Şimdi Ara

YGS'si Kötü Olup Lys'si İyi Olan Örnekleriniz Var Mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
25.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yalnız elma ile armutu ayıralım arkadaşlar ben ortalaması 7k oldu demedim sınavda 7k oldu dedim ortalaması nedir bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ygsde 60k civari yapicam ama bekledigimden cok daha kotu gecti. Lysde ilk 25k-20k yapma olasiligim var mi ya??? MFciyim

• Mat 20
    Türkce 25
    Sos 15
    Fen 4 (ensona biraktigimdan sure yetmedi. Bu kadar soru isaretledim dogru 4 ude.)
    Yukaridakiler netlerim. Hedefim Makina gecen sene 290 ile kapatmis. Sansim var mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: fRoweLL

Arkadaşlar benimde ygs 1 390-400 arası olacak galiba.. Oda 50-30 bin arası olur heralde. İtü inşaat çok mu zor?(15.000) O olmazsa da yıldız inşaat istiyorum. Var mı tanıdıgınız böyle 40 50 binlerden 15-20k lara çeken mf4 te?

Up

• tm için konuşayım. dostlar geçen sene ygs ye girdim. sayısal olduğum için sosyale pek dokunamadım. 10-12 net yaptım. ygs 5-6'da 110.000 civarında sıralamam oldu. lys 3'e bir gireyim dedim. emin olun matematik,coğrafya,geo,edebiyat falan hep ortalama netler yaptım. fakat tm sıralamam 42.000 oldu. belki 10k falan değil ama öyle çok çok iyi olmayan netlerle bile bu kadar sıçrama yaptım. diyeceğim şu ki çalışmayı bırakmayın arkadaşlar. asıl sınav lys .adamı çok öte sıralara taşıyabilir. düzeltin moralinizi yav.
  • arkadaşlar çalışmadan ygs ye girdim 300bin sıralamam vardı lys de iç açıcı degildi 200 bin e çekebilir miyim acaba cok fazla soru yapmadım.
  • Konum uplanmışken yazayım

Ygs-5 86 k gelmişti onu 50 k ya çekebilmiştim. Matematiğe doğru düzgün çalışmamıştım ama.
  • ygsde 500k idim lys 5k bekliyorum ss atıcam bekleyin
  • Bizim dersanede çocuk ygs 2 de 90K yaptı lys ile 10k ya girdi

• geçen sene ygs matta -0,25 yaptım ama lysde 14.25 yaptım sonuç mezun :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.