Şimdi Ara

YGS Matematik orta düzey soru bankası önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • karekökten önce çözmek için sb önerir misiniz? birey b çözdüm zaten (ygs-lys olduğu için her konu için yeteri kadar soru yok). 1 tane daha çözmek istiyorum. çözümlü olursa iyi olur fakat pek yok piyasada. esen 2018 basım soru bankası çıkarmış, esenin seviyesi nasıldır?

• up
  • üç dört beş olabilir çözümlü aynı zamanda
  • Breakage kullanıcısına yanıt
    hocam o karekök seviyesinde diye biliyorum, bana tam orta derece lazım karekökten önce çözmelik
  • Mike Toreno M kullanıcısına yanıt
    Sadece son birkaç testi, orjinal sorular ve ÖSYM tarzı sorular kısmı kasinti. Yoksa o kadar zor bir kaynak değil bence. Yani Karekok seviyesinde değil orta-zor arası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam karekök seviyesinde olduğunu pek düşünmüyorum tam orta ayar bence. sadece orjinal testleri biraz kasıntı.
  • üçdörtbeş in testleri son derece normal yani zor falan değil,karekökten önce çözebilirsiniz normal düzey olarak hatta biraz basit bile kaçabilir.Zaten mesela bir konudan klasik test diye yazıyorlar üstüne 5-6 tane,ondan sonra orjinal sorular ve ösym soru testleri var 1 er tane,onlar güzel sorular
  • üçdörtbeş alayım o zaman, teşekkürler yorumlarınız için.
    rica ederiz hocam, başarılar. kolay gelsin.
  • bilgisarmal
  • Breakage kullanıcısına yanıt
    sağ ol hocam, sana da.
  • karekökten önce çözülecek orta seviye diyorum sen karekökten daha zor olanı öneriyorsun
    son testleri kasıntıda bence karekökten önce güzel olur :D
  • Esen karekökü aratmaz diyim dün mü ne hoca dedi bize, ilk karekok biticez sonra 345 sonra esen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarcus699 kullanıcısına yanıt
    matematik hocası olduğundan emin misin onun? :D
    Ahahahwyshayahwh baya iyi hoca ya öyle deme :) ,çok ilgileniyo sınıfla her kaynağı bitircez sizinle çözulmedik kaynak birakmiycaz diyo istersen bizim siralamayla gidebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fdd matematik soru bankasına bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.