Şimdi Ara

Ygs Mat için kosb ve birey b den sonra ne yapmalı anket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Ygs Mat için kosb ve birey b den sonra ne yapmalı anket

(En Son Oy Tarihi: 20.8.2017)
Giriş
  • Hangisi arkadaşlar daha iki kitapta bitmedi buna göre değerlendirme yapalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam birey b nasıldır testleri fazlamı ? soruların niteligi nasıl
  • Ya hocam şöyle diyim kitap güzel ama fem konu özetli kadar zor gelmedi bana yani bireyde daha Az boşum çıkıyor öyle söyliyim ben şu an kosb ile gidiyorum bir de rauntla birey b yi pek kullanmıyorum ama çözücem tabiki öyle anlaşılıyordu ki ben çok beklentim yüksek almıştım ondan kalitelilerde var yani ama sen kendin incele bu benim fikrim

• Birey b ve birey b gelişim kitapları arasındaki fark nedir ve birey b gelişim kitabının çözümleri varken neden birey b kitabının yok bilen varsa yardımcı olabilir mi

• Birey B gelişim beyaz kapak serisindeki birey a gibi

çözümleri niye yok bilmem ama geometrisinin çözümleri matematikkalesinde var

• nevergiveup99 N kullanıcısına yanıt
    Hocam ne almami onerirsin çözümlü bir matematik kitabına ihtiyacım var orta düzey karekök dışında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnjoyTheWeed -- 16 Ekim 2016; 22:40:29 >
  • karekök + deneme
  • C) Keşke birey b çözüceğine karekök çözseydin şu an denemelere abansaydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odtuisletme

Ya hocam şöyle diyim kitap güzel ama fem konu özetli kadar zor gelmedi bana yani bireyde daha Az boşum çıkıyor öyle söyliyim ben şu an kosb ile gidiyorum bir de rauntla birey b yi pek kullanmıyorum ama çözücem tabiki öyle anlaşılıyordu ki ben çok beklentim yüksek almıştım ondan kalitelilerde var yani ama sen kendin incele bu benim fikrim

Raunt kitaplari sizce nasi her ders icin degerlendirirseniz ?

• başka yayın çöz diyen net rakip eliyordur
  • Metroloji M kullanıcısına yanıt
    Kardeşim güzel kaliteli soru tipleri her konu başlığından üç test var a b c seviyesinde okul şeyi olduğu için çözüyorum ama ayrı olarak almazdım ama daha bilindik daha öğretici yayınlar var çünkü fakat çözümlü olmasıda güzel onu demeyi unuttum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.