Şimdi Ara

Ygs kimlik değiştirme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
29.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nino_desconocido

quote:

Orijinalden alıntı: Nick Rey

Ben bugün değiştim sağlama alayım ben kendimi dedim 2 adet vesikalık ve şuanki kimliğiniz ile yaptırabilirsiniz yalnız 18 yaşına girdiyseniz siz yaptırabiliyorsunuz 18 yaşında değilseniz veli şart . Ayrıca ücret olarak 5.75 tl alıyorlar haberiniz olsun

Daha önce yeniletmişmiydin peki? Ben 2 sene önce yyenilettim şimdi gitsem yine yeniletebilir miyim acaba?

6 yıllıktı sorun olmuyor o dostum

• Bir arkadaşım ÖSYM binasına gidip sormuş ve kimlik değiştirmenin gerekmediğini söylemişler. Ben de ona güvenerek değiştirmedim. Bilgilendireyim istedim, değiştirmek istemeyenler yakınlarında ÖSYM binası var ise gidip sorabilirler.
  • gecen sene fotograf cektirmiş ama sacı uzun olanlar boşa sacları kesitrmeyin sakal varsa kesin saclarınızda yüzünüzü kapamasa yeterlidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

gecen sene fotograf cektirmiş ama sacı uzun olanlar boşa sacları kesitrmeyin sakal varsa kesin saclarınızda yüzünüzü kapamasa yeterlidir

kardeş kaynak güvenilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesliefe

quote:

gecen sene fotograf cektirmiş ama sacı uzun olanlar boşa sacları kesitrmeyin sakal varsa kesin saclarınızda yüzünüzü kapamasa yeterlidir

Kaynak kendim + gecen seneki öğretmenler girişteki görevliler yüzün acık olsun sonucta foto gecen sene bile olsa dersin 6 ay önce cekildim sacım uzadı bunda sorun yok ama sakal bıyık bırakma kes boşa kel kel girme
  • quote:

quote:

quote:

Kaynak kendim + gecen seneki öğretmenler girişteki görevliler yüzün acık olsun sonucta foto gecen sene bile olsa dersin 6 ay önce cekildim sacım uzadı bunda sorun yok ama sakal bıyık bırakma kes boşa kel kel girme

8 aydır uzatıyorum,kestiriyim mi diye düşünüp duruyodum, inşallah sorun olmaz yalnız benim hem kimlikte hem giriş belgesinde saçlarım kısa yine de sadece sakalları kesmek yeterli olur mu

• quote:

quote:

quote:

quote:

8 aydır uzatıyorum,kestiriyim mi diye düşünüp duruyodum, inşallah sorun olmaz yalnız benim hem kimlikte hem giriş belgesinde saçlarım kısa yine de sadece sakalları kesmek yeterli olur mu

benim kimlikte ortaydı cıktıda uzun simdide uzun bi ara makas attırdım okadar baska bişey yok sakalları kesicem sadece belliyiz zaten önemli olan benzememiz

• Aslına bakarsan eğer başındaki sorumlu kişi gıcıklık yapabilir.Ben hiç bi sıkıntı yaşamadım nüfus cüzdanımdaki fotograf ile şimdiki halimle buyuk fark olmasına rağmen.
  • Arkadaşlar kimlik değiştirmek için muhtarliğa gitmek gerekiyor mu ? 18 yaşından küçüğüm bu arada :)
  • Giriş belgesindeki fotoğraf size benziyorsa sorun yok. Kimlik fotoğrafınız da çok eski olmasın yeterli.(İlk okul) Gidin Ösym binasına sorun derim. 8 aydır uzatıyorsun, boşuna kestirme derim.
  • özel kimlik bilgisi ne la
  • ben son 2 yıldır 3-4 senelik fotoğrafla girdim sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

ben son 2 yıldır 3-4 senelik fotoğrafla girdim sorun olmadı.

Bu sene acıklama yapıldı güncel olması gerekiyormuş fotoğrafın.
  • http://bilgikazandirir.com/2014/01/sinavda-fotograf-krizi-yasamayin/

Son 30 aylık fotoğraf kimliklerde

ÖSYM görevlisinin olduğu yerde çekilmiş foto

Foto ile aynı şekil (sakal bıyık vs)

Güvenlik maksimum... ÖSYM Başkanı, başkasının yerine sınava girme girişimlerini bu sene durdurmayı planladıklarını bu nedenle her türlü güvenlik önlemini aldıklarını söyledi.

İşinizi gözetmenin insafına bırakmayın.
  • İşimi Riske Atmadım 7 Lira verdim yeniledim :)
  • Ben fotoğrafı değiştirecektim.Fotoyu kaydımı yaptığım okulda değiştiremediler.Sınav koordinatörlüğünde mi değiştirecekler illaki?
  • beyler hort olacak ama benim lise1de cekilmiş fotografım var saçımı sakalımı kesersem benzerim şuan bile at hırsızı gibiyim benziyorsam ama ne olur ne olmaz diye değiştireyim diyorum yalnız dershaneden vaktim olmuyor benim ben resmi çektirip anneme versem annem kimlik ve resimle gitse bensiz değiştirirlermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hi Im Ironman

beyler hort olacak ama benim lise1de cekilmiş fotografım var saçımı sakalımı kesersem benzerim şuan bile at hırsızı gibiyim benziyorsam ama ne olur ne olmaz diye değiştireyim diyorum yalnız dershaneden vaktim olmuyor benim ben resmi çektirip anneme versem annem kimlik ve resimle gitse bensiz değiştirirlermi ?

Degistirirlerde pazar gunu sinav var bi aksilik cikar degistirmezler diye korkuyorum ben de yeni kimlik cikaricam.

• quote:

beyler hort olacak ama benim lise1de cekilmiş fotografım var saçımı sakalımı kesersem benzerim şuan bile at hırsızı gibiyim benziyorsam ama ne olur ne olmaz diye değiştireyim diyorum yalnız dershaneden vaktim olmuyor benim ben resmi çektirip anneme versem annem kimlik ve resimle gitse bensiz değiştirirlermi ?

ben kendim gittim değiştirmediler yaşım küçük diye illa anne/baba lazım dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Whisper00

quote:

Degistirirlerde pazar gunu sinav var bi aksilik cikar degistirmezler diye korkuyorum ben de yeni kimlik cikaricam.

belkide değiştirmem hocam kimliiktekine benziyorsan sorun yok diyorlar. ginede kıllanıyorsan yeni foto çekin yanında götür diyenler var

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.