Şimdi Ara

YGS TAVSİYE (SS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar geçen seneki ygs sonucum aşağdadır (sınavı pek takmadım hiç çalışmadığım için saladığım sorular oldu)

Bu sene dershaneye başladım.Günde 5-7 saat arası çalışıyorum ilk denememe girdim (2 hafta önce) sonuç 41 net ss de sizce bu şekil devam edersem kaç nete çıkarabilirim ? YGS TAVSİYE (SS) YGS TAVSİYE (SS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turan2121 -- 19 Ekim 2016; 7:28:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Uppp

• Dostum fenin kolay konulari var kimyada fizikte onlara bir baksan yine 5-10 net yapabilirsin bos gecme feni tamamiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turan2121 kullanıcısına yanıt
    Hocam fen çalış diyenleri tiye alma.Ben mezun tm yim.Gecen sene bu aylarda bizde deneme olduk.Ben de cok iyi hatırlıyorum ilk sınavım 206 dı sanırım.Daha sonrada sınava kadar çalıştım(Hocam bu calısma sürecinde dogru calısmayı ogrendim cunku son 2 ay dogru calıstıgımı gordum).Son denemem 340 geldi.Sınava girdik heycandan sosyalı 20 net cıvarı yaptım.Trde 28 lerdeydi. Ve bu sene bir daha hazırlanıyorum ygs 310 geldi sıralama 270 bin lys ile 80 bine cektim (10matematik ile)
    Önerim çalışın çalışın mat2 ye bakmayı unutmayın zaten mezunsunuz mat2 de kasın
    Tr icin paragraf çözün hergun
    Sosyal icinde konu agırlıklı ardından hergun bölüm denemesi...

• GelecekGelecek kullanıcısına yanıt
    Eywalla hocam tavsiyeleriniz için tavsiyenizi dikkate alıcam inşallah ikimizde hedefimize ulaşırız

• hocam boş yorumlara takılma burada sana şunu yaparsın bunu yapamazsın desek aldırma , sen kendini biliyorsun ve emin ol bu iş zeka vs. işi değil çalışma işi , çalışmaya devam et hiç çizgini bozma umarım olur istediğin şey
  • Tm oldugun icin feni en son plana birakmalisin. Cunku Turkce sosyal ve matematigi ne kadar iyi yaparsan LYS de o kadar rahat edersin. Biz digerlerine fen ile fark atmaliyiz falan diyen tm cilere aldirma sen. Senin gorunuse gore Turkce mat ve sosyal daha tam oturmamis. Yani fene gecmen suanda senin icin yanlis olur. Diger uc dersi adam gibi ogrendikten sonra fene biraz goz gezdirebilirsin belki. Ama suanda sadece Turkce sosyal ve mata odaklan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.