Şimdi Ara

YGS Deneme Puanlarınız... (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
0
Favori
61.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence baya değil de 3-5 kişi çıkar full yapan. Güvender Türkiye geneli denemesi baya kolaydı mesela. Onda 2 kişi varmış full yapan.
  • Bence o stres ile yapamayacaklar.Şu ana kadar full yapan 1 kişi var öss'de. O da alacakaranlık'ın dediği gibi muamma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

quote:

Orijinalden alıntı: .Death.

Ben şu ana kadar full yapan bir kişi görmedim.Gören var mı?

Emre Kaçar

2003 ÖSS miydi, neydi. Bütün soruları doğru yanıtlamış. Gerçi kitapçığının üzerinde hiç işlem ve işaret olmadığına, sınavda hile yaptığına dair dedikodular çok dolaşmıştı.

Bunun dışında 1 yanlış yapanlar var. Bu yıl da YGS'de 160'ta 160 yapan banko çıkar.

emre kaçarı tanıyorum komşumuzdu ve uzaktan akrabamdr hile yapmamıştır ve boğaziçini 1.likle ile bitirmiştir şu an abd dedir

ayrıca 2006 oss zor bir sınav degil bence.. neyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tegmentnr -- 9 Nisan 2010; 22:10:00 >

• Vuhhu bu gün 109 neti vurdum :)

Ama bi korkum var bu son haftadaki bütün denemelerim 100 netin üstünde ancak sanki biraz kolay gibi geliyor denemeler ygs de bu kadar zor olmazsa sorular karşısında kitlenirsek diye korkuyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

quote:

Orijinalden alıntı: Fenus42
    final deneme 9

ygs 1 422
    ygs 2 423

Dergi denemelerini bilerek mi kolay yapmışlar? Son iki hafta dergi denemesi olduk da boşu boşuna gitmedi dimi zamanım kolay sınavlara. 470i filan ilk kez görüyorum da.

Ya ben Kocaeli final'deyim. Bize bi denemeler yaptılar aman allahım ya. Dergi denemesi değildi bizimkiler. Yeni basılmış daha saman kağıdındandı hatta. O kadar kazıktı ki. Son hafta moralimizi bozdular nedense .Böyle bişey neden yaptılar anlamadım.. Dergi denemelerinde benim de sonuçlarım iyi çıkıyor ama bu dersanede olduklarımız tam bir felaket.

• Beyler birşey sorcam Bu ygs'de 3 yanlış 1 doğruyu götürüp yemeyutma olayı varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tegmentnr

quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

quote:

Orijinalden alıntı: .Death.

Ben şu ana kadar full yapan bir kişi görmedim.Gören var mı?

Emre Kaçar

2003 ÖSS miydi, neydi. Bütün soruları doğru yanıtlamış. Gerçi kitapçığının üzerinde hiç işlem ve işaret olmadığına, sınavda hile yaptığına dair dedikodular çok dolaşmıştı.

Bunun dışında 1 yanlış yapanlar var. Bu yıl da YGS'de 160'ta 160 yapan banko çıkar.

emre kaçarı tanıyorum komşumuzdu ve uzaktan akrabamdr hile yapmamıştır ve boğaziçini 1.likle ile bitirmiştir şu an abd dedir

ayrıca 2006 oss zor bir sınav degil bence.. neyse...

Bilkent EE. olmasın ? Oradan 4. 00 la mezun olmuş ...
    OHA EDIT : Daha sonra da Stanford ' a gitmiş Şu anda Master 'ını da bitirmek üzeredir herhalde

@HyperioИ

Son hafta kazıktır hem de nasıl
    O kazıklık tek finalde yoktur , şu anda tahmin edebiliyorum çoğu finalli senin gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irondawn -- 9 Nisan 2010; 23:53:25 >

• Sınav çok kolayda, muhtemelen full yapan çok fazla olacaktır.
  • tr 4y 1b
    mat 2y 1b
    fen 2b
    sos 6y 2b sizin nasıl baktınızmı tv den
  • slm arkadaslar ben bu sene sınav 81894 oldum geçen sene okuldan aldığım aobp 67 di çanakkale böte iö kazanma ihtimalim varmı şimdiden teşekürler
  • vay be hortlamış bu konu

Burdaki netlerimin hepsi gerçek ygs den daha yüksek gelmiş
  • kesinliklee katılıyorum ben 307, 310 yapıyorum 350 yapsam yetcek. 400 şuan için imkansızz :(
  • YGS3 Ortalama 340-350 civarı.
    Hiç sözelci yokmu yav
  • sözelciyim maleseff..
  • ygs1 240 maalesef çalışmak lazım
  • 430-440 civarlarında hep.. Ama 2 haftaya büyük sıçrama gerçekleştireceğim...
  • mezun ve sayısalım..

Fen Bilimleri Dersanesi
    12 Kasım 2010 YGS1 Denemesi

YGS-1 384,57
    YGS-2 369,58
  • Son 4 zaman ygs denemesi ygs 2 sonuçları
    2 430
    3 458
    4 445
    5 475
    İstikrar sorunum var bir iyi bir kötü ortası yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunby

YGS3 Ortalama 340-350 civarı.
    Hiç sözelci yokmu yav

Sözelcimi dedi biri
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.