Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ygs Mati tamamen bitirmekmi Fenle beraber goturmek mi

2
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Ygs Mati tamamen bitirmekmi Fenle beraber goturmek mi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    468 Mesaj
    11 im bu yil ygs mati tam anlamiyla bitirip bidahaki sene full denemelerden mi gidiyim yoksa ygs fenle beraber goturiyim 2. Sekilde yaparsam yariya kadar gelirim her derstten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1040 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    .Mockingbird.

Matı bitir deneme çöz ardından zaman kalırsa fizikten mekanigi bitir diğerlerini unutursun düzenli tekrar gerektirir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. bu imzada okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. yapacak başka işlerin yok mu? hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? okuman gereken her şeyi okur musun? düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? apartmanından dışarı çık. karşı cinsten biriyle tanış. lüzumsuz alışverişi bırak , yaşadığını kanıtla. eğer insanliğini ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksin. artık uyarıldın.
    - Çok Beğendim Alırntı Yaptım-
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,135
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.