Şimdi Ara

YGS Soruları Basıldı Mı Gel Gel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sorular şuan matbadan çıkdı mı hangi matbada basılıyor şehirlere ve okullara nasıl dagıtılıyor ?
    Sorular çalınmadan falan bunlar nasıl oluyor hep merak etmişimdir bilen açıklayabilir mi ?

• Şuan okullara gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basılması baya önce yapılmıştır 2 milyonu geçik kağıt sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thuvius

Arkadaşlar sorular şuan matbadan çıkdı mı hangi matbada basılıyor şehirlere ve okullara nasıl dagıtılıyor ?
    Sorular çalınmadan falan bunlar nasıl oluyor hep merak etmişimdir bilen açıklayabilir mi ?

20 gün kala basıma gider
    Ankarada METEKSAN AŞ de basılır sorular
    sonra 5 kişilik hazırlama komisyonu ve matbaa çalışanları otelde saklı tutulur.
    Şu an sorular üniversitelerde polis denetimli şekilde korunuyor.
  • Soruları çalalım o zaman forumca? Cesareti olan pm. Ciddiyim beyler. Soruları küçük bir şehirin küçük bir okulundan çalalım. Kimse anlamaz zaten kolay kolay. Sonra herkese pm'den atalım. Ve gelsin istanbullar..
  • matbadan çoktan çıktıda okullara gece gitcek diye biliyorum
  • sorular yarın sabah 6-7 gibi okullara gidecek, hepsinde mühür var ve 3 tane polis bekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asilzade101

matbadan çoktan çıktıda okullara gece gitcek diye biliyorum

• 2 gün önce şehirlere tırlarla gönderildi 7/24 güvenlik kameralarıyla ösym izliyor

• Valiliklere gidiyor diye biliyorum kitapciklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: HORSESHOEBREAKER

Soruları çalalım o zaman forumca? Cesareti olan pm. Ciddiyim beyler. Soruları küçük bir şehirin küçük bir okulundan çalalım. Kimse anlamaz zaten kolay kolay. Sonra herkese pm'den atalım. Ve gelsin istanbullar..

Zırhlı araçlar içerisinde anca sınav günü Ösym genel merkezinden gönderilen sinyallar ile kapılar açılabiliyormuş ve soruların bulundukları binalar ve araçlar gps den ve kameralardan 24 saat izleniyormuş. Tabii birde polis olayı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Soruları çalalım o zaman forumca? Cesareti olan pm. Ciddiyim beyler. Soruları küçük bir şehirin küçük bir okulundan çalalım. Kimse anlamaz zaten kolay kolay. Sonra herkese pm'den atalım. Ve gelsin istanbullar..

Zırhlı araçlar içerisinde anca sınav günü Ösym genel merkezinden gönderilen sinyallar ile kapılar açılabiliyormuş ve soruların bulundukları binalar ve araçlar gps den ve kameralardan 24 saat izleniyormuş. Tabii birde polis olayı var.

Bütün bunlara rağmen sorular nasıl çalınıyor çok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamit_aksln

quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Bütün bunlara rağmen sorular nasıl çalınıyor çok merak ediyorum.

İçerden

• Polis koruyorsa polise neden güvenicez?
  • Benim dayım polis
  • Sabaha karşı okullara gider şafak vakti misali 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Warner Bross

Polis koruyorsa polise neden güvenicez?

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sellaturcicaMD -- 22 Kasım 2020; 2:12:5 >
  • Bugün 12de sorular önümde tırdan indirildi bir garip oldum

• Oy sandiklarinda yapmadiklari guvenligi yaparlar

• Sorular içeriden çalınıyor.Koruyanlar felan olabiliyor dışardan bir insanın çalması imkansız tabi bir ara bilgisayarları hackleyip çalmışlardı ondan sonra dış ortama kapatıldı diye biliyorum bilgisayarların.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.