Şimdi Ara

YGS sohbet+paylaşım (2014ygs] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
31
Favori
41.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hedef yüksek benim de ama bi kıpırdanma yok aslında çok korkuyorum ama bi türlü verimli çalışamıyorum kafamda plan bile yok nelere ve nasıl çalışacağm konusunda
  • Bir fizik sorusu daha .. cevap 1/2 nasıl yapacağız arkadaşlar?

YGS sohbet+paylaşım (2014ygs]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frederchopen -- 15 Temmuz 2013; 15:30:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.House M.D

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Numara

quote:

Orijinalden alıntı: Reclamation

Beyler 2014 ygs-lys için sınav sisteminde bir değişiklik varmı?

Sınav sistemi 2015 yılında değişecekmiş

Nasıl bir şey olacakmış?

Bir bilgim yok. Sene içinde 2015 sınav sisteminin nasıl olacağı belli olur belki daha erken. Çünkü,ona göre kitaplar basılır diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya ben çok sıkıldım bunaldım iftardan sonrakininde pek faydalı olduğunu düşünmüyorum nasıl çalışıyosunuz siz ya :S Ne biliyim bana yetiştirebilirim gibi geliyor biraz tm'yim diye heralde .
  • Arkadaşlar konu çalıştığım için bir kaç gün Çözdüğüm test sayısını yazamayacağım.Konu çalışmalarım bitince rekorumu kıracağıma söz veriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sıla12

Aynen hedef yüksek benim de ama bi kıpırdanma yok aslında çok korkuyorum ama bi türlü verimli çalışamıyorum kafamda plan bile yok nelere ve nasıl çalışacağm konusunda

kardes bende lys calısıyorum 1 aydır forumdayım tecrubelı arkadaslardan duydugum ve hocalardan duyduguma gore lys ye agırlık ver bende su anda lys calısıyorum 11.sınıfı tekrar edıyorum bıtırecem ıns 10agustosa kadar 11.sınıfı ondan sonra ygs ye dersaneyle beraber baslıcam ve sene ıcerısınde ıns ygs + lys goturmeyı planlıyorum
  •  YGS sohbet+paylaşım (2014ygs]
    Sorularım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kratos956 -- 15 Temmuz 2013; 17:26:03 >

• genşler bana 1 fizik lys konu anlatımlı önerir misiniz.
  • Yardımcı olabiliriseniz. Aslında zor değil ama uğraştım nasıl bir yol izleyeceğimi bulamadım..

YGS sohbet+paylaşım (2014ygs] YGS sohbet+paylaşım (2014ygs] YGS sohbet+paylaşım (2014ygs]

• Mobilde bir mesaja çok fazla ekleyemiyorum. Üst üste iki mesajdan dolayı kusura bakmayın..

YGS sohbet+paylaşım (2014ygs] YGS sohbet+paylaşım (2014ygs] YGS sohbet+paylaşım (2014ygs]

• 6 soruda pm atıldı.Yanlış yaptığım varsa haber ver düzelteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herdogan80 -- 15 Temmuz 2013; 18:18:05 >
  • matematik ve geometriyi en iyi nasıl anlayabilirim :)
    internetteki ekol hoca vb. siteler işe yarar mı ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabelaselo84

quote:

Orijinalden alıntı: sıla12

kardes bende lys calısıyorum 1 aydır forumdayım tecrubelı arkadaslardan duydugum ve hocalardan duyduguma gore lys ye agırlık ver bende su anda lys calısıyorum 11.sınıfı tekrar edıyorum bıtırecem ıns 10agustosa kadar 11.sınıfı ondan sonra ygs ye dersaneyle beraber baslıcam ve sene ıcerısınde ıns ygs + lys goturmeyı planlıyorum

Şöyle bi bakınca aslında bitecek gibi görünüyor ama çalışmaya baslayınca çok yavaş ilerliyor her şey oyle tam olarak bir şeyleri bitiremcm bunu fark ettım. Bende çevremden aynı yorumları aldım lys kasın dıyor hocalar falan ama yaz sonunda herkes ygs biliyor olacak benim bi bilgim olmayacak bu yüzden icim rahat değil

• Öğlen 12den aksam 8e kadar ygs konu calisiyorum. İftardan gece 12 ye kadar bilgisayar dinlenme falan ya da dizi-film izliyorum. Gece 12 den 3e kadar çalıştığım konularla ilgili test çözüyorum. 3den sonra yemeğimi yiyiyorum yatağa gidiyorum telefonla ugrasirken uyuya kalıyorum
    Şuan da konu çalışmam bitti mesela 7 saattir calisiyoeum basim ağrıdı biraz ara vereyim diye dhye girdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bortecine- -- 15 Temmuz 2013; 18:54:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sena'

quote:

Orijinalden alıntı: coldplaying.

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Uzun zamandır forumu takip ediyorum ama üyelik ancak şimdi kısmet oldu.
    Aklıma takılan sorular var benim de, bu konuda bu hususta gerçekten çok iyi.

Ben de 2014 ygs'ye hazırlanıyorum. Oruçluyken gündüz çalışmak zor oluyor ama gece de çok fazla uykum geldiği için verimli olmadığını düşünüyorum ama gece, çalışmayı başarabilenler için gerçekten güzel bir saat. İstanbul'daki iyi Anadolu liselerinden birinde okuyorum. Çalışmaya, kendimi geliştirmeye gayret ediyorum ama şuan gerçekten zorlanıyorum. Sanırım stres ve panik unsurları beni çok etkiliyor. Çok yavaşmışım gibi geliyor. Şuana kadar fem simetri matematikten üç kitaptan birincisini bitirdim. İkinci kitap on iki konu. Ben beşinci konudayım. Fizik de baya ilerledim. Fem simetri ygs'de dört beş konu kaldı. Geometride simetride on birinci sınıf konularını tamamladım. Biyoloji üç dört konu özet çıkardım ve test çözdüm biraz. Kimyaya ise hiç başlamadım. Sayısal olduğum için tarih coğrafyaya başlamadım daha. Türkçe'ye ise en kısa zamanda başlamayı düşünüyorum. Sizce durumum nasıl? Önerileriniz nelerdir? Merak ediyorum. Bir de kimya ygs , ilk çalışmaya başlangıç için konuları güzel anlatan iyi bir konu anlatımlı kitap ve fizikte simetriden bitirdiğim konuları pekiştirebilmek adına iyi bir soru bankası tavsiyesi istiyorum sizlerden. LYS'ye de ne zaman başlayacağıma hala karar veremedim. Lütfen, yardımlarınızı bekliyorum.

HEDEF; Diş Hekimliği. Gönlümden geçen olur inşallah

Çalışma saatleri konusunda aynı sıkıntıya ben de düşmüştüm, gece verim alamadığımı düşünüyorum hem de uyku düzenimi fazlasıyla bozuyor. Bu nedenle sahurdan sonra çalışmaya alıştırdım kendimi, hem yıl içinde de devam ettirebilirsem sabah saatlerinde çalışmak daha verimli geliyor bana. Belki 1-2 gün zorlanırsın ama alışırsın da, tavsiye ederim :)

haklısın, hem okul zamanı içinde iyi olacak gibi gözüküyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AllIzzWell

Öğlen 12den aksam 8e kadar ygs konu calisiyorum. İftardan gece 12 ye kadar bilgisayar dinlenme falan ya da dizi-film izliyorum. Gece 12 den 3e kadar çalıştığım konularla ilgili test çözüyorum. 3den sonra yemeğimi yiyiyorum yatağa gidiyorum telefonla ugrasirken uyuya kalıyorum
    Şuan da konu çalışmam bitti mesela 7 saattir calisiyoeum basim ağrıdı biraz ara vereyim diye dhye girdim.

Arkadaşım çok değil mi biraz ? Yazık edersin kendine.

• ercn80 kullanıcısına yanıt
    benim sorularımı da çözsen olur mu :Dhttp://forum.donanimhaber.com/m_77897522/f_//tm.htm#77897522
  • quote:

Orijinalden alıntı: birkedimbileyok

quote:

Orijinalden alıntı: AllIzzWell

Öğlen 12den aksam 8e kadar ygs konu calisiyorum. İftardan gece 12 ye kadar bilgisayar dinlenme falan ya da dizi-film izliyorum. Gece 12 den 3e kadar çalıştığım konularla ilgili test çözüyorum. 3den sonra yemeğimi yiyiyorum yatağa gidiyorum telefonla ugrasirken uyuya kalıyorum

Arkadaşım çok değil mi biraz ? Yazık edersin kendine.

Bilmiyorum valla itüye girmek için elimden geleni yapacağım. Hatta arkadaşımla bir iddiam bile var. 10 yıl sonra bulunduğumuz mevki ve refah düzeyi konusunda iddiaya girdik. Tıpkı 3 idiots filmindeki gibi. Mezunum zaten kazanamadım bu sene son şansım diye sıkı sıkıya hırsla çalışıyorum.

• Mat-1 100 soru
    Biyoloji 64 soru
    FEM 8'li YGS denemesinin 2.si 143,75 net

Akşam tarih-coğrafya-geometri çalışıcam
  • Merhaba beyler hepinize başarılar umarım başarılı olurz ygs 2014'te ama şu okul puanı çok canımı sıkıyor arkadaşlar ,moral motivasyon 0 max 43-44 gelecek, hedefim 10'bin :( keşke kötü bir lisede olsaydım
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.