Şimdi Ara

YGS/LYS Hazırlık Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
67
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Dr.Lokman (1 mesaj) Twincharged Injection (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> YGS/LYS Hazırlık Hk.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2560 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle hepinize başarılar dilerim.

Şu an yurtdışında değişim öğrencisi olarak 11. Sınıfı okuyorum fakat müfredat tamamen farklı. Döndüğümde 12. Sınıftan devam edeceğim ve YGS/LYS'ye hazırlanacağım.

Fen lisesinde okuyorum, 9 ve 10. Sınıfım orta-üst geçmişti temel bakımımdan iyi görüyorum kendimi.

Sorum şu, hedefim MF3 veya 4'te ilk 1000 hatta 500, Temmuz'da çalışmaya başlayacağım, psikolojik ve bedensel olarak hazırladım kendimi. 11. Sınıfın da yokluğunda, gerektiği kadar çalışılarak sizce bu dereceler elde edilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    Durumuna bagli dostum.O siralamalarda sans da cok buyuk etken ozellikle ygs de gercekten gununde olmalisin.Duzenli calisirsan bir sorun olacagini zannetmiyorum.Mental olarak aman kendini hazirlama.Oylesine calis.Bir nevi beynini kandir sanki marathon baslamamis gibi davran sonra yavas yavas miktari arttir ve yardir derim.Benim de hedefim o civarlarda.Calismalarini geciktirme haziran sonuna kadar sosyal haric ygsyi bitirip lys abanmani tavsiye ederim.Yurtdisi tecrubesinin bioloji ve kimya da cok faydasi olacak sana.Mat fizik de bilemeyecegim.Pm atarsan konusabiliriz planlama hakkinda.Basarilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.