar çalışmalarında oksijenin butil kauçuk karışımları üzerindeki olumsuzlukları kıyaslandığında 4 kat daha fazla olduğu görülmüştür.
    •Nitrojen normal hava gibi ısınmamaktadır.
    •Nitrojen normal hava gibi patlama yapmaz, çünkü normal hava gibi genleşmez.
    •İçerisinde oksijen olmadığı için yanmaz.
    •Çevre konusunda çok duyarlıdır, hiçbir olumsuz etkisi yoktur.

c-) Balans ayarı + Lastik değişimi
    d-) Far Ayarı
    e-) Bir sonraki bakımda 100/10 indirim (Aşağıda bakım fiyat listesi yıl sonuna kadar değişmeyecektir.)

Detaylı bakım fiyat listemiz exel ve jpeg olarak ektedir.
    Belirtimeyen araçların bakım fiyatları için telefon ile bilgi alabilirsiniz.

YİĞİT OTOMOTİV

{VOLVO Özel Servis}

Adres:
    İvedik Organize Sanayii Bölgesi Merkez Sanayi Sitesi 21. Cadde 538. Sokak No:26
    İvedik/ ANKARA

Tel/Fax: 0312 394 12 55 / 0.312.394 51 47

Gsm: 0 532 587 19 61

http://www.yigitvolvo.com/

Ekleri indirmek için https://yadi.sk/d/Pcy_vIjhgJtnB

Kampanyadan yararlanmak isteyen arkadaşlar nickine ve plakasını özelden bildirmeleri yeterlidir.
     Yiğit Volvo Özel servis Kampanya Yiğit Volvo Özel servis Kampanya Yiğit Volvo Özel servis Kampanya Yiğit Volvo Özel servis Kampanya Yiğit Volvo Özel servis Kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1403 -- 28 Nisan 2015; 21:55:49 >

• hocam sadece rot ayarı kaç lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

hocam sadece rot ayarı kaç lira

Sadece rot ayari 35 tldir

• ARKADAŞLAR KAMPANYAMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
  • volvocu ibocan a selamlar :) konu ustte kalsin up

• sanayi esnafın kanpanya sına inanmıyorum
    mutlaka bir yerden geçirir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

sanayi esnafın kanpanya sına inanmıyorum

Sayın arkadaşım normal bakıma gelip yukarıda belirttiğimiz fiyatlar dışında ekstra ödeme yapmasın. Ama senin arabanın motor lastigi kopmustur vb seyleri vardır. Bunlar söylenir ister yaptirir ister yaptirmassin.
    Firmayı tanımadan baltalıyıcı yorum yapmana üzuldum.
    BBirde eskiden yetkili servis idi. Yüksek Ücretler yüzünden özel servise dönüldü.

• Bakım yaptırıp memnun kalmıştım isterseniz kendi yağınızı vs alıp bakımını da yaptırıyorsunuz.
  • mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    firmayı karaladıgım yok
    genel anlamda bendeki izlenım bu.
    ama ileride volvo alırsam firmaya bakımı yaptırabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

sanayi esnafın kanpanya sına inanmıyorum

geçirir pek uygun olmamış bence. (eğer gerçekten çok çok fazla kazansalar o geçirme lafına katılırdım)

şimdi sanayide yetkili serviste bulamayacağın kalitede onlarca usta vardır. ve bunların en pahalısı yetkili servisin yarısı kadar işçilik alırlar.

geçirmek bunun neresinde?
    eğer geçirmek bu ise yetkili servisin yaptığı nedir? teşekkürler
  • fiyatlar servise göre normal açıkçası. benim servisime göre yüksek sadece, onun sebebi de eski müşteri olmam sebebiyle yapılan indirimlerden kaynaklanıyor sanırım.

• salıncaklar hariç komple ön düzen değişim 4 jant düzeltme
    sadece işçilik 545 tl

• 1,5yıldır volvo aracım var, yiğit volvo'ya götürüyorum aracımı. Memnunum. Yetkili servise kıyasla yarı fiyat denebilir. Ama yine de işçiliği yüksek buldum.

• üsküdarda 30 liraya opel in yağ ve tüm filitrelerini değiştirdim. beim araba baya ekonomik o vakit
  • KOnu günceldir.
  • Konu günceldir
  • periyodik bakıma120 tl işçilik mi sıcak fırsat oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biri89 -- 3 Temmuz 2015; 11:35:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biri89

10bin bakımına 120 tl işçilik mi sıcak fırsat oluyor?

Daha uygun sıcak fırsat olan servisler var ise paylasabilirsin böylelikle bizde rakip firmaları görmüş oluruz. Aynı zamanda forum üyeleride faydalanır.
    Birde 10 bin bakımı derken nedemek istediniz anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1403 -- 3 Temmuz 2015; 10:59:47 >
  • Bugün geleceğim inşallah
  • mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    periyodik bakımı kastetmiştim. Ben parçaları internetten sipariş veriyorum. Eskişehirdeki ustama götürüyorum, aldıkları işçilik 30 ile 50 tl arası.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.