Şimdi Ara

YGS'DEN EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALAMAYANLAR GELSİN Bİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar, kimsenin ders calistigi yok herkes sonuçları bekliyo ben de bir konu açıp düşüncelerimi paylaşmak istedim.. bu sınava 4. Girişim oldu derece hedefliyorm, forum ortalamasi ve denemelerimin ortalamasi aksine 110-120 arasi bi net bekliyorum ve tekrar anladım ki emekçi adamın sinavi degil bu usta, ha burdaki trolleri ciddiye alip yapmadim bu çıkarımı çevremi baz alip yaptim, evet malesef kolay ve zorlukla değil mantik/mantiksizlik referanslariyla ifade edilecek bi sinav hazırlamış "uzmanlar". Klişe olur mu bilmem ama ben 3 sene ne ygs de bok bok siralamalar yapip lys de küllerinden doğanları gördüm.. özellikle emek verenler icin soyluyorum, bi ygs bizi yildiramaz hoca, Harvey specter diyo ya "8-0 yenildiğin maçi ceviremezsin" diye ygs öyle degil işte, bakin lise 4 te ben 30 bindeydm ygs de kiz 70 bindeydi lys ye girdik o geldi 10 bine ben fırladım 70 bine.. ve daha neler neler.. Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmaz ha inanmayan varsa Allah'a onlara da saygiliyiz, onlar da termodinamikten gitsinler :) hicbir enerji yok edilemez ve yoktan var edilemez.. hicbir emek te yok edilemez karşılığı alinmadan. Cok sabrinizi zorlamadan diyeceğim o ki lys son sinavdan cikinca ne halt ederseniz edin ama bu maraton bitene kadar kaleminize ve hayallerinize simsiki sarılın pisman olmayacaksınız.. unutmayin "Hayattaki en büyük zevk baskalarinin yapamazsn dedigi seyleri yapmaktir". Diyeceği olan veya eleştirecek bişeyi olan buyursun.. basarilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sirinlebenisirinbaba...

Maddi durumumuz el vermedi okuyamadım.

Daha çok akli durumun el vermemiş gibi..

• Ygs tespitiniz cidden yerinde bir tespit.Ygs artık bilgi veya zeka ölçen bir sınav değil.Tamamen tuzaklarla kurulu bir eleme sınavı oldu.Eeee sen liseyi zorunlu eğitime kat.Herkes okuyacak de.Tabi sınavda eleyecek yığınla adam ararsın.
  • Lys tek çare, YGS tam bir hayal kırıklığı oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DJ-DONANIM kullanıcısına yanıt
    Keşke ne onlar mantiktan uzak ve emeğimizi hiçe sayan bi sinav hazirlasalardi ne de ben yerinde tespit yapsaydım be hocam :)

• Ygs istedigimiz gibi olsa lys boşlardik hoca , iyi oldu hayal kirikligi olmasi diye kendmi avutasim geldi birden :)

• YGS sonucum iyi gelsin ben gün de 4 saat uyur, sabahımı akşamıma katıp ders çalışırım :) ama kötü gelirse azmim azalır

• Ygs yi boşver de haziranda son sinav bitince istediğini almış olursun umarim.. unutma oyun daha bitmedi ;)

• İnşallah, ama bir yanlışın var. Oyun daha yeni başlıyor.

• Osym mantigiyla cumle kurar oldum anasni satim :))

Edit: ama hocam yeni basladiysa bile yeni baslayan oyun da bitmemistir, yani yanlisim yok aslinda :)) ( ben boyle degildim ygs ile oldu:) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan2144 -- 23 Mart 2016; 23:13:59 >
  • Allahtan emek ile ilgili cümle kurmadın

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzya

Allahtan emek ile ilgili cümle kurmadın

Konu emekse muhatap osym dir :) buraya konu acmistim onlara da mesaj atmistim " artik kalemlerinizin uzerine "emeginiz ekmegimizdir" yazın da millet te anlasin amacinizi" diye cevap alamadm hala :))

• Cuma günü verirler cevabı

• Resimli olmaz umarım :)) hareket falan cekerlerse ayip ederler :))

• ÖSYM itinayla cevap veriyor sen onu dert etme :)

• Yabancisi degilim usta, 3 senedir şemsiye açıyorlar.... :))

• 130 civarında bekliyorum fakat bende istediğimi alamıcam gibi. Matematik ve Feni çok rahat full yapması gereken biriyim. Saçma soruları yanlış yaptım. Metal kaşığın ısınmasına konveksiyonel dedim (yanlış anlamışım soruyu) . Ama yapacak bir şey yok. Kader kısmet işte. Coğrafya çalıştım dünya kadar şey kattım kendime 1 yıl içinde (mezunum) ama 3 net arttı ki sıralamam daha kötü gelebilir geçen seneki ygs den.
  • karavahset kullanıcısına yanıt
    Benim sene icinde zaman denemeleri dahil ortalamam 145-153 tü, derece hedefliyodm..Sıkıntı etme.. daha son sozumuzu söylemedik :) birak ygs nin şehvetine kapilanlar gercekten bizden iyi olduklarini sansinlar, fena geliyoruz :)

• Ben sonucumun kotu gelcegini biliyorum ama şöyle teselli edip lys ye tam gaz devam ettim kendimde odtü olmazsa hacettepe olur dedim ordan yuruttum olayı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.