Şimdi Ara

ygs lys hazirlik lisesine 30 milyar verdim içim yanıyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
74
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> ygs lys hazirlik lisesine 30 milyar verdim içim yanıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    474 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 0x888

30 Milyarı oraya vereceğine 10 milyarı cebine atıp 20 milyarla saati 80tlden ki rahat bulursun özel hoca tutsan 20.000 / 80 = 250 saat geyet yeterli. 250 saat özel ders. 1 milyarınıda + çözümlü kitaplar + internetteki en iyi video konu anlatımlarına vs. versen.

Sonuc olarak 21 milyara Evde çalışarak özel dersle, çözümlü kitaplarla ve videolarla çok daha iyi yapardın. Tabi 12de açığa geçsen daha iyi olurdu.. neyse olan olmus :D

Bu dediklerin mantikli degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: İsimSoyisim

quote:

30 Milyarı oraya vereceğine 10 milyarı cebine atıp 20 milyarla saati 80tlden ki rahat bulursun özel hoca tutsan 20.000 / 80 = 250 saat geyet yeterli. 250 saat özel ders. 1 milyarınıda + çözümlü kitaplar + internetteki en iyi video konu anlatımlarına vs. versen.

Sonuc olarak 21 milyara Evde çalışarak özel dersle, çözümlü kitaplarla ve videolarla çok daha iyi yapardın. Tabi 12de açığa geçsen daha iyi olurdu.. neyse olan olmus :D

neresi değil ? yıllık 30 milyar vereceğine,ya en basitinden oturduğun bölgedeki dereceye girmiş ünv. öğrencilerinden ders alabilirsin.zaten öğrenciyken para sıkıntısı çekiyordur çok rahat ilk 1000deki adamla çok uygun fiyattan ders alabilir.

• Yüzbaşı
    474 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: momerozen

quote:

quote:

neresi değil ? yıllık 30 milyar vereceğine,ya en basitinden oturduğun bölgedeki dereceye girmiş ünv. öğrencilerinden ders alabilirsin.zaten öğrenciyken para sıkıntısı çekiyordur çok rahat ilk 1000deki adamla çok uygun fiyattan ders alabilir.

Onlarin bilgisizligi ile seçme hocalarla dershane duzeyinde deneme rehberlik kaynak vs ayni mi saniyorsun sacmalama

• Binbaşı
    1416 Mesaj

Mantıklı bak ben bu yöntemi uyguluyorum sadece özel hocayla uğraşmıyorum cunku gerek yok. Mezunum bu sene başladığımda 200 puan alıyordum şimdi 320 340 lardayım ygs1 daha iyi olabilirdi ama zamanı çok iyi kullanmadım son 2 ay adam gibi calısıp 100 puanlık artıs yaptım 400 e yakın b ipuanla ygsyi kapatmayı planlyıorum. Emin ol çözümlü kitaplar + videolar yetiyor.
    |
    |
    İsimSoyisim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam artık iş işden geçti yine seçtiğin karar iyi ama keşke bu konuda biraz aceleci davranmışsınız gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenezamoi -- 24 Şubat 2014; 16:23:05 >
    |
    |
    İsimSoyisim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Acele olmadi hocam kaliteli bir yer gidecegim okul paradi tuzlu biraz

|
    |
    momerozen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BİLOCÆN

Benim peder 5bin veriyor diye her boş gördüğünde sövüyor 30a ne fanteziler üretir acaba bana

Ulan ne guldum arkadas ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRIFT UZMANI -- 24 Şubat 2014; 17:36:25 >
    |
    |
    30 milyar ne la. ben olsam bir dershaneye yazılırım 4 milyara(gerçi fakirim ben 4 milyar ne arar :D) onun verdiği kitaplar+ ekstra kitaplarla birlikte ygs ye hazırlanırım. 12 de de aynısını yapsan 4+4 8 milyar hadi 2 milyarda ekstra kitaplara versen 10 milyar eder. 20 milyarda sana kalır :D neyse umarım istediğin yeri kazanırsın
    |
    |

|
    |

|
    |
    Arch3Rr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Barışı severim ama olursa işsiz kalırım.
    TONY STARK
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    quote:

Kardeşimle birlikte 30 a kaydoldum okul olucak sabah 9 akşam 8 çikiş olucak eve geldim şu an dusunuyorum uzerimde stres oluştu o kadar para verdik durumumuz mukemmel olmadigi halde ya basaramazsam edemezsem korkusu var sinavda da olucak bu korku buyuk ihtimalle baski olustu uzerimde keske daha ucuz yerlere gitseydim diyorum su an ?

11im

sen su kurumun adını yada lınkını versene İŞ BASVURUSUNDA bulunayım...
    |
    |
  • Binbaşı
    1280 Mesaj
    Yazik be....insanin evde bireysel calismasi gibisi yok..hayir arkadas madem paraniz var bu parayi ilerde master icin veya ozel uni icin kullanabilirdin...

|
    |
    2099 Mesaj
    Kardeşinle beraber kaydolmuşsan o fiyat normal ve hakkını veriyorlarsa iyi. Yok ticarethane mantığını çok ön plana çıkarıyorlarsa para çöpe gitmiştir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Gianuzzi Yarımayı

Kardeşinle beraber kaydolmuşsan o fiyat normal ve hakkını veriyorlarsa iyi. Yok ticarethane mantığını çok ön plana çıkarıyorlarsa para çöpe gitmiştir.

Kardeşimle kaydoldum , 2 kişi 30 milyar yani.

Ticarethane mantigi kesinlikle degil.Bulundugum ilde iki tip dershane var 1.)kitle dershaneleri 17 kisi civari 3-4 milyar 2.)butik dershaneler 10 kisi civari 15 milyardan basliyor.Kitle dershanelerinin hepsi seneye issiz kalacagi icin iyi hocalari hep okullara vs dagildi kalanlar stayjer statusunde tecrubesiz insanlar.Ya 15 milyar verecektim ya da dershaneye gitmeyecektim.

|
    |

onmara ne demelo asd onlarinki babaysa bizim ki ne

|
    |

Kardeşimle birlikte 30 a kaydoldum okul olucak sabah 9 akşam 8 çikiş olucak eve geldim şu an dusunuyorum uzerimde stres oluştu o kadar para verdik durumumuz mukemmel olmadigi halde ya basaramazsam edemezsem korkusu var sinavda da olucak bu korku buyuk ihtimalle baski olustu uzerimde keske daha ucuz yerlere gitseydim diyorum su an ?

11im

hocam emın ol kendın bır uzmana gıdıp seceneklerını sunup sana muthıs bır program hazırlayan yerler var keşke oralara gıtseydın 50-100tl arası muthıs program yapıolar ınan bana hıc sıkılmıosun

ayrıca 30 bin liraya deymez olay sende bıtıo mıllet meslek lisesinden tıp kazınıyo
    |
    |

• Binbaşı
    1496 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Bunlar ilk 10 bini filan garantiliyor gibisinden muhabbetler duyuyordum doğru mu

Garanti veriyorlar ama çoğu barajı aşamıyor

Ben de özel dersaneye kaydolurken aynı şeyleri hissetmiştim. Sonuç: verdiğimiz paraya hiç değmedi keşke normal bir dersaneye kaydolsaymışım ayrıca ygs sonucum beklediğimden kötü geldi. Moralini bozmak için söylemiyorum demek istediğim başarman çoğunlukla senin elinde kydolduğun kurumun değil

|
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.