Şimdi Ara

ygs lys hazirlik lisesine 30 milyar verdim içim yanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşimle birlikte 30 a kaydoldum okul olucak sabah 9 akşam 8 çikiş olucak eve geldim şu an dusunuyorum uzerimde stres oluştu o kadar para verdik durumumuz mukemmel olmadigi halde ya basaramazsam edemezsem korkusu var sinavda da olucak bu korku buyuk ihtimalle baski olustu uzerimde keske daha ucuz yerlere gitseydim diyorum su an ?

11im

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ankara hukuğa değmez la, kıytırık bi cemaat dersanesine gitsen yine kazanırdın onu iyi bir çalışmayla
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangsterParty

ankara hukuğa değmez la, kıytırık bi cemaat dersanesine gitsen yine kazanırdın onu iyi bir çalışmayla

Dostum girsem sorun yok dert etmem de ne bileyim kötü oldum kazanamazsam diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar para verdım dıye düşün ve asıl derslerine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar ilk 10 bini filan garantiliyor gibisinden muhabbetler duyuyordum doğru mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Bunlar ilk 10 bini filan garantiliyor gibisinden muhabbetler duyuyordum doğru mu

Tabii ki öyle bir şey yok her şey kişide bitiyor lakin adamlar iddialı

• 30bin ha. vay be
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsimSoyisim

quote:

Bunlar ilk 10 bini filan garantiliyor gibisinden muhabbetler duyuyordum doğru mu

Hayır yani illegal yollardan değil baya iddialılarmış sanırım dediginiz gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İsimSoyisim

quote:

Hayır yani illegal yollardan değil baya iddialılarmış sanırım dediginiz gibi

İddialı dediğim gibi

• TheReedS kullanıcısına yanıt
    İsimSoyisim kullanıcısına yanıt
    @ TheReedS hocam senin yorumlarına bitiyorumya forumda ne sitres kalıyor ne birşey

@isimsoyisim hocam sabah 9 aksam 8 zaten bu programa sagdık kalırsan istemesende iyi neticeler alacagından suphem yok zaten okadar para vermişsin illa kaynaktır v.s özel şeyleri oalcaktır uyarsan başaramaman icin bi sorun göremıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygsburo -- 23 Şubat 2014; 0:55:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygsburo

@ TheReedS hocam senin yorumlarına bitiyorumya forumda ne sitres kalıyor ne birşey

@isimsoyisim hocam sabah 9 aksam 8 zaten bu programa sagdık kalırsan istemesende iyi neticeler alacagından suphem yok zaten okadar para vermişsin illa kaynaktır v.s özel şeyleri oalcaktır uyarsan başaramaman icin bi sorun göremıyorum

Usta başarabileceğime bende inanıyorum da aynı sonucu çok daha cüzi bir miktarla veremez miydim? ve sinav aninda bunu dusunerek stres yapmaktan korkuyorum

• quote:

hocam senin yorumlarına bitiyorumya forumda ne sitres kalıyor ne birşey

hocam sabah 9 aksam 8 zaten bu programa sagdık kalırsan istemesende iyi neticeler alacagından suphem yok zaten okadar para vermişsin illa kaynaktır v.s özel şeyleri oalcaktır uyarsan başaramaman icin bi sorun göremıyorum

eywallah yiiien

• İsimSoyisim kullanıcısına yanıt
    kardeşim 10 aşa yazılsan belki daha kötü eğitim alacaksın 10 fazla olsun temiz olsun de geç kafana takma -- 20 e yazılsan dıceksınkı ucuza yazıldımla bu seferde eğitimi kötüdür diye başlık atardın eminim şuan şizofrenlik tuttu sende bilmem anlatabiliyormuyum... 2gün taklr kafana sonra normal moda geçersin
  • Giren girmiş geçmiş olsun:)

• Ugur hazırlık liseleriyse yazık parana
  • quote:

kardeşim 10 aşa yazılsan belki daha kötü eğitim alacaksın 10 fazla olsun temiz olsun de geç kafana takma -- 20 e yazılsan dıceksınkı ucuza yazıldımla bu seferde eğitimi kötüdür diye başlık atardın eminim şuan şizofrenlik tuttu sende bilmem anlatabiliyormuyum... 2gün taklr kafana sonra normal moda geçersin

EyvAllah iyi geldi

• Mezun olduğum lisede sene başı 20 bin liraydı ve bunu 4 sene ödeyen adamlar vardı. Bunların %99 u ilk 200 binde değildi. Bu yüzden üzülme gayet iyi bir fiyata yazılmışsın. Programa uyarsan kesinlikle istediğin yeri kazanırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: VV ABSTRAKT

Mezun olduğum lisede sene başı 20 bin liraydı ve bunu 4 sene ödeyen adamlar vardı. Bunların %99 u ilk 200 binde değildi. Bu yüzden üzülme gayet iyi bir fiyata yazılmışsın. Programa uyarsan kesinlikle istediğin yeri kazanırsın.

adama moral mi verdin moralini mi bozdun belli değil:D

• 30 binle ben 3 yil gecinirim sen bunu biliyon mu

• 30 bine Cigkofte şirketi kurar battalbeye rakip olurdun

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.