Şimdi Ara

YGS Puanına Okul Puanı Ekleniyor mu ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
49.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Arıca

arkadaşlar birşeyi merak ettim. Ben AUZEF öğrencisiyim. YGS birdaha giricem. Geçen sene diploma puanım eklendi dereceme. Bu her sene mi oluyor yoksa birkereye mahsus mu?

Her sene eklenir ama bi yeri kazanip gitmezsen diğer yıl girecegin sınava okul puanının yarısı eklenir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesela Açık Öğretimde Öğrenciyim İÜ'de puan kesintisi yapılır mı?
  • Hocam merhaba ya ben 2 3.yil oldu okulu bitirdim aciktan okula tercih verdim ama bolum zor oldugu icin biraktim bu sene ygsye girdim ama sozel yaptigim icin ygs 1 cok kotu geldi 151 puan benim ben tercih verecegim benim tercih vercegim bolumde 220den basliyor eger ki ben tercih verirsem okul puani ona eklenirmi

• cam merhaba ya ben 2 3.yil oldu okulu bitirdim aciktan okula tercih verdim ama bolum zor oldugu icin biraktim bu sene ygsye girdim ama sozel yaptigim icin ygs 1 cok kotu geldi 151 puan benim ben tercih verecegim benim tercih vercegim bolumde 220den basliyor eger ki ben tercih verirsem okul puani ona eklenirmi

• 2013 de ygs ye girdim sadece aöf ilahiyat tercih ettim suanda da ogrenciyim artik isyemiyorum bu bolumu ayni anda da tekrar sinava girip birebir universiteye gidebir miyim?Bir de boyle bir durumda OBP yariya duser mi?

• YGS 2013 Y kullanıcısına yanıt
    Gidersin,düşmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anadolu universitesi acikogretim onlisans okuyan birisi ataturk universitesi acikogretim fakultesinde farkli bir bolumun 2 yilligini da ayni anda okuyabiliyir mu yoksa lisans bolumunden birisini secme zorunlulugu var mi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.