Şimdi Ara

ygs2 19k(SS'li)-Düşüşüm- (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

ygs2 19k(SS'li)-Düşüşüm-

(En Son Oy Tarihi: 6.7.2016)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok sağolun hocam
  • arkadaşlar sıralamam cidden düşer mi yani.Tıp fakültelerinin bile -geçen seneye kıyasla- 25 puan üstünde yapmama rağmen sıralamamı da mı koruyamayacağım.40 puan mı artacak bu sene puanlar?
  • yukarı
  • Mf3 15 16k

• YANİ AZICIK DA OLSA TIP İMKANI VAR HOCAM HE SAĞOLUN
  • Puanlar 15-20 civarı artarsa minimum tıp 460-465 bandına gelir.

• 465 puan 14-15 bine tekabül eder. Burdaki bazı kişiler netlerine göre sıralama vermiş puanını bilmeden. Takma onları
  • general188 çok teşekkür ederim içimi rahatlattın.
  • Kardeşim düşüşüm falan demişsin ama sen bu netlerle bu puanla düşmezsin onu söyleyeyim. Geçen yıl yanlış hatırlamıyorsam 441 puan 14k-15k arası bir şeydi. Senin puan 465, fen bu kadar zor gelmişken mf3 25 puan artma gibi bir ihtimal yok! +19k diyenler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum Senin sıralaman 13k-15k arası gelecek. Burayı editlersin.
  • ALLAH senden razı olsun kardeş çok teşekkür ederim.
  • Hocam fenler gayet iyi geo mat kotu olmus yerinizi korursunuz gibi. 18-20k arasinda gelir bence. Tip biraz zorlar ama umarim Gata olur.

• ygs'si 6-7k olan ama puanı 465 olan adamlara 10-15k deniliyor bu adamın da ygs'si 19k ama puanı onun da 465 neden bu sefer 20k denilmiş ?
  • hocam puanların 35 puan yükseleceğini mi ifade ediyorsunuz?
  • orası bilinmez hocam sizin düşünceniz ne
  • Puanini nerden hesapladin,parlakbirgelecekse birebir osym ye uyumlu degil puan olarak. Hocam sadece tahmin ettim ben insallah daha iyisi gelir.

• bu sene puanların 35 puan artacağına inanan biri olarak dişe gideceğinize inanıyorum
  • hocam benim de puanım 465 gösteriyor pbg ve hedef ilk 16-17k içinde kalmaktı ama bakalım İnşallah kalırız ikimiz de ilk 16-17kda yani ben de merak içindeyim o yüzden takipteyim konunuzu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KırıkOBPli -- 4 Temmuz 2016; 13:26:43 >
  • bilmemkikiki B kullanıcısına yanıt
    estağfirullah hocam bi sıralama tahmini yüzünden sizi incittiysem özür dilerim.Sonuç bekleyişinin verdiği stresten ötürü size biraz incitici bir mesaj göndermiş olabilirim ama bu sizden önemli değil.Hakkınızı helal edin.tahminlerinize saygı duyuyorum.
  • Kardeş o 465 puan zaten YGS+LYS nin genel puanı. Sıralamaları aynı gelecek muhtemelen
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.