Şimdi Ara

YGS-LYS ÇALIŞMAYI BIRAKTIM.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
1
Favori
284
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> YGS-LYS ÇALIŞMAYI BIRAKTIM.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2202 Mesaj
    Kısa yoldan para kazanabileceğim bi iş var mı? sınava hazırlanmamayı düşünüyorum kafayı yemektense yav.

|
    |
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj
    Olsun kanka bu ülkenin serseriyede ihtiyacı var
    |
    |

Orijinalden alıntı: MaraSalvatruca

Hocam yatarak para kazanabilirsin

Yatarak olmuyor maalesf futboldan aylık aldığım 1100 yetmiyor
    |
    |
  • Yarbay
    3420 Mesaj
    Şikeli maçlar akar
    |
    |
    şugarkeeeeee mageee kakoooo yandan geeeelll mage kakooooo kakoooo candan geeelll magee kakoooo mo kak kamiloooo biya westeee mo kak kamiloooo biya westeee me türbayyy dicaaa vilesgeee me haraaayy dicaaaa vilesgeeee voşdikeeelll mage kakoooo kakooo yandan geeeelll mage kakooo şugarkeeeee mageeee kakooo kakooooo candan geeell magee kakoooo gel mageeeee kakooo kakoooo şugarkeeee maneee kakooo yandan geeell mageee kakooo kakoooo candan geellll mane kakoooo
  • Teğmen
    244 Mesaj
    iddaa oynayabilirsin mesela
    |
    |
    Youtube kanalı aç bu ülkede çok boş insan var Her gün VLOG çek oturduğun yerden aylık 1500'den aşağı kazanmazsın popüler olduğun vakit 3-4 bine kadar çıkar.Unutma ne kadar saçmalarsan o kadar çok izlenirsin dolayısıylada o kadar çok kazanırsın hadi kolay gelsin :)
    |
    |
    100 Mesaj
    Universite yi herkes gozunde cok büyütmüş mezun olunca her seyi biliyoruz havasina giriyor millet , her sey insanin kendini gelistirmesine bağlı, mesela Sinema Tv sektoru icin konusmak gerekirse neredeyse herkes aciktan okuyor yani gidip 4 sene bitiren pek insan yok , mesela dizi sektorunde 2 3 sene calis kamera asistanligi yap 1.5k garanti yetenegine bagli olarak focus puller olursan dizide bolum basi 2k dan basliyor adam aylik 8k para alıyor 20 yasindaki cocuklar uni mezunlari da sudan cikmis balığa dönüyor sektöre baslayinca . Anlatim biraz zayif oldu anlatmaya calistigim her sey uni degil.Su an herkes uni okuyor her yerde uni var onemli olan kendini gelistirmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.