Şimdi Ara

Yiğit Özgür Karikatürleri *** (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.459
Cevap
57
Favori
495.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

Yiğit Özgür Karikatürleri ***

(En Son Oy Tarihi: 1.11.2022)
Giriş

• up
  • DEEP BLUE

• OKUYUP YORUMLARIMIZI KATALIM....
  • kendisini bi kaç kere dergide ziyaret etmiştim penguenden ayrılmalarına üzülmüştüm benide listeye yazabilirsin.
    özellikle bi kareye 10 15 tane balon sıgdırmakda üstüne yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Hakan-

kendisini bi kaç kere dergide ziyaret etmiştim penguenden ayrılmalarına üzülmüştüm benide listeye yazabilirsin.
    özellikle bi kareye 10 15 tane balon sıgdırmakda üstüne yok

ekledim

hasta oluyorum bu herifin olaylara bakış açısına...
  • Arkadaşlar ben devamlı penguen alırdım fakat 4-5 aydır almıyordum şu son 2 haftadır tekrardan takip etmeye başladım ama sanki biraz bozdu gibi penguen Yiğit Özgür de ayrılmış dergiden siz hangi yayını takip ediyosunuz Uykusuz diye bi dergi çıkmış galiba
  •  Yiğit Özgür Karikatürleri ***

• quote:

Orjinalden alıntı: Jolly_RogeR

Arkadaşlar ben devamlı penguen alırdım fakat 4-5 aydır almıyordum şu son 2 haftadır tekrardan takip etmeye başladım ama sanki biraz bozdu gibi penguen Yiğit Özgür de ayrılmış dergiden siz hangi yayını takip ediyosunuz Uykusuz diye bi dergi çıkmış galiba

UYKUSUZU TAVSİYE EDERİM AMA ONUN DIŞINDA Bİ ARA KEMİK DERGİSİDE ÇOK HOŞUMA GİDİYODU...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LaYLoNDoN

Şu son ikisine çok gülüyorum. Hele ortadaki süper
    Edit: Ortadaki diyecektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferpar1988 -- 26 Mayıs 2008; 22:34:16 >
  • benide ekle
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben devamlı penguen alırdım fakat 4-5 aydır almıyordum şu son 2 haftadır tekrardan takip etmeye başladım ama sanki biraz bozdu gibi penguen Yiğit Özgür de ayrılmış dergiden siz hangi yayını takip ediyosunuz Uykusuz diye bi dergi çıkmış galiba

UYKUSUZU TAVSİYE EDERİM AMA ONUN DIŞINDA Bİ ARA KEMİK DERGİSİDE ÇOK HOŞUMA GİDİYODU...

Kemik de alırdım bi aralar "Kamil Seven Adam" vardı sanırım Alpay Erdem çiziyordu güzeldi o köşe
  • quote:

quote:

quote:

Kemik de alırdım bi aralar "Kamil Seven Adam" vardı sanırım Alpay Erdem çiziyordu güzeldi o köşe

leman falan onlar zaten iyiler ama bu aralar PENGUEN & UYKUSUZ OKUDUĞUNA VAKİT AYIRDIĞINA DEĞER... AMA BAK İKİ HAFTADIR ALMADIM YARIN ALIYIM :d
  • Bende alayım ya özledim şu dergileri
  • eklendiniz arkadaşlar

• burası hayran kitlesi olmuş galiba , beni de ekleyin lütfen
  • Unutmuşum ya hocam beni de ekle
  • benide ekleyin
  • HEPİNİZ EKLENDİNİZ ARKADAŞLAR...
  • Ekleee
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.