Şimdi Ara

YGS'ye giren arkadaşlardan tavsiye istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
191
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> YGS'ye giren arkadaşlardan tavsiye istiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2216 Mesaj
    merhaba arkadaşlar sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var ben seneye giricem sınava. okuldan 42 puan gelicek( düşük bi puan biliyorum) hedefim boğaziçi uluslararası ticaret veya ybs bölümü. yani ygs6'da okul puanı ekli olarak 17 18k sıralamayla alıyor bu bölümler. benim okul puanım düşük olduğu için en kötü 13-14k girmem gerek ham puan olarak. yığınsal sıralamadan baktığımda 2012'de ygs6'den 430 alan adam 14241.ci olmuş. yani 42 okul puanının 2.5k falan atıcağını düşünürsek hedefime zor da olsa ulaşırım. alt limit olarak 430'u belirledim kendime. şimdi rahat girmem için 435 440 falan yapmam lazım. katsayılar mat 3.55 tr 3.20 fen 2 sos 1.2 civarı. hepsinden mat türkçe max 5 fen sosyal max 7 yanlıs olsa gidiyorum allahın izniyle. şimdi bana biraz tavsiyede bulunur musunuz? evde çözdüm 2013 ygs'yi mattan bütün soruları yaptım ama süre olarak uzun sürdü biraz yaklasık 1.5 saat sürdü. türkçede 35 civarı bişey. sosyal çok iyi hiç çalışmadan 35 civarı. fen çok kötü 20 gibi bişeydi ama tm olmamın etkiside var yazın çok çalışıcam fene.. şimdi biraz tavsiye almak istiyorum sizden ?

|
    |

• Yarbay
    3700 Mesaj
    Sınav anı ile evde çözmek çok farklı sınavda çoğu kişi bildiği halde yetiştiremedi soruları süre tutup öyle çözmelisin denemeleri

Orijinalden alıntı: Guest-D37FC5D75

Sınav anı ile evde çözmek çok farklı sınavda çoğu kişi bildiği halde yetiştiremedi soruları süre tutup öyle çözmelisin denemeleri
    quote:

Orijinalden alıntı: History_1453

kitap okumak sizce yararlı olur mu ? eğer olacaksa ki seviyorum zaten hemen yarından itibaren roman okumaya başlayacağım düzenli olarak.
    quote:

Orijinalden alıntı: GangsterParty

quote:

kitap okumak sizce yararlı olur mu ? eğer olacaksa ki seviyorum zaten hemen yarından itibaren roman okumaya başlayacağım düzenli olarak.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: _AllEyezOnMe_

quote:

paragraf soruları için çok yararı olur ama sınava kadar aksatma kitap okumayı , sınava 1 ay kala bırakırsan olmaz
    |
    |

• Binbaşı
    1423 Mesaj
    sınavda tam yetiştirmek istiyorsan her deneme de en az 15-20 dk artırman lazım...
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.