Şimdi Ara

##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
36
Favori
3.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar yaptığım bu çalışma ile sizlere hangi sıralamayı nerelere çekebileceğiniz göstermek istiyorum. Her sene şahit olduğumuz şeyler ygsden sonra öğrencilerin çalışmayı bırakması... 25 Mart'ta sonuçlar açıklanacak ve biliyorum ki ders çalışmakta zorluk çekiyorsunuz hadi benim gibi olanlar tecrübeli oldukları için bu 12 günün öneminin farkındalar fakat hala adam akıllı ders çalışmaya başlamayanlara LYS nin 1 gün bile ihmal edilemeyeceğini göstermek için bu çalışmayı yaptım umarım bunlara baktıktan sonra doğru düzgün çalışmaya başlarsınız bu konuyu da canlı tutalım ki kimse umutsuzluğa kapılmasın umarım aklınızdaki soru işaretlerine cevap olur ....
    Siz de buradan ulaşabilir ayrıntılı inceleyebilirsiniz :https://yokatlas.yok.gov.tr/index.php

Edit: Üstte bu üniversitelerdeki öğrencilerden en kötü ygs sonucuna sahip olanın sıralaması vardır . Alttaki daha geniş olan tabloda ise üniversitenin taban sıralaması mevcuttur.
    Edit 20 Mart 02.30 : Diş Hekimliği ve MF4 eklenmiştir.
    Edit 20 Mart 09.30 : Gencler bu siralamalara okul birincisi kontenjanlari dahil değildir tamamen genel kontenjan baz alinmis bundan dolayi moralinizi bozmayin ayrintili olarak yorumları da inceleyebilirsiniz
    Ankara Hukuk YGS5 90k dan giren var
    EDİT 24.03.2016 Evet arkadaşlar YÖK ATLAS'ta yeni bir sekme eklendi ve o kadar tek tek boşuna uğraştığım şeyleri bir araya getirmişler buyrun :https://yokatlas.yok.gov.tr/basari-sirasi.php buradan daha ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!## ##YGS'yi Nereden LYS'de Nereye Çekebilirsiniz!!##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lycosthene -- 24 Mart 2016; 14:13:03 >

• Mevzu ne burda anlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uğraşmışsın helal , ygs iyi geçmeyen arkadaşlar bakıp motivasyon sağlayabilir
  • Uzun zamandır güzel konu görmüyorduk..
    Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu resimler hangi siteden? mf4 alanını nerden bulabilirim
  • Dostum eline emeğine sağlık. Uğraşıp paylaşmışsın ama hiç bir şey anlamadım:/

• Oguzhan_gfb kullanıcısına yanıt
    Üniversiteye giren kişilerin sahip olduğu en kötü YGS sonuçlarıdır bunlar "bu sonuçla bile bu üniversiteye girenler varmış demek ki " dedirten ibretlik çalışma
  • Abi emojilerin arasina hic guzel emoji eklememisim yoksa atacaktim konuya, tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Jhiy

bu resimler hangi siteden? mf4 alanını nerden bulabilirim

https://yokatlas.yok.gov.tr/lisans-anasayfa.php
  • Ben ders çalışmaya gidiyorum arada bir Uplarım konuyu
  • Lysnin farkindaydim ama şuan ibret aldım eyv. Adam 45 K dan akdenize gitmiş helal lan

• Jhiy kullanıcısına yanıt
    Düzenlemistim de zaten cevap atmislar ordan bakabilirsin. Ben de yarin vaktim olursa ya da pazartesi günü mf4 leri de ekleyebilirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LesAnders

Lysnin farkindaydim ama şuan ibret aldım eyv. Adam 45 K dan akdenize gitmiş helal lan

Senin yere 25 binden girmiş adam :D

• cancanlakop kullanıcısına yanıt
    Aynen bende girecem inşallah bro :D

• Helal olsun baya ugrasmissin tesekkurler

• Arkadaslar lysnin onemi fazla tamam da bu elemanlarin hemen hemen hepsi okul birinciligi kontenjanindan oradalar

• Önlerden.

• Ya forum içinden arkadaşlar yazsa keşke. Şu binden şu bine ŞU KADAR NETLE şeklinde. Buradan netlerini göremiyoruz.

• Bu siteyi yeni öğrendim, çok saol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicolasbatum

Arkadaslar lysnin onemi fazla tamam da bu elemanlarin hemen hemen hepsi okul birinciligi kontenjanindan oradalar

Kardesim bu veriler Genel Kontenjana yerlesen ogrencilerin netleri baz alinarak yapilmis . Her okulda okul birincisi kontenjani ayridir , mesela abant izzet baysala 4 okul birincisi yerlesmis 3 ü okul birincisi kontenjanina 1 i de genel kontenjana yerlesmis. Adiyaman tıpta ise 3 okul birincisi kontenjani varmiş genel kontenjanda okul birincisi yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lycosthene -- 19 Mart 2016; 23:16:51 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.