Şimdi Ara

YGS Deneme Puanlarınız... (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
0
Favori
61.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Matematik 20-25

Sosyal 25-34

Fen 20 civarı

Bu aralarda gidiyorum, ama bu denemeleri okulda oluyoruz ve normal YGS düzeyinden çok daha zor.

Herhangi bir deneme setinde ya da dersane denemesinde toplamda 20-25 net arttırıyorum yani.

Sınavda zorlanmayacağımı düşünüyorum.
  • 3
  • Bende sayısalcıyım arkadaşlar
    Sene başından beri sürekli bi yükseliş gösterdim netlerimde.
    Ortalama olarak Türkçe (25-35arası)30 net Matematik-Geo 25net Sosyal 20net Fen 10-15net arası git gel.Fen ile başımız dertte matematiğide yükseltmek gerek tabi.
    Pazar günü için herkese bol şans.
  • Metin abi sende mi giriyorsun =) Benim de 2. girişim bu sene..Yanlız bende ufak ufak heyecan başladı.Geçen sene hiç yoktu ama..Umarım herkes istediği yeri kazanır.Başarılar...
  • Evet bende giriyorum bensiz olurmuBoşver heyecanı cumartesi barca-real madrid maçı var aç onu izle gece kalmaz heyecan unutursun sınavı
  • Abi maçı izlersek de kalkamayız sabaha yahu =D heyecan gitsin derken sınav gitmesin =D en iyisi yarın nargileye giderim arkadaşlarla stres falan kalmaz.sen nereyi düşünüyosun abi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Fem Deneme 6

Türkçe: 37,50
    Sosyal: 38,75
    Matematik: 3,75
    Fen: 1

YGS-3: 374,750
    YGS-4: 376,000

YGS'de 370 - 380 aralığında bir şey alsam daha ne isterim.

Yükselmissin tebrik ediyorum. Alıcaz 370-390 arası merak etme.

Teşekkürler. Bana sınavda olmayacak gibi geliyor ama bakalım..

Biz simdi alamayız alamayız diyoruz ya farkındaysan hep böyle yapamam diyenler alıyo :)

Okulda bile matematik kötü gecti derim millete 80 alırım.

O yuzden bir aksilik cıkmazsa iyi konsantre olursak gürültü patırtı olmazsa heyecan yapmazsak 370+ alacagımıza inanıyorum.

• Şu sınavda 410-415'i geçiyim(ygs1),daha birşey istemem..Fen bölümünün tamamı eksik,biyoloji için vakit kalmadı artık,ordan gitti..Fizik,Kimya için vaktim var,onlardaki eksiklikleri tamamlarsam olucak gibi duruyo ama..İnşallah diyelimGerçi her sınavda fen bölümünden 12-15 arası net çıkarıyorum ama olsun,20'yi geçsin yeter..
    Sizlerede başarılar arkadaşlar,artık 2 gün için son girişim foruma..
  • final deneme 9

ygs 1 422
    ygs 2 423
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenus42
    final deneme 9

ygs 1 422
    ygs 2 423

Dergi denemelerini bilerek mi kolay yapmışlar? Son iki hafta dergi denemesi olduk da boşu boşuna gitmedi dimi zamanım kolay sınavlara. 470i filan ilk kez görüyorum da.
  • Özdebir Ygs 5

Ygs 1 481
    Ygs 2 479

Türkçe 38 2
    Matematik 40 0
    Sosyal 36 4
    Fen 38 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtless -- 9 Nisan 2010; 18:05:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

quote:

final deneme 9

ygs 1 422
    ygs 2 423

Dergi denemelerini bilerek mi kolay yapmışlar? Son iki hafta dergi denemesi olduk da boşu boşuna gitmedi dimi zamanım kolay sınavlara. 470i filan ilk kez görüyorum da.

dergi denemesi dediğin dışarda satılan denemelerse çok basit değildi bence
  • Son denemeyide olduk dershanede.
    Körfez geri sayım denemesi 1

tr 37 3
    mat 40 0
    fen 35 5
    sos 36 4

YGS 1: 471.326
  • Bugün biz de son denemeyi olduk kötü geçmiş baya. Normalde yapmayacağım yanlışım yok, moralim çok bozulmadı o yüzden. Mesajla gelince yazarım sonucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holyjohn -- 9 Nisan 2010; 14:58:07 >
  • quote:

quote:

quote:

final deneme 9

ygs 1 422
    ygs 2 423

Evet sanırım aynı denemelerden bahsediyoruz, dersanede oluyoruz da biz, kitapçığın üzerinde 7.75TL filan yazıyor. Umarım yanıltıcı değildir bu sonuçlarım. Vurgun yemiyim sonradan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

final deneme 9

ygs 1 422
    ygs 2 423

Evet sanırım aynı denemelerden bahsediyoruz, dersanede oluyoruz da biz, kitapçığın üzerinde 7.75TL filan yazıyor. Umarım yanıltıcı değildir bu sonuçlarım. Vurgun yemiyim sonradan.

Valla üstünde fiyat yazmıyor benimkinde finalin 10lu çözümlü denemesi valla herneyse ama bence yanıltıcı değildir çok basit değil sorular orta düzey (bence)

• içime doğdu 1. DH dan çıkacak...
  • Ben şu ana kadar full yapan bir kişi görmedim.Gören var mı?
  • Geçen sene 1 yanlışı olan görmüştüm .
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Death.

Ben şu ana kadar full yapan bir kişi görmedim.Gören var mı?

Emre Kaçar

2003 ÖSS miydi, neydi. Bütün soruları doğru yanıtlamış. Gerçi kitapçığının üzerinde hiç işlem ve işaret olmadığına, sınavda hile yaptığına dair dedikodular çok dolaşmıştı.

Bunun dışında 1 yanlış yapanlar var. Bu yıl da YGS'de 160'ta 160 yapan banko çıkar.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.